Rusin ciepło o byłym mężu: "Chciałabym móc kiedyś zaprzyjaźnić się z Tomkiem"

177 reakcji
0
0
177
Podziel się

Chcielibyście przyjaźnić się z Lisem?

Rusin ciepło o byłym mężu: "Chciałabym móc kiedyś zaprzyjaźnić się z Tomkiem"

Kinga Rusin i Tomasz Lis rozwiedli się w czerwcu 2006 roku, po tym, gdy Tomasz poinformował żonę, że zakochał się w jej najlepszej przyjaciółce, która była świadkiem na ich ślubie.

Ich romans zaczął się podczas wspólnej pracy nad nowym programem informacyjnym dla Polsatu. Zygmunt Solorz- Żak, zatrudniając Lisa, pozostawił mu wolną rękę w doborze współpracowników. Jako pierwszą Tomasz wybrał Hannę Smoktunowicz, gdyż, jak tłumaczył, ceni jej doświadczenie dziennikarskie. Kinga uznała wtedy, że to świetny pomysł. Zmieniła zdanie po kilku miesiącach, gdy jej mąż i najlepsza przyjaciółka zaczęli ze sobą sypiać.

Podwójna zdrada na wiele lat położyła się cieniem na ich relacjach. Chociaż Tomasz i Kinga bezkonfliktowo dzielą się wychowaniem dwóch wspólnych córek, to kontakt między sobą starali się skrócić do niezbędnego minimum.

Tak było do niedawna. Konkretnie do momentu, gdy między Tomaszem a Hanią zaczęło się psuć. Pierwsze rysy na ich związku pojawiły się wraz z dojściem do władzy Prawa i Sprawiedliwości. Tomasz, który zawsze emocjonalnie traktował politykę, stał się tak zacietrzewiony i agresywny, że nawet ludzie podzielający jego poglądy woleliby, żeby się trochę opamiętał. Hannie było pewnie ciężko wytrzymać z nim pod jednym dachem. Z czasem zaczęli się z Tomaszem oddalać od siebie, aż w końcu dziennikarka wyprowadziła się z ich wspólnej rezydencji w Konstancinie i zamieszkała w swoim dawnym mieszkaniu na warszawskim Powiślu.

Wraz z postępującym rozpadem drugiego małżeństwa Lisa, Kinga zaczęła się o nim coraz cieplej wypowiadać.

Mamy dwoje dzieci. To nas będzie łączyć do końca życia - tłumaczyła z wywiadzie udzielonym w styczniu tego roku. Raz byliśmy nawet na wspólnym obiedzie. Była osiemnastka naszej córki, więc świętowaliśmy wspólnie. Przecież wiadomo, że mamy dzieci, więc nie będziemy się rozdzielać w czasie uroczystości, które są dla naszych dzieci najważniejsze. Absolutnie zrobimy wszystko, żeby im było miło.

Kolejny przełom w relacjach byłych małżonków nastąpił po przeprowadzce Hani na Powiśle.

Chciałabym móc kiedyś zaprzyjaźnić się z Tomkiem - wyznała wtedy Kinga.

Życzycie sukcesu?

177
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(177)
gość
2 lata temu
Spiepszyl zycie dwom kobietom i sobie
gość
2 lata temu
Coz za hipokryzja i brak honoru-zdradził i zostawił dla podobno najlepszej „przyjaciółki”-takich rzeczy się nie wybacza ! Pani Rusin,ale trzeba mieć twarz!
Uli
2 lata temu
Brak szacunku do samej siebie. Jak można chcieć przyjaźnić się z kimś kto nas tak potraktował? Chyba, że Rusin będzie teraz próbowała odegrać się na Hance pozując z Tomaszem na wielkich przyjaciół, którzy przeszli wiele ale po odejściu tej złej w końcu się pojednali....masakra
Gość
2 lata temu
Lis i Rusin to dwa, różne gatunki literackie. W zw. z tym na przyjaźń nie ma szans.
Gość
2 lata temu
Żałosna zakompleksiona Kinia Ja bym w jego stronę nawet nie splunela
Najnowsze komentarze (177)
mada
2 lata temu
A ja doskonale rozumiem Kinie...A i dodam, ze w tym wszystkim jest madra kobieta !!!
Gość
2 lata temu
Jak można przyjaznic się z kimś kto tak bardzo zranił. Olać go i tyle. On nie miał wyrzutów i z premedytacją ją skrzywdzil i to z kim? Ze swiadkowa.
Gość
2 lata temu
„Chciałabym moc...” czytajcie ze zrozumieniem zanim zaczniecie głupio komentowac
gość
2 lata temu
mnie oszukał mąż mając romans z mężatką było im fajnie dopóki się nie wydało skrzywdzili dzieci i mnie i co ja mam się z takim oszustem przyjaznić ? twierdzi że powinnam mu wybaczyć a gdzie ja byłam jak zdradzał niech spada wypłakałam się wystarczająco
Gość
2 lata temu
Siebie warci k****n i kretynka
Gość
2 lata temu
Ja bym na niegi spojrzec nie chciala
Gość
2 lata temu
Nie przepadam za Rusin.Ale maja.corki i lepiej miec pk uklad z bylym
Gość
2 lata temu
Trzeba uważać na przyjaciółki.
gość
2 lata temu
Mściwa baba
Majka.
2 lata temu
czytaj zamieszkac. A co z aktualnym idelanym partnerem-na odstrzal?
Gość
2 lata temu
To była by trudna przyjaźń ....
Zoltan
2 lata temu
Rusin i wsciekly lis to zaklanane s***e i sa niebespieczni do otoczenia i do siebie3 z
Mahmed
2 lata temu
A ja myślę,że ta Kinga ma nadzieję,dlatego tak ostatnio się namolnie lansuje. Nadal kocha Lisa ,chce się zemścić na Hance i ,,zaprzyjażnić się z Lisem.Albo ...chce się odegrać na Lisie. Wszyscy mają go dość a ona robi za słodką idiotkę,która będzie jego bratnia duszą......LISEK WPADNIE W SIDŁA I ...wtedy Kinia go puści kantem.Taki plan. Długo już się dla niego lansuje i podpuszcza go jak może. Sa siebie warci.
gość
2 lata temu
ta rusin i lis tacy brzydcy
Gość
2 lata temu
Patologia i tyle.
gość
2 lata temu
Zaraz bedzie ze sie spotykaja a potem slub i wielka milosc buhahah
gość
2 lata temu
Powinien na kolanach blagac ja o wybaczenie. To co jej zrobil bylo strasznym swinstwem.
gość
2 lata temu
Tyle lat go opluwaja.
Gość
2 lata temu
Taaakie typowe zachowanie
gość
2 lata temu
Perfidna z********a skuła Lisa w kajdanki, zakneblowała, wrzuciła do bagażnika i uprowadziła od ukochanej małżonki. Trzymała biedaka przykutego do kaloryfera w piwnicy i poddawała torturom. W końcu się nim znudziła i po 12 latach wypuściła na wolność. A ten skurczybyk dalej do Rusin nie chce. Co za cham i p*****k.
Zuzia
2 lata temu
Losowa to bezduszna egoista jak mogła zabrać przyjaciółce męża
tom
2 lata temu
Kinga Rusin jedyna, w Polsce, a może I w Europie, jest skażona genem skshibicjonizmu!!!!, obnaża, sie fizycznie I psychicznie w mediach społecznościowych !!!! CODZIENNIE !!!!!! moze, nie wie , że ona ani, jej rodzina nikogo, nie obchodza !!!!! Ale cóz, MUS, to mus !!!
Gość
2 lata temu
Ale dala Hance w kosc!!!!! Brawo
Gość
2 lata temu
Mam nadzieje, ze szybko pójdą do piachu. Oby cala trojka dostała zawału razem z paralizem i wylewem.
...
Następna strona