Trwa ładowanie...
Przejdź na

Popek "żartuje" ze swojej partnerki z "Tańca z gwiazdami": "WYLECISZ W POWIETRZE"

188
Podziel się:

To chyba miało być śmieszne, ale zdeformowana twarz "rapera" nie wzbudza miłych uczuć.

Popek "żartuje" ze swojej partnerki z "Tańca z gwiazdami": "WYLECISZ W POWIETRZE"

Producenci Tańca z gwiazdami zapraszając do kiczowatego show Popka z pewnością nie sądzili, że będzie on generował tyle problemów. Samozwańczy "król Albanii" miał zapewnić szereg publikacji, co z pewnością się uda, bo na tle innych uczestników gwiazda internetu wydaje się jedną z jaśniejszych "gwiazd". To dobitnie świadczy o tym, że Polsatowi znów nie wyszło skompletowanie gwiazdorskiej ekipy.

Próby i treningi do programu już trwają i szybko wyszło na jaw, że Popek jest niezwykle trudny. "Raper" nie tylko wygląda skandalizująco, ale lubi się też tak zachowywać, cobudzi niepokój współpracowników, ich złe samopoczucie i brak chęci do pracy. Warto zaznaczyć, że atmosfera na planie show była zwykle wyśmienita, a za kulisami rodziły się nowe miłości (Foremniak i Maserak czy Cichopek i Hakiel). Nawet fani mocniejszych środków znajdowali tam ponoć coś dla siebie. *Przypomnijmy: Ibisz komentuje aferę narkotykową w "TzG": "Nie zauważyłem dziwnych sytuacji na planie, ZAWSZE JEST SUPER" *

Trzecia partnerka Popka, Janja Lesar, ponoć całkiem nieźle radzi sobie z gwiazdorem, a przynajmniej się go nie boi. Tymczasem pewny siebie "król Albanii" opublikował na swoim Instagramie wideo, które chyba miało w zabawny sposób odnieść się do informacji o tym, że tancerki zwyczajnie się go boją.

W odpowiedzi na wszystkie doniesienia prasowe, mówię to do mojej trzeciej partnerki z "Tańca z gwiazdami". Jeżeli nie nauczysz mnie tanga, wylecisz w powietrze - powiedział.

Patrząc na jego zdeformowaną twarz ciężko nam jednak jednoznacznie stwierdzić, że to forma dowcipu. Mamy nadzieję, że produkcja zapewniła Janji wsparcie czy jakiś dodatek za pracę w warunkach szkodliwych.

KOMENTARZE
(188)
DominaDomingo
4 lata temu
Chory psychicznie człowiek, do zakładu zamkniętego, a nie do TZG !!!
Gość🐁🐁🐁
4 lata temu
A zapłacił twarzowe?! że popie®dala z taką mordą!
gość
4 lata temu
Dlaczego telewizja promuje takich chorych na łeb ludzi? On jest żałosny, obleśny, z wyglądu gorszy od więźniów w zakładach karnych! Współczuję jego tancerce, mnie by non stop mdliło.
Gość
4 lata temu
Taniec z gangsterami...
Gość
4 lata temu
Król.....zart chyba.....to świrrrrr....
Najnowsze komentarze (188)
Gość
4 lata temu
Jak można być kur## takim debilem, żeby robić tyle tatułaży?! I jeszcze te oczy.. i zęby. O boziu.. dlaczego on jest takim debi###? Gdyby był rozsądny to by był ,,ładniejszy/lepszy". Może nie ,,ładniejszy" ale może ,,lepszy" co nie?
Gość
4 lata temu
Popus jsk czytasz pamiętasz Agatę ???swoja miłość ???
Gość
4 lata temu
Spoko żartuje sobie przecież ale kiedyś to był kawał b*****y moja przyjaciółka Agata z15lat temu z nim była za nim nie uciekł do angli, jak w klubie ktoś tylko podszedł juz był popus z pięściami, teraz nie wiem może się zmienił
Natalia Kraje...
4 lata temu
aale glupoty pudel piszeesz. przeciez to zwykly facet
gość
4 lata temu
Jaka telewizja takie gwiazdy!!!
Anonim
4 lata temu
Może da sobie rade ale boje się co będzie jak odpadnie np. 2 albo 3. Jak do tancerki że poleci w powietrze. Wyobraża sobie ktoś go na parkiecie bo ja nie...,............
Fan z Albanii
4 lata temu
Król jest tylko jeden, RamPamPamPam-YebYebYeb !
Gość
4 lata temu
Popek lubię Cię troszkę ale odpadniesz ładna nutka piz nad Głowno
Gość
4 lata temu
Hu tam aby hajs się zgadzał
Gość
4 lata temu
Popek zile ci nie wróżę lubię twoje nutki ale sory wygrasz talon na kur i balon
Gość
4 lata temu
Hu tam aby hajs się zgadzał
Gość
4 lata temu
Nadzwyczajnie trolluje sobie i ja się zasmialem. Choć jest pokręcony to nie przeszkadza mi to, bo chłop nie jest zły.
Gość
4 lata temu
Przecież to k****n
k.w.g.
4 lata temu
bo wy nierozumiecie prtzekazu on niechce partnerki tylko partnera najlepiej jakiegoś wielkiego mudzyna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie