Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nelli Rokita zachwyca się Kukizem: "Jest naturalny i autentyczny"

62
Podziel się:

Jarosław Kaczyński oraz Prawo i Sprawiedliwość już jej się nie podobają. "PiS niepotrzebnie dał te gigantyczne nagrody".

Nelli Rokita zachwyca się Kukizem: "Jest naturalny i autentyczny"
bFdLexIl

We wrześniu minie dziewięć lat odkąd ambitny polityk Jan Maria Rokita ogłosił, że wycofuje się z polityki, żeby zrobić miejsce żonie. Ekscentryczna Nelli, znana dotąd głównie z upodobania do kapeluszy i rękawiczek o każdej porze roku, swoje nadzieje na karierę wiązała z Prawem i Sprawiedliwością. W 2007 roku uzyskała mandat posłanki, startując z drugiego miejsca na warszawskiej liście PiS. Cztery lata później nie dopisało jej jednak szczęście i Nelli nie dostała się do Sejmu.

Jak się okazuje, rządy ekipy Jarosława Kaczyńskiego mocno ją rozczarowały. Rokita jest zdania, że obecna ekipa rozkrada państwo porównywalnie do poprzedniej, a nawet jeszcze bezczelniej. Zabolało ją, gdy politycy po przyznaniu sobie nagród o łącznej sumie 200 milionów złotych zapewniali potem w mediach, że im się należały, zaś Jarosław Gowin żalił się w radiu, że nie da się wyżyć z ministerialnej pensji.

PiS niepotrzebnie dał te gigantyczne nagrody, to skandal - komentuje Nelli w Super Expressie. A już ogromnym skandalem była wypowiedź Gowina, któremu miało nie starczać do pierwszego jak był ministrem sprawiedliwości. Na Gowina już nie zagłosuję w Krakowie. Ta ustawa o IPN też była niefortunna, ona powinna być, ale nie teraz, lecz później.

bFdLexIn

Te wszystkie niedociągnięcia sprawiły, że Nelli swoje polityczne sympatie postanowiła przelać na Pawła Kukiza.

Jest naturalny, autentyczny i nie jest bywalcem salonów - tłumaczy była posłanka. W wyborach do Sejmu najpewniej zagłosuję na ruch Kukiz’15. Pawła Kukiza lubię, podoba mi się jego polityka. We Włoszech wygrał ostatnio Ruch Pięciu Gwiazd i Kukiz jest takim Ruchem Pięciu Gwiazd, tyle że w Polsce. To są odświeżające ruchy, dające powiew świeżości. Ludzie potrzebują nowości.

Tęsknicie za Nelli?

bFdLexIt
bFdLexIu
bFdLexIO
KOMENTARZE
(62)
Gość
4 lata temu
Chodakowska będzie na starość wyglądała jak Nelli.
Gość
4 lata temu
Kukiz to mizogin i populista. Nie zależy mu na ludziach tylko na kasie.
gość
4 lata temu
Naszym pięknym krajem, ,niestety nie ma kto rządzić. Od lat te same twarze,które chcą ugrać tylko dla siebie a nie dla Nas. Wielka szkoda bo Polska jest bardzo rozwojowa,moglibyśmy wiele osiągnąć gdybyśmy byli dobrze rządzonym krajem.
bFdLexIP
gość
4 lata temu
neli tak jak ty i twój mąż maria, ratunnku niemcy mnie biją
gość
4 lata temu
nelli ty weź lepiej się nie wypowiadaj
Najnowsze komentarze (62)
j
4 lata temu
Nelli rakieta
abc
4 lata temu
Kukiz naturalny powiedziała debilka toż to b****n
gość
4 lata temu
Ty potworku to ty śmierdziuchu zalałaś Polske fetorem nienawiści podzieliłaś Polaków historia ci nie wybaczy brzydzę się tobą m******o polityczna paszoł w*n stara ropucho wypłowiała
gość
4 lata temu
Kocham SLD cudnie było tęsknie za powrotem nikt nikomu nie zaglądał do łóźka ani pod spódnice a teraz???????? to nachalni ludzie
gość
4 lata temu
To była jedna z najzabawniejszych postaci polskiej polityki.
gość
4 lata temu
ja też popieram Kukiza na niego glosuje
Gość
4 lata temu
Jej pochwała to jak pocałunek śmierci
Dor
4 lata temu
durna baba
bFdLexIH
Gość
4 lata temu
Chyba są z trgo samego miotu...
gość
4 lata temu
No autentyczny. Jak każdy cpun i pijak. Żenada 3 roku
gość
4 lata temu
Kukiz o polityce nie ma zielonego pojęcia, ale kasa jest.
Gość
4 lata temu
Nadają na tych samych falach😉 Oboje cierpią na deficyt umysłowy😂😂😂
Trans
4 lata temu
Nelly i Kukiz były kiedyś kobietami
gość
4 lata temu
Neli lepiej niech zamilknie już mamy jej zastępcę Petru który już jej dorównał w opowiadaniu głupot niech się kobiecina starzeje z godnością
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdLexJA
bFdLexJB
bFdLexJC
bFdLexJD
bFdLexJE
bFdLexJj