Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tymczasem w "Agencie": "Benjamin, wbij sobie igłę w jajko"

127
Podziel się:

Uczestnicy wybrali najbardziej zaufaną osobę. Postawili na... Rycha Peję.

Tymczasem w "Agencie": "Benjamin, wbij sobie igłę w jajko"
bEUyLaad

Grupa uczestników przeniosła się na Bali, gdzie kontynuowała poszukiwania Agenta. Na miejscu czekała na nich rodzina królewska wraz z tancerzami, których zadaniem było odpędzenie złych duchów. Niespodziewanie jeden z graczy otrzymał wyjątkowy prezent. Tajemnicza koperta trafiła do Ryszarda Peji.

W pierwszym zadaniu uczestnicy zostali podzieleni na grupy. Ich zadaniem było odnalezienie miejsc, które znajdowały się na fotografiach otrzymanych od Kingi Rusin. Specjalną rolę przyznano Julce Wróblewskiej - miała ocenić zawodników i obstawić, czy uda im się wykonać zadanie.

Peja nie był zadowolony z grupy, w której się znalazł: Dwoje nieudaczników - ja i Karolina oraz zbędny balast Benjamin - wyznał zasmucony.

bEUyLaaf

Intuicja nie zawiodła go, ponieważ to właśnie oni najgorzej poradzili sobie z zadaniem i na miejsce przybyli godzinę po czasie.

Z kolei Ilona Ostrowska z powodu wysokiej temperatury źle się poczuła i była potrzebna interwencja medyków. Na szczęście okazało się, że mogła kontynuować grę.

Bilans pierwszego zadania to 4 tysiące na minusie. Uczestnicy szybko otrzymali szansę na odegranie się w kolejnej rozgrywce. Wszyscy znaleźli się w sali kinowej, w której zostały ukryte pieniądze. Nie otrzymali jednak żadnych wskazówek i sami musieli domyślić się, gdzie je schowano. Na szczęście tym razem udało się im wykonać zadanie i do kasy trafiło 5 tysięcy złotych.

Rusin była zachwycona: Muszę to powiedzieć, jesteście genialni!

bEUyLaal

Kolejne zadanie rozpoczęło się od wyboru osoby, którą darzą największym zaufaniem. Padło na... Ryśka. Peja dzięki temu mógł podsłuchiwać uczestników. Pozostali grali w głuchy telefon i ich zadaniem było zapamiętanie i przekazanie jak największej liczby słów.

Ryszard był roztrzęsiony, kiedy słuchał w jaki sposób uczestnicy przekazują sobie słowa: K*rwa w d*pie masz gwoździk! Benjamin, wbij sobie igłę w jajko!

Koniec końców uczestnicy zarobili 1500 złotych.

Przed wypełnieniem testu Rychu otworzył kopertę, którą otrzymał na początku odcinka. Okazało się, że znajdował się w nim puzzel. Ktoś, komu uda się odnaleźć wszystkie elementy układanki, otrzyma ogromną wskazówkę.

bEUyLaam

W czwartym odcinku z programem pożegnała się Anna Skura.

Trzymamy kciuki za to, żeby Peja został jak najdłużej w programie! Tylko dla niego jest sens to oglądać.

bEUyLaan
bEUyLaaG
KOMENTARZE
(127)
Gość
4 lata temu
Wiedziałam,ze z Ryśkiem będą niezłe jaja😀😀
Gość
4 lata temu
Najbardziej wkurza mnie mała Julka i ta majka kolarka
Gość
4 lata temu
Brawo Rychu
bEUyLaaH
Gość
4 lata temu
Nadal nie wiem kim ona jest...
gość
4 lata temu
biedny ten Benjamin przypieli sie do niego
Najnowsze komentarze (127)
Gość
4 lata temu
Dajcie żyć 😐 , kim jest ta aniaa
gość
4 lata temu
Ta edycja jest moim zdaniem strasznie nudna. O ile w 1 Tamara czy Antek czuli grę, w 2 Daria i Kret (chociaż mnie strasznie irytowali) też widać było, że złapali żyłkę rywalizacji to tutaj każdy gra tylko na siebie, zero chociażby starania się żeby zdobyć kasę lub wypełnić zadanie. Byle tylko coś żenującego odstawić, prawie wszyscy z tą samą taktyką - zepsuć zadanie żeby udawać agenta. Nuda i sztuczność, oglądam chyba tylko z sentymentu jeszcze.
Peja
4 lata temu
No to już przestałem reprezentować biedę
gość
4 lata temu
Pan Peja najlepszy!!!!
gość
4 lata temu
Najlepszy!!!!!
gość
4 lata temu
Ryszard - człowiek bez podbródka
Gość
4 lata temu
Benjamin wygra
gość
4 lata temu
Majgorszy Peja patologia. Beniamin, nie rozumiem co chcą od niego, szczególnie Peja a za nim reszta, wygląda jak ustawka. Miły kulturalny chłopak. Włoszczowska, Kraśko, Julka, beznadziejne dzidy. Reszta jakiś Piotr cham i p*****k
bEUyLaaz
gość
4 lata temu
Peja jest chamem ! Dziwie sie ze kogos takiego biora do programu ktory ogladaja tez dzieci
umber waleczn...
4 lata temu
kto tego rycha tam wcisnol straszna kicha
Gość
4 lata temu
Peja patologia , czekam kiedy odpadnie
gość
4 lata temu
FAKT, TYM RAZEM OBSADA JEST BEZNADZIEJNA
Gość
4 lata temu
PEI.
Gość
4 lata temu
To prawda . Gdyby Rycha tam nie było to nawet jednego odcinka bym nie oglądała bo nie warto.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUyLabs
bEUyLabt
bEUyLabu
bEUyLabv
bEUyLabw
bEUyLabb