Piątek 09.02.2018 23:00

Transseksualistka wydała 200 TYSIĘCY na operacje, by upodobnić się do Kylie Jenner! (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner Kyleigh Potts

Co jakiś czas media donoszą o przypadkach fanów, którzy kierowani obsesją do swoich idoli, postanawiają poddać się serii operacji plastycznych, aby wyglądać tak jak oni. Podobnie było z Kyleigh Potts, transpłciową kobietą, która za punkt honoru postawiła sobie przeobrażenie się w Kylie Jenner. Dziewczyna wydała już ponad 200 tysięcy złotych na operacje, których efektami chętnie chwali się na Instagramie.

Potts urodziła się mężczyzną, jednak w ciągu ostatnich lat zaczęła brać hormony i przeszła szereg bolesnych operacji plastycznych. Postanowiła jednak nie poddawać się zabiegowi zmiany płci.

Spędziłam ostatnie pięć lat na przemianie w piękną kobietę, którą zawsze chciałam być. Nigdy nie marzyłam o tym, by pozbyć się moich męskich genitaliów. Jestem z nich dumna.

Kyleigh przyznaje, że metamorfoza spowodowana jest niskim poczuciem własnej wartości.

Kylie Jenner zawsze była moją inspiracją - tłumaczy. Chciałam być taka jak ona. Zawsze ją naśladowałam, bo ją uwielbiam. Tak jak ona, budowałam swoje piękno. Fascynuje mnie jej przemiana z brzyduli w dzi*kę, z którą każdy chce się przespać. Zawsze myślałam, że jestem nieatrakcyjna i brzydka. Nie spodziewałam się, że dzięki tej traumie tak szybko się zmienię i odnajdę pewność siebie.

Udało jej się upodobnić do Kylie?

« Poprzednie 1/14

Transseksualistka wydała 200 tysięcy, aby upodobnić się do Kylie Jenner

2Transseksualistka wydała 200 tysięcy, aby upodobnić się do Kylie Jenner