Sobota 24.03.2018 10:30

Roznerski ma nową dziewczynę! "Mikołaj jest w szczęśliwym związku"

Mikołaj Roznerski Adrianna Kalska

Roznerski ma nową dziewczynę! "Mikołaj jest w szczęśliwym związku"

Mikołaj Roznerski nie dał się raczej poznać jako mężczyzna szczególnie stały w uczuciach. Okazał się szczególnie podatny na urok swoich koleżanek z pracy. Zaczęło się od romansu z Martą Juras, nawiązanego na planie serialu M jak miłość. Zdecydowali się na wspólne dziecko i planowali nawet ślub, jednak na przeszkodzie stanęła im kolejna miłość Mikołaja.

Podczas prób do spektaklu Chopin musi umrzeć zakochał się w Oldze Bołądź. Rzucił dla niej Martę i znów zaczął planować ślub. Tradycyjnie, w realizacji tych planów przeszkodziło mu kolejne zauroczenie, tym razem Alicją Bachledą-Curuś. Poznali się na planie komedii romantycznej 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Ostatecznie Alicja zaczęła spotykać się z Marcinem Gortatem, zaś Mikołaj zakochał się w Marcelinie Zawadzkiej. Wydawało się, że to coś poważnego, jednak znudzili się sobą po zaledwie czterech miesiącach.

Okazuje się, że kochliwy Mikołaj ma już nową dziewczyną. Wybranką amanta znowu jest koleżanka z planu M jak Miłość, Adrianna Kalska. Poza graniem razem w telenoweli, są również parą w spektaklu teatralnym Kłamstwo, z którym podróżują po Polsce.
O stanie cywilnym aktora postanowił opowiedzieć magazynowi Party jego menadżer, Janusz Sabaj.

Mikołaj jest w szczęśliwym związku, o czym publicznie może bez wątpienia świadczyć jego zdjęcie na Instagramie - zdradził Sabaj.

Podobno Roznerski i Kalska są parą już od kilku miesięcy, chcieli jednak zachować swój związek w tajemnicy przed mediami jak najdłużej.

Znają się od lat, ich drogi się przecinały kilkukrotnie, docierali się, aż rozkwitło między nimi uczucie. To już trwa klika miesięcy, ale nie chcieli zamieszania wokół swojego związku, więc wiedzieli tylko najbliżsi przyjaciele. Spędzają razem każdą wolną chwilę – mówi w rozmowie z "JastrząbPost" osoba z otoczenia aktora.

Myślicie, że tym razem Mikołaj wytrzyma w związku dłużej niż cztery miesiące?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (187)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 187
Odpowiedz
262 39
zgłoś
Gość 24.03.2018 10:31
Czemu nie piszecie o słabym meczu polaków? Jak wygrywają to zaraz wrzucacie informacje , a jak się wydarzyla porażka to już milczycie hyhy
Odpowiedz
171 61
zgłoś
Gość 24.03.2018 10:31
Pasują do siebie, szczęścia!!!!
Odpowiedz
13 13
zgłoś
gość 24.03.2018 10:32
Gość: Czemu nie piszecie o słabym meczu polaków? Jak wygrywają to zaraz wrzucacie informacje , a jak się wydarzyla porażka to już milczycie hyhy
tak ma być
Odpowiedz
19 43
zgłoś
bazarowy ciec - miliony 24.03.2018 10:34
mam ponad 50 lat szukam dziewczyny,. wymagania: pracujesz na mnie, utrzymujesz mnie, placisz na moja byla
Odpowiedz
282 30
zgłoś
Gość 24.03.2018 10:34
Od kilku miesięcy? W takim razie na zakładkę z Marcelina....
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 187