Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolorowe skarpetki na stopach celebrytów. Ładne?

0
Podziel się

Noszą je Dawid Kwiatkowski i... Tomasz Kammel. Zobaczcie zdjęcia.

Kolorowe skarpetki na stopach celebrytów. Ładne?
bEhQTRmd

Gwiazdy dobrze wiedzą, że starannie dobrane dodatki to podstawa każdej stylizacji. Celebryci dwoją się i troją, żeby dodać swoim strojom trochę kolorów i polotu, na co sposobem mogą być między innymi kolorowe skarpetki. Ten dyskretny, ale stylowy detal ożywia bowiem nie tylko ubiór, a gwiazdy mogą w końcu zdobyć się na odrobinę ekstrawagancji przy dominujących na czerwonych dywanach garniturach.

Moda na stylowe skarpetki trwa w najlepsze i przekonały się do nich już także polskie gwiazdy. W swojej szafie posiadają je między innymi Dawid Kwiatkowski, Alan Andersz czy Olivier Janiak, którzy nie boją się kolorów i chętnie się nimi chwalą. Pasjonatami tego popularnego dodatku są również Tomasz Kammel i Marcin Meller. Zobaczcie ich stylizacje!

Kolorowe skarpetki w wydaniu Dawida Kwiatkowskiego

Jeśli w grę wchodzą kolory i ekstrawagancja, to wśród osób zainteresowanych tym rozwiązaniem na pewno znajdziemy Dawida Kwiatkowskiego. Wokalista zawsze starannie dobiera dodatki do swoich stylizacji, przez co w kategorii trendów jego konkurenci z branży muzycznej już dawno zostali w tyle. Nie inaczej jest w przypadku widocznym na zdjęciu: celebryta do granatowej kurtki, czarnych spodni z dziurami i *białych sneakersów * dołączył modne skarpetki z motywem flagi USA. Jak zawsze kolorowo, na luzie i z nutką kreatywności.

bEhQTRmf

Dwie różne kolorowe skarpetki Alana Andersza

Różnokolorowe skarpetki z kreatywnymi wzorami coraz częściej goszczą w szafach celebrytów, jednak niektórzy w celu wyróżnienia się z tłumu idą jeszcze o krok dalej. Alan Andersz podczas sesji zdjęciowej dla znanej marki zaprezentował się w dwóch różnych skarpetkach: jednej z gwieździstym motywem, który może być alternatywną interpretacją flagi Stanów Zjednoczonych z poprzedniego przykładu, oraz drugiej w różnokolorowe pasy. Aktor chciał je najwyraźniej połączyć z dość fikuśnymi spodenkami treningowymi, które również przyciągają wzrok kontrastującymi wzorami i zdają się logicznie łączyć w całość. Zdecydowalibyście się na taką opcję?

bEhQTRml

Marcin Meller w kolorowych skarpetkach w arbuzy

Moda na kolorowe skarpetki zapanowała także wśród dziennikarzy i prezenterów, którzy, znudzeni konwencjonalnym ubiorem, postanowili pozwolić sobie w końcu na odrobinę fantazyjności. Ciekawym przykładem może być wzór wybrany przez Marcina Mellera, który na potrzeby promocji swojej książki w mediach społecznościowych dodał do stylizacji modne skarpetki z arbuzowym motywem. Czasem, jak widać, opłaca się połączyć przyjemne z pożytecznym.

Stylowe czarne skarpetki z wzorem Oliviera Janiaka

Kolorowe skarpetki kojarzą się głównie z pstrokatymi kolorami i fantazyjnymi wzorami, jednak ten użyteczny dodatek można śmiało dobrać także w ciemniejszych odcieniach. Olivier Janiak znany jest z zamiłowania do ekscentrycznych rozwiązań. jednak w jednej z licznych stylizacji połączył tym razem czarną koszulę, jasne spodnie, zamszowe buty oraz czarne skarpetki z różnokolorowym wzorem. Krzykliwa kolorystyka nie zawsze jest receptą na sukces, jednak oczywiście warto eksperymentować.

bEhQTRmm

Modne skarpetki do garnituru w stylu Tomasza Kammela

Dodawanie kolorowych skarpetek do garnituru jeszcze jakiś czas temu wydawać się mogło dość ryzykowne, jednak polskie gwiazdy coraz chętniej korzystają z takiej możliwości. Tomasz Kammel w jednej ze swoich stylizacji zdecydował się założyć klasyczny zestaw w postaci niebieskiego garnituru, białej koszuli i eleganckich czarnych butów, jednak to żółte skarpetki w romby zwracały szczególną uwagę i skutecznie dodały całości ekstrawagancji i humoru.

bEhQTRmG
KOMENTARZE
(0)
bEhQTRnb