Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jakie czapki z daszkiem noszą celebryci?

0
Podziel się:

Stylowe?

Jakie czapki z daszkiem noszą celebryci?

Celebryci na co dzień prześcigają się w efektownych i oryginalnych stylizacjach, jednak czasami wrzucają na luz, wybierając proste, wygodne czapki z daszkiem, które pozwolą im wrócić do beztroskich, chłopięcych czasów.

Modne nakrycie głowy w klasycznych barwach nosi między innymi Wojciech Łozowski. Jacek Mejer oraz Rafał Maserak wybierają stylowe czapki z daszkiem w jasnej odsłonie, natomiast Tomasz Jacyków stawia na wersję w wyrazistej barwie. Gustowną, granatową czapkę wybiera do swojej stylizacji także Tomasz Ciachorowski. Który z nich prezentuje się najlepiej?

Stylowa granatowa czapka z daszkiem według Tomasza Ciachorowskiego

Tomasz Ciachorowski dba o styl i dobry wygląd nawet podczas pustynnych wojaży, dlatego do swojego utrzymanego w błękitno-szarej tonacji zestawu wybiera modną czapkę z daszkiem w granatowej wersji. Stylowe nakrycie głowy aktor łączy z jasnoszarym swetrem oraz korespondującymi z nim kolorystycznie, efektownymi bojówkami z motywem moro. Celebryta dba o komfort w wymagającym klimacie i dobiera do swojego zestawu duży, brązowy szal oraz czarne okulary przeciwsłoneczne. Jak oceniacie modną stylizację na podróżniczy szlak?

Biała czapka z daszkiem na górskie wędrówki w wydaniu Jacka Mejera

Jacek ''Mezo'' Mejer również wychodzi z założenia, że najlepszym towarzyszem pieszych wędrówek jest klasyczna czapka z daszkiem. Celebryta zabiera ją w góry, wybierając model w jasnej wersji, który na górskim szlaku stanowi najlepszą ochronę przed słońcem. Reszta zestawu z lekką, puchową kurtką oraz modnymi butami sportowymi utrzymana jest w granatowej tonacji. Raper podczas samotnych wędrówek nie traci również poczucia czasu za sprawą stylowego zegarka. Wychodząc na górski szlak, należy podejść do sprawy odpowiedzialnie i być dobrze przygotowanym. Jak waszym zdaniem celebryta wywiązał się z tego zadania?

Wyrazista czapka z daszkiem w kolorowym zestawie Tomasza Jacykowa

Kochający wyraziste kolory oraz ekstrawaganckie zestawy Tomasz Jacyków tym razem prezentuje się w stylowym komplecie z efektowną czapką z daszkiem w jaskrawoczerwonej barwie. Z modnym nakryciem głowy kontrastują tu granatowe elementy stylizacji w postaci butów, ciemnych jeansów oraz nieprzeciętnego swetra z nadrukiem, a także nieco jaśniejsza chustka, która dodaje zestawowi oryginalnego charakteru. Całość dopełniają korespondujące z czapką stylisty, czerwone akcenty, takie jak gustowne *kolorowe skarpetki *oraz barwne zakończenia rękawów ciemnego swetra. Przemyślaną stylizację celebryta prezentuje w wannie. Myślicie, że w takim zestawie warto jednak wynurzyć się z domu?

Klasyczna czarna czapka z daszkiem Wojciecha Łozowskiego

Wojciech Łozowski wybiera stylową czapkę z daszkiem w czarnej wersji z modnym nadrukiem. Nosi ją do dość mrocznej, grunge'owej stylizacji w ciemnej odsłonie. Wokalista pomiędzy koncertami relaksuje się w luźnym i ciepłym zestawie z czarnymi spodniami, oryginalnymi butami w tym samym kolorze oraz zlewającą się z nimi swą barwą, komfortową kurtką. Ciemny komplet rozświetlają jedynie stylowa arafatka na szyi artysty oraz jego błyszcząca, srebrna biżuteria. Co sądzicie o czapce z daszkiem w takim zestawieniu?

Modna czapka z daszkiem w miejskiej stylizacji Rafała Maseraka

Rafał Maserak nie pozwala swojemu psiemu pupilowi przyćmić się swoim urokiem, dlatego wyprowadzając go na spacer, wybiera efektowny i modny zestaw, który zwróci równie dużo uwagi na jego stylowy wygląd. Dobiera do niego gustowną, białą czapkę z daszkiem i łączy ją w prostą całość z granatowym płaszczem oraz ciemnymi, zwężanymi spodniami. Zakłada również korespondujące z modnym nakryciem głowy elementy, takie jak prosta, biała koszulka oraz jasnoszare buty sportowe. Wyjątkowy zestaw miejski w klasycznych barwach. Jak wam się podoba?

KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie