Trwa ładowanie...
Przejdź na

Irka z "Plebanii" znów wraca. Została... vlogerką!

106
Podziel się

Małgorzata Teodorska, zwana pieszczotliwie "najsłynniejszą polską pijawką", wreszcie przestała żyć na koszt narzeczonych i próbuje zarabiać na własnym vlogu.

Irka z "Plebanii" znów wraca. Została... vlogerką!
bCxgevNh

Małgorzata Teodorska, znana z roli Irki Tosiek w emitowanym w latach 2001-2011 serialu Plebania, szczyt swojej kariery osiągnęła w 2008 roku, gdy poznała bogatego producenta skarpetek, który obsypywał ją biżuterią i pożyczał czerwone Ferrari.

Był to szczęśliwy czas, gdy na "shopping” jeździła do Berlina, a na bankiety przychodziła obwieszona jak choinka.

bCxgevNj

Małgosia chwaliła się w tabloidach, że narzeczony kupił jej apartament za trzy miliony i naciska na ślub. Ostatecznie jednak do tego nie doszło. Rozżalona Teodorska wyjechała do Dubaju polować na kolejnych bogaczy.

Jak zapewniała w tabloidach, szybko sobie kogoś znalazła. W 2011 roku ogłosiła, że właśnie urządza nowemu narzeczonemu dom w Dubaju:

Tłumaczyła także, że, niestety, bez znajomości języka arabskiego nie może podjąć pracy, więc nie pozostaje jej nic innego niż dalej być pijawką.

bCxgevNp

Musiałabym znać arabski - mówiła o ewentualnej pracy. To szalenie trudny język, a ja na razie nie mam czasu na naukę. Znam tylko niektóre najłatwiejsze zwroty i rozumiem kilka podstawowych słów. To wszystkojest dla mnie tak szalenie ciężkie…

Na szczęście nie musiała się długo męczyć. Nowy związek skończył się po niecałych trzech latach. Porzucona Teodorska z podkulonym ogonem wróciła do Polski. Od tamtego czasu szuka pomysłu na siebie. Dwa lata temu pomagała swojemu ówczesnemu chłopakowi prowadzić sklep rowerowy, ale ostatecznie uznała, że do nie dla niej.

W końcu postanowiła założyć własny biznes, zamiast bez końca naciągać kolejnych narzeczonych. Być może vlog, na którym zdradza rozmaite sztuczki makijażowe nie jest wyjątkowo ambitnym przedsięwzięciem, ale od czegoś trzeba zacząć.

W chwili obecnej realizuję wszystkie swoje plany, które kiedyś z jakichś powodów zeszły na bardzo daleki plan - ujawniła w rozmowie z Plejadą. Jakiś czas temu zaczęłam swoją przygodę z vlogowaniem.

bCxgevNq

Nawiązała także współpracę z Miłoszem Krawczykiem, twórcą programu Turystyka bez barier i często fotografuje się z nim na Instagramie. Myślicie, że jeszcze dokona w życiu czegoś pożytecznego?

bCxgevNr
bCxgevNK
KOMENTARZE
(106)
Paula
2 lata temu
Blogerki, clogerki, influnxerki, ile jeszcze, dajcie zyc!!
Gość
2 lata temu
Czyli kolejna Dubajka.
Gość
2 lata temu
Kolejna poszukiwaczka złota z Dubaju..
bCxgevNL
Pinka
2 lata temu
Nie chcemy kolejnej ktora bedzie opowiadac jakies durdymaly, koniec
gość
2 lata temu
Nastepna vlogerka! dalej jest pijawka!
Najnowsze komentarze (106)
gość
rok temu
Pewnie nie jesten arab wypróżnił się jej na twarz
gość
rok temu
Pewnie przyjeła nie jestdnego stolca na twarz od araba
gość
rok temu
Pewnie araby srały jej na ryj
Gość
rok temu
PiJAWKA TEODORSKA URODZIŁA W LISTOPADZIE CHŁOPCZYKA, JESCZE NIE ZRZUCIŁA ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW, DO CZASU PORODU PRACOWAŁA W BLUE CITY W IPERFUMY , JAKO SPRZEDAWSCA, JEST W ZWIĄZKU Z MIŁOSZEM KRAWCZYKIEM I ZNIM MA DZIECKO, ON JEST PRODUCENTEM WÓZKÓW KNWALIDZKICH ,SAM JEST INWALIDA I JEŹDZI NA WÓZKU MIAŁ WYPADEK W MŁODYM WIEKU . Także pijawka ciągnie teraz jest jedno utrzymanką , biedny Miłosz nie wie w co się wpakował!!!!!
Gość
2 lata temu
Kiedyś była ładna teraz już jest starsza i nikogo nie interesuje ona już
Gość
2 lata temu
A kogo ona już obchodzi
Gość
2 lata temu
Jakie ona ma pijecie o kosmetykach??? Ona w ogóle nie skoczyła żadnej szkoły.. jedyne na czym się zna to penisyyy, na ten temat mawicej do powiedzenia pewnie😃ewentualnie jak z***bac komuś cos , lubi okraść koleżanki , kolegów , partnerów,
Gość
2 lata temu
Alesvie jej reklamę zrobili 😁😁😁😁
bCxgevND
gość
2 lata temu
Bardzo ladna ;)oby sie ulozylo
Gość
2 lata temu
Z********a
Gość
2 lata temu
Z********a
gość
2 lata temu
Jakby znała biegle angielski, to w Emiratach ma prace od zaraz. Tam raczej wszyscy, podobnie jak w Holandii, mówią po angielsku.
gość
2 lata temu
wygląda jakoś zupełnie jak nie ona?
Gość
2 lata temu
Ona na w sobie coś tak irytującego, że aż się trudno na nią patrzy.
...
Następna strona
bCxgevOf