Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zając pozwała Krawczyka za zaległe alimenty. "Aneta powiedziała "dość"

186
Podziel się:

"Pozew Anety Zając przeciwko aktorowi Mikołajowi Krawczykowi został zarejestrowany w stołecznym Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa".

Zając pozwała Krawczyka za zaległe alimenty. "Aneta powiedziała "dość"

Aneta Zając od sześciu lat nie może dojść do porozumienia ze swoim byłym partnerem Mikołajem Krawczykiem na temat obowiązków rodzicielskich. Aktorska para ma dwóch synów. Krótko po narodzinach wymagających rehabilitacji bliźniaków, Mikołaj zauroczył się koleżanką z planu Pierwszej miłości, Agnieszką Włodarczyk i postanowił stworzyć z nią "ciało astralne". W wywiadach chętnie opowiadali, że są kulistą energią, a Agnieszka od razu poczuła, że chce Mikołajowi urodzić dziecko. Do tej pory nie wiadomo, dlaczego na to wpadła, bo Krawczyk już zdążył udowodnić, że nominacja na ojca roku raczej mu nie grozi. Postawą aktora byli zszokowani nawet jego rodzice, gdy ze wstydem odkryli, że Mikołaj nie pojawił się na chrzcie własnych dzieci, bo wolał w tym czasie bawić się na pikniku polonijnym z Agnieszką.

Po rozpadzie "ciała astralnego" relacje między byłymi partnerami nieco się poprawiły. Podobno nowa partnerka Krawczyka, Sylwia Juszczak, która także jest samotną matką dwóch synów, przekonała go, by zaczął wreszcie płacić alimenty.

Niestety, Mikołaj szybko stracił zapał. Postanowił zaoszczędzić na własnych dzieciach i zasądzoną kwotę trzech tysięcy spontanicznie ograniczył do tysiąca, a w końcu przestał płacić zupełnie. Postarał się także o to, by nie dopadł go komornik. Po ślubie z Sylwią Juszczak wszystkie pieniądze przelał na jej konto, a na dodatek zrezygnował z roli w Barwach szczęścia, tłumacząc, że chce się nacieszyć małżeństwem: Krawczyk przejdzie na utrzymanie nowej żony? "Praca nie ucieknie"

W końcu Aneta straciła cierpliwość.

Powinno mu zależeć na tym, żeby jego dzieciom niczego nie brakowało - komentuje znajoma aktorki w tygodniku Twoje Imperium. *Aneta zrozumiała, że jednak mu nie zależy i powiedziała "dość". *

Jak informuje tabloid, pozew Zając został już zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa. Pierwsza rozprawa odbędzie się za kilka tygodni.

Tymczasem Ministerstwo Sprawiedliwości pracuje nad ustawą, która pozwoli publikować dane alimenciarzy w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Krawczyk ma szanse znaleźć się w doborowym towarzystwie Mateusza Kijowskiego. Zbyszka Zamachowskiego też?

KOMENTARZE
(186)
Ola
4 lata temu
I bardzo dobrze zrobiła!
gość
4 lata temu
Tak to jest jak duże dziecko zostaje ojcem. Masakra
Gośćjajaj
4 lata temu
Powinien raz a dobrze dostać w du...e od zycia
Gość
4 lata temu
Polscy tatusiowie. Jak rozstaja się z kobietą to i z dziećmi.
Gość
4 lata temu
Najbardziej szkoda dzieci bo żadne pieniądze nie zwrócą im normalnego ojca
Najnowsze komentarze (186)
gość
3 lata temu
Co to za facet. Wygląda jak b****n
gość
3 lata temu
skoro nie stać jego na alimenty ,to stać jego obecną żonę- to są dzieci i na utrzymanie ich powinni mu zabrać nawet skarpetki
gość
3 lata temu
skoro nie stać jego na alimenty ,to stać jego obecną żonę- to są dzieci i na utrzymanie ich powinni mu zabrać nawet skarpetki
gość
3 lata temu
dzieci robia dzieci a potem chca uniknac odpowiedzialnosci
Gość
4 lata temu
Brawo Aneta
Gość
4 lata temu
Co za ojciec
Gość
4 lata temu
Pamietam Anete i Mikolaja jako pate. Anete juz wtedy lubilam i nie zawiodlam sie. Natomiast w Krawczyku zawsze cos mi sie nie podobalo, taki sliski byl. Szkoda, ze to sie potwierdzilo.
gość
4 lata temu
Żenujący facet
Gość
4 lata temu
Dziad
gość
4 lata temu
ziobo powinen wzisc sie za wszystich tatusiuw nie płaca alimentow ten zd do pierdzelic co tu dzieci wini tatusie ze nie chca płcic limentuw
gość
4 lata temu
OGARNIJ SIĘ PAN I NIE RÓB SOBIE WSTYDU
gość
4 lata temu
biedne te dzieci ,ani ojciec ani matka nie wiedza co to dobro dziecka,ojciec okrada ich z kasy a matka z prywatności
Gość
4 lata temu
I dobrze. Najpierw niech Aneta wyegzekwuje zalegle alimenty wraz z odsetkami, potem niech wystapi o podwyzke alimentow, bo.1500 zl.to mizerota na dziecko. Moj znajomy ktory pracuje w urzedzie na dzieci placi po 1200 zl a dochody ma o wiele mniejsze niz Krawczycho..a potem niech Aneta pozwie te stalkerki co nekaja ja i dxieci oszczerstwami od kiedy w ciaze zaszla. I niech ujawnione zostana publicznie ich nazwiska i wizerunki.
Gość
4 lata temu
Przecież po nim nawet widać ze to p**dunia a nie facet. Ja takich typów od razu widzę. Taki to nigdy nie dorośnie bo to egoistka.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie