Trwa ładowanie...
Przejdź na

JOLA: "Jakimowicz mi groził! To pasożyt!"

773
Podziel się

Co łączy Rutowicz z Najmanem? Ma ją przed nim bronić?

JOLA: "Jakimowicz mi groził! To pasożyt!"
bDTiJqCZ

Marcin Najman, znany z przechwałek, że był pierwszym "prawdziwym facetem" w życiu seksualnym Sashy Strunin, pokazuje się teraz z... Jolą Rutowicz. Pojawili się razem na gali sztuk walki w Dąbrowie Górniczej, Jola ściśle przyspawana do boku boksera. Wprawdzie w czasie trwania reality show, w którym się poznali, Najman ciągle się z niej wyśmiewał, ale widocznie już sobie wybaczyli.

Jolanta nie jest pamiętliwa - pisze Fakt. Nie będzie mu przecież wypominać, że wkurzało go jej głośne szczebiotanie, szczególnie, że głos Jolanty przypomina skrzypienie nienaoliwionych drzwi. Ale podczas gali okazywali sobie spore zainteresowanie. Jolanta wsparta na stalowym ramieniu swego opiekuna promieniała szczęściem. Jej plastikowe tipsy lśniły w świetle reflektorów, a halę co rusz wypełniał brzmiący jak skrzypienie rysikiem po szybie śmiech gwiazdeczki.

Biorąc pod uwagę, że Najman dał się już poznać jako amator dziewic, być może w Joli urzekło go właśnie to. A może Rutowicz wybrała Najmana nie na swojego chłopaka, ale na ochroniarza? Sprawa nie jest jasna.

bDTiJqDb

Jak zwierzyła się Super Expressowi, ma poważne podejrzenia, że porzucony Jarek Jakimowicz ją... śledzi! Potwierdza to jeden z mieszkańców hotelu, w którym rezyduje Jola:

Widziałem go, jak krążył pod hotelem, w którym Jolanta zatrzymała się na czas powstawania programu Gwiazdy tańczą na lodzie" - zeznaje brukowcowi. Faktycznie, ktoś mi mówił, że widział Jarka pod hotelem - twierdzi Jola - Jakimowicz mi groził, nie wiem, czy mogę czuć się bezpieczna. Odświeżyłam mu ścieżki medialne, a on tak się zachowuje! Pasożyt medialny!

I tu właśnie wchodzi Marcin Najman: Jola to moja koleżanka z programu. Na pewno gdy zajdzie taka potrzeba, stanę w jej obronie - przysięga bohatersko Super Expressowi.

Fabuła jest już zarysowana, role rozdane, pozostaje tylko czekac na dalszy ciąg.

bDTiJqDh
bDTiJqDC
KOMENTARZE
(773)
gość
13 lat temu
teraz ten p****k Sasza czy jak jej tam powinna być z Jakimowiczem.....
gość
13 lat temu
dwa paskudne b******i
gość
13 lat temu
nie dość ze brzydka jak noc i zakochana w sobie to na dodatek g****a...:/ achh.. po co wy w ogole o niej piszecie? oj pudelek się coraz bardziej poniża...:/
bDTiJqDD
gość
13 lat temu
pasują do siebie, ona g****a, on przypakowany...
gość
13 lat temu
Jest tak g****a ze to zmienia sie w jej urok- godne podziwu- ciekawe o czym można z nią rozmawiać - jej wiedza jest na poziomie 3 klasy p[odstawowej- zresztą ona chyba oprocz podstawowki / normalnej czy specjalnej?/nic wiecej nie skończyłą
Najnowsze komentarze (773)
gość
12 lat temu
zakręciło jej się w głowie od tego sukcesu...
gośćjojo
12 lat temu
spotkały się dwie półkule mózgowe. to i tak mało zwojów by coś logicznego powiedzieć. ale czego wymagać od szmaty i spluwaczki ringowej.
gość
12 lat temu
ale zenada
WIKTOR 777777...
13 lat temu
AAAAAAAAAA WŁAŚNIE OGLĄDAŁAM JJJJJJJOOOOOOOOOLLLLLLLLAAAAAA WYKOSIŁA DODE I JACYKA PAJACYKA !!!!!!!! WRESZCIE JEST CO OGLĄDAĆ NA LODZIE ALE IM DAŁA POPALIĆ !!!!!!!!!!!!
gość
13 lat temu
chce ja dymnac i nic wiecej
gość
13 lat temu
cała trójka to wielkie pasożyty medialne!!!!!!!!
gość
13 lat temu
Jolka jest z***m i dziwie się,że Jarek ją w ogóle chciał
gość
13 lat temu
Jolka jest wredna i całe szczęście,że Jarek się od niej uwolnił.Nikt jej nie zechce,bo jest jebnięta
bDTiJqDv
gość
13 lat temu
Dwa debile a trzeci niby się koło nich kręci hehehhehee Strachy na wróble- szczególnie ten bokserek z bożej łaski i ta- plastikowa czarownica hehehe
gość
13 lat temu
wstyd niepokazujcie tego stwora potwora wiecej!!!!
gość
13 lat temu
Ciekawe jak ona wygląda naturalnie? - gdy zdejmie wszystko co sztuczne z siebie....
gość
13 lat temu
ludzie!!!! przestancie podniecac sie kobieta-koniem ktora nic poza prostackim dogadywaniem nie potrafi...nawet pokroic chleba...ale jaki narod tacy i bohaterowie...zalosne!!!!
gość
13 lat temu
Jesteś beznadziejną kretynką?- masz duże szanse żeby zostać bogatą "gwiazdą" - to jest Polska właśnie....
gość
13 lat temu
po co w ogole o niej pisac?
...
Następna strona
bDTiJqDX