Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nikt nie chce tańczyć z Popkiem. "Tancerki nie radzą sobie psychicznie"

229
Podziel się:

Po odmowie Agnieszki Kaczorowskiej, producenci próbowali zmusić do treningów z Popkiem debiutującą w programie Kasię Vu Manh. "Bała się nawet patrzeć na jego pokaleczoną twarz". Janja Lesar da radę?

Nikt nie chce tańczyć z Popkiem. "Tancerki nie radzą sobie psychicznie"

Producentom bardzo zależy na tym, by wiosenna edycja Tańca z gwiazdami zainteresowała widzów. Wprawdzie dawne, dobre czasy, gdy emitowany jeszcze w TVN-ie show oglądało pięć milionów osób już raczej nie wrócą, jednak obecnie walka idzie o to, by przynajmniej powtórzyć oglądalność poprzedniej edycji. Czyli pozyskać 2,5 miliona widzów. Mają w tym pomóc głównie Beata Tadla i Jarosław Kret, którzy na parkiecie wystąpią z małżeństwem Klimentów, "chirurg gwiazd" Krzysztof Gójdź, budząca kontrowersje narzeczona Kuby Wojewódzkiego oraz lider gangu Albanii, wytatuowany łącznie z gałkami ocznymi *Popek Monster. *

Raper najwyraźniej szuka pomysłu na siebie. Próbował swoich sił w KSW oraz w polityce. Ostatecznie jednak, gdy nie dogadał się z Januszem Korwinem-Mikke, a na gaili KSW przegrał z Tomaszem Oświęcińskim, postanowił pójść do Tańca z gwiazdami.

Został za to wyśmiany dosłownie przez wszystkich, jednak na tym nie koniec problemów. Producenci szybko zrozumieli, że znalezienie partnerki dla Popka będzie dużo trudniejsze niż znalezienie tancerza dla Renaty Kaczoruk. Zaczęło się od odmowy Agnieszki Kaczorowskiej.

Nie zgodziła się zatańczyć z Popkiem - ujawnia w Super Expressie osoba z produkcji show. Uważała, że to źle wpłynie na dobry wizerunek jest szkoły tańca. Nie chciała żadnych skandali, a w tym lubuje się raper.

Wtedy do programu ściągnięto zupełnie nową tancerkę, Katarzynę Vu Mahn, w nadziei, że jako debiutantka nie będzie grymasić. Jednak kiedy na pierwszym treningu z Popkiem omal nie zemdlała, producenci zrozumieli, że to się nie uda.

Niestety nie poradziła sobie psychicznie - potwierdza informator tabloidu. Nie rozumiała jego żartów, bała się nawet patrzeć na jego pokaleczoną twarz. Jako że miała już podpisaną umowę, do show dokoptowano jeszcze jedną gwiazdę, aktora Dariusza Wieteskę.

Wieteskę widzowie znajdą z paradokumentalnego serialu Na sygnale, gdzie gra ratownika Piotra. Tymczasem do trenowania Popka przydzielono ostatecznie Janję Lesar, która podobno ma stalowe nerwy.

Tylko ona może poskromić Popka - twierdzą osoby z produkcji show.

Tę opinię podziela Bilguun Ariunbataaar, który w 13. edycji zajął z nią drugie miejsce.

Jej urok, wdzięk, siła i empatia sprawią, że "król Albanii" będzie tańczyć jak mu zagra - zapewnia Bilguun. Będzie tańczył jak Popek, Ania Popek...

KOMENTARZE
(229)
Spity Gonzale...
4 lata temu
Popek powinien zaprosić do tańca Izabel, rękę już do tanga trzyma.
gość
4 lata temu
kiedy wreszcie skończą się czasy prograsmów dla patologii umysłowej i nietylko? ten naród debileje z roku na rok co raz bardziej. 50 Twarzy Greya, filmy Vegii, KSW i Popek Monster kultura upadła...
Gość
4 lata temu
Nie dziwię się tym dziewczynom.
gość
4 lata temu
Z lewan dowską niech zatańczy.
Gość
4 lata temu
Popek to krul... Sedesu
Najnowsze komentarze (229)
luluzu
4 lata temu
Co jak co, ale powiedizeć komuś "nie umiem na ciebie patrzeć" jest chamskie. Czyli na grubasa by nie patrzyła, na czarnoskórego też nie? Weźcie jej może jeszcze Biebera by nie kręciła. Chociaż w sumie to Bieber też w tatuażach XDD
gość
4 lata temu
kiedy on sobie twarz wytatuowal?
Gość
4 lata temu
I gitara
GośćArek
4 lata temu
Jesteś bezrobotna umów się zemna
Gość
4 lata temu
z popkiem niech zatanczy jego wlasne ego moze wtedy sie uda
gość
4 lata temu
j****a blokada pudla!
Gość
4 lata temu
Trzymam kciuki za Popusia ..... Gdyby zrezygnowała ta ze stalowymi nerwami to ja jestem chętna .... Mogła bym na niego patrzeć ciągle.
Gość
4 lata temu
Nie znam tego debila
Gość
4 lata temu
Posrance co wy wiecie o muzyce
Gość
4 lata temu
Cwelisko i prójdupa ten poppers
Gość
4 lata temu
A pan Tomasz to jest Oświeciński z nazwiska, pismaki portalików
Gość
4 lata temu
A pan Tomasz to jest Oświeciński z nazwiska, pismaki portalików
Czarny Pan
4 lata temu
haha nie mogę się doczekać krol rozj***e system hahaha
Adam
4 lata temu
Mądra dziewczyna z tej Agnieszki.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie