Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ania Lewandowska otwiera "Healthy Center" w Warszawie! "Trening personalny i MENTALNY"

490
Podziel się:

Żona Lewego stawia na rozwój mentalny: "Twój mózg jest mięśniem i wymaga trenowania tak samo jak pozostałe części Twojego ciała".

Ania Lewandowska otwiera "Healthy Center" w Warszawie! "Trening personalny i MENTALNY"
bEJZWQqJ

Z nadmiaru wolnego czasu i pieniędzy w głowach Ani i Roberta Lewandowskich rodzą się co jakiś czas kolejne pomysły na biznes. Para stara się z całych sił stworzyć prawdziwe imperium Lewandowskich, zapuszczając się w dotąd nieznane dziedziny. Robert na przykład postanowił poszerzyć zakres działalności, zostając producentem wykonawczym nowego albumu Donatana.

"Zmiany branży" pozazdrościła mężowi Ania. Trenerka planowała najpierw sprawdzić się jako restauratorka, jednak najwyraźniej "Healthy Restaurant by Ann" na Mazurach za pieniądze męża musi jeszcze poczekać. Lewandowska całą energię skupia teraz na nowym projekcie: Healthy Center by Ann, które klasycznie będzie "pierwszym takim miejscem w Polsce":

bEJZWQqL

To pierwsze tego typu miejsce w Polsce, gdzie możesz osiągać obrane przez siebie cele pod okiem najlepszych specjalistów Healthy Team w zakresie dietetyki, treningu personalnego i mentalnego, a także medycyny sportowej - reklamuje centrum Ania na swojej stronie.

Poza "dietetyką, treningiem i fizjoterapią" zaskakuje ostatni punkt określający zakres działalności Healthy Center by Ann: trening mentalny.

Twój mózg jest mięśniem i wymaga trenowania tak samo jak pozostałe części Twojego ciała. Trening mentalny stanowi nieodłączny element w drodze do osiągania celu, bo to na podstawie swoich myśli kreujesz własną rzeczywistość - opisuje Ania.

Co prawda Lewandowska już jakiś czas temu wspominała, że chciałaby rozpocząć działalność jako coach, ale nikt nie brał tego na poważnie...

bEJZWQqR
bEJZWQqS
bEJZWQrm
KOMENTARZE
(490)
gość
4 lata temu
mózg jest mięsniem!!!!!! buahahaha i tu pokazała swój poziom
Gość
4 lata temu
Mięśniem?????hahaha!no może u niej tak.....to wiele wyjasnia😂
gość
4 lata temu
mózg nie jest mięśniem
bEJZWQrn
kob.
4 lata temu
trzeba zacząć od swojego szanowna pani
gość
4 lata temu
Choć tak naprawdę LEWANDOWSKA jest jedynie WYKFALIFIKOWANĄ ekspertką w dziedzinie wydawania pieniędzy męża, postanowiła zostać samozwańczą ekspertką w dziedzinie zdrowego odżywiania, diety i ćwiczeń, a nawet MÓZGU. Chyba naprawdę uwierzyła, że jest ktoś, kto poważnie traktuje jej zalecenia. Jeśli jest w nich równie wiarygodna jak w swych zapewnieniach o tym, że jej nowe UZĘBIENIE i rysy twarzy to kwestia GENÓW, na trudnym rynku raczej nie zrobi furory. Droga ANIU, nie idź tą drogą, bo coraz bardziej upodabniasz się do swojej przyjaciółki – Natalii SIWIEC. Póki co, jesteś jednak zwykłą UTRZYMANKĄ, która potrafi tylko pławić się w BOGACTWIE partnera i na siłę chce udowodnić, że bez swojego wybranka świat by o niej usłyszał. Przestań zatem GWIAZDORZYĆ, bo jedyną gwiazdą w twoim domu jest ROBERT. Jeśli chcecie poczytać więcej o naszych „elitach”, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
Najnowsze komentarze (490)
Gość
4 lata temu
Mozg jest miesniem???!!!!
gość
4 lata temu
coś z nią jest nie tak.....może ma depresję??? czasami ludzie z głęboką depresją, nieszczesliwi chwytają się różnych rzeczy aby zamaskowac chorobę
gość
4 lata temu
uulalala jak ta paniusia z mięśniem zamiast mózgu zacznie wydawac kasę męża na swoje pomysły to real madryt mu nie pomoże, bankrut jak nic
Ola
4 lata temu
No to teraz już ludziska wiedzą że mózg nie jest mięśniem!
Ela
4 lata temu
Wszyscy krytykują panią Anię a ciekawe ilu z was wie z czego składa się mózg ?
gość
4 lata temu
Beznadzieja tego babska szokuje. Niech spróbuje sobie mózg poćwiczyć, a nóż widelec się uda
gość
4 lata temu
skończy na kulkach dopochwowych
gość
4 lata temu
lepszą nazwą byłoby klub "t**a strzała" - pasowałoby do właścicielki jak i do tzw.gwiazd odwiedzających to miejsce
bEJZWQrf
rudy
4 lata temu
anka brał by cie
gość
4 lata temu
Anna Lewandowska, a kto to jest? A to żona Roberta Lewandowskiego. To znaczy nikt znany i lubiany. Pani Anno niech Pani już nic nie pisze tak głupiego jak do tej pory. Albo niech Pani zacznie występować w kabarecie -"Cabaret Center by Ann"
art71
4 lata temu
ten biznes juz wiem ze nie przetrwa ,ona jest tak pusta -inywidualna trenerka -nie chce wiedziec ile za jej porady trzeba bulic
gość
4 lata temu
Lewandowska to pusta g****a lala.
gość
4 lata temu
Lewandowska to pusta g****a lala.
gość
4 lata temu
cudowna ta Ania
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJZWQrY
bEJZWQrZ
bEJZWQsa
bEJZWQsb
bEJZWQsc
bEJZWQrH