Trwa ładowanie...
Przejdź na

Irka z "Plebanii" znów wraca. Została... vlogerką!

106
Podziel się

Małgorzata Teodorska, zwana pieszczotliwie "najsłynniejszą polską pijawką", wreszcie przestała żyć na koszt narzeczonych i próbuje zarabiać na własnym vlogu.

Irka z "Plebanii" znów wraca. Została... vlogerką!
bDnsuVyt

Małgorzata Teodorska, znana z roli Irki Tosiek w emitowanym w latach 2001-2011 serialu Plebania, szczyt swojej kariery osiągnęła w 2008 roku, gdy poznała bogatego producenta skarpetek, który obsypywał ją biżuterią i pożyczał czerwone Ferrari.

Był to szczęśliwy czas, gdy na "shopping” jeździła do Berlina, a na bankiety przychodziła obwieszona jak choinka.

bDnsuVyv

Małgosia chwaliła się w tabloidach, że narzeczony kupił jej apartament za trzy miliony i naciska na ślub. Ostatecznie jednak do tego nie doszło. Rozżalona Teodorska wyjechała do Dubaju polować na kolejnych bogaczy.

Jak zapewniała w tabloidach, szybko sobie kogoś znalazła. W 2011 roku ogłosiła, że właśnie urządza nowemu narzeczonemu dom w Dubaju:

Tłumaczyła także, że, niestety, bez znajomości języka arabskiego nie może podjąć pracy, więc nie pozostaje jej nic innego niż dalej być pijawką.

bDnsuVyB

Musiałabym znać arabski - mówiła o ewentualnej pracy. To szalenie trudny język, a ja na razie nie mam czasu na naukę. Znam tylko niektóre najłatwiejsze zwroty i rozumiem kilka podstawowych słów. To wszystkojest dla mnie tak szalenie ciężkie…

Na szczęście nie musiała się długo męczyć. Nowy związek skończył się po niecałych trzech latach. Porzucona Teodorska z podkulonym ogonem wróciła do Polski. Od tamtego czasu szuka pomysłu na siebie. Dwa lata temu pomagała swojemu ówczesnemu chłopakowi prowadzić sklep rowerowy, ale ostatecznie uznała, że do nie dla niej.

W końcu postanowiła założyć własny biznes, zamiast bez końca naciągać kolejnych narzeczonych. Być może vlog, na którym zdradza rozmaite sztuczki makijażowe nie jest wyjątkowo ambitnym przedsięwzięciem, ale od czegoś trzeba zacząć.

W chwili obecnej realizuję wszystkie swoje plany, które kiedyś z jakichś powodów zeszły na bardzo daleki plan - ujawniła w rozmowie z Plejadą. Jakiś czas temu zaczęłam swoją przygodę z vlogowaniem.

bDnsuVyC

Nawiązała także współpracę z Miłoszem Krawczykiem, twórcą programu Turystyka bez barier i często fotografuje się z nim na Instagramie. Myślicie, że jeszcze dokona w życiu czegoś pożytecznego?

bDnsuVyD
bDnsuVyE
bDnsuVyW
KOMENTARZE
(106)
Paula
3 lata temu
Blogerki, clogerki, influnxerki, ile jeszcze, dajcie zyc!!
Gość
3 lata temu
Czyli kolejna Dubajka.
Gość
3 lata temu
Kolejna poszukiwaczka złota z Dubaju..
bDnsuVyX
Pinka
3 lata temu
Nie chcemy kolejnej ktora bedzie opowiadac jakies durdymaly, koniec
gość
3 lata temu
Nastepna vlogerka! dalej jest pijawka!
Najnowsze komentarze (106)
gość
2 lata temu
Pewnie nie jesten arab wypróżnił się jej na twarz
gość
2 lata temu
Pewnie przyjeła nie jestdnego stolca na twarz od araba
gość
2 lata temu
Pewnie araby srały jej na ryj
Gość
2 lata temu
PiJAWKA TEODORSKA URODZIŁA W LISTOPADZIE CHŁOPCZYKA, JESCZE NIE ZRZUCIŁA ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW, DO CZASU PORODU PRACOWAŁA W BLUE CITY W IPERFUMY , JAKO SPRZEDAWSCA, JEST W ZWIĄZKU Z MIŁOSZEM KRAWCZYKIEM I ZNIM MA DZIECKO, ON JEST PRODUCENTEM WÓZKÓW KNWALIDZKICH ,SAM JEST INWALIDA I JEŹDZI NA WÓZKU MIAŁ WYPADEK W MŁODYM WIEKU . Także pijawka ciągnie teraz jest jedno utrzymanką , biedny Miłosz nie wie w co się wpakował!!!!!
Gość
3 lata temu
Kiedyś była ładna teraz już jest starsza i nikogo nie interesuje ona już
Gość
3 lata temu
A kogo ona już obchodzi
Gość
3 lata temu
Jakie ona ma pijecie o kosmetykach??? Ona w ogóle nie skoczyła żadnej szkoły.. jedyne na czym się zna to penisyyy, na ten temat mawicej do powiedzenia pewnie😃ewentualnie jak z***bac komuś cos , lubi okraść koleżanki , kolegów , partnerów,
Gość
3 lata temu
Alesvie jej reklamę zrobili 😁😁😁😁
bDnsuVyP
gość
3 lata temu
Bardzo ladna ;)oby sie ulozylo
Gość
3 lata temu
Z********a
Gość
3 lata temu
Z********a
gość
3 lata temu
Jakby znała biegle angielski, to w Emiratach ma prace od zaraz. Tam raczej wszyscy, podobnie jak w Holandii, mówią po angielsku.
gość
3 lata temu
wygląda jakoś zupełnie jak nie ona?
Gość
3 lata temu
Ona na w sobie coś tak irytującego, że aż się trudno na nią patrzy.
...
Następna strona
bDnsuVzr