Miley Cyrus kończy karierę?

379 reakcji
0
0
379
Podziel się

Nie za wcześnie?

Miley Cyrus kończy karierę?

Miley Cyrus pozuje na najbardziej obrotną szesnastolatką w show biznesie. Kolejne wpadki z prywatnymi zdjęciami, które przedostały się do mediów lub reklamowane przez nią żelkowe penisy udowadniają, iż zupełnie nie wie jak kreować swój wizerunek. Tym razem Miley postanowiła zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Nastolatka kombinuje, jak zostać wyrzuconą z serialu Hannah Montana.

Ona i jej ojciec, Billy Ray, które również pracuje na planie, stwierdzili, że więcej zarobią na śpiewaniu, niż na udziale w show. – mówi osoba z otoczenia Cyrusów. Jednak rozwiązanie kontraktu nie jest takie proste, grozi wysokimi karami. Robią więc wszystko, aby to Disney wypowiedział umowę.

Miley zaczęła się więc notorycznie spóźniać, opóźniając zdjęcia o kilka godzin i powodując ogromne straty finansowe. Stała się także nieznośna dla swoich współpracowników, wprowadzając nerwową atmosferę na planie serialu. Podobno jej ojciec zapowiedział także, że nakręcą jeszcze dwanaście odcinków, po czym zrezygnują.

Cyrus wyraźnie przewróciło się w głowie. Na takie zachowanie mogą pozwolić sobie gwiazdy, które zdobyły prawdziwą pozycję w show-biznesie. Wytwórnia Disneya nie będzie miała problemu ze znalezieniem nastolatki z prostszymi zębami niż Miley.

379
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(379)
pinaMC
11 lat temu
wescie sie od niej wszyscy odpie.rdolcie!!! co wam ku.rwa przeszkadza??? zajmijcie sie sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DE.BILE
gość
11 lat temu
ejj najpierw piszecie, ma 14 lat a zaraz ze juz 16 ?;| sie zdecydujcie..
TADI
11 lat temu
dodaj do Cyrus "w" i co wyjdzie? Cyrwus - Rysiu z Klanu xD
gość
11 lat temu
raczej ty!!!!!!!!!!!!!!!!!
GOosiA__
11 lat temu
Hehe cytuje ,,Miley Cyrus kończy karierę ? ' ' A czy ona ją wogule zaczeła ;/
Najnowsze komentarze (379)
gość
8 lat temu
masz coś z muzgiem!!!!!!!!!!!!
gsdhdb
8 lat temu
maily cyrus nareszcie kończy kariere zlitowała się nad nami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie lubie jej !!!!!!!!!!!
miley ma małą...
8 lat temu
To nie penisy tyko gitary!!!!!!
gośćghg.
10 lat temu
odbiło jej czy co uwielbiam Miley lecz to co tam pisze to głópota
Kora92
10 lat temu
No bo racja, popieram Cię w 100% !
gość
10 lat temu
Helloł ludzie wiecie czemu ma tak zęba. Bo ma nakładki na zęby al'a DaVinci. Ludzie jeśli uważacie że jest gruba to jesteście żałośni. To jest takie żałosne ten cały p*******y pudelek. Kuźwa ale żal z was. Tylko plotkujecie i piszecie co wam ta g****a mózgownica przyniesie odczepcie sie.
gość
10 lat temu
wiesz co jesteś g****a i tyle hannah montana niechce rozwiązać kontraktu z disney bo śa za to duże kary
gość
10 lat temu
łaaaaaaaaaaaaadddddddddddddnnnnnnnnnnneeeeeeee$$$$$$$$$ supcio
gość
11 lat temu
miley nie rub tego! jestem twoją fankoą
barbie miley ...
11 lat temu
od pipszczie się od niej bo jest fajna:**
gość
11 lat temu
marne
gość
11 lat temu
jesteśgłupia
gość
11 lat temu
jesteś najbrzydszą kobietą śeiata bo się za bardzo malujesz
gość
11 lat temu
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
...
Następna strona