CO DALEJ Z FORYŚ I ANIĄ BOSAK? (zdjęcia)

417
Podziel się

Kariera tych dziewczyn zmierza do nikąd... Szkoda. Im akurat życzyliśmy dobrze.

CO DALEJ Z FORYŚ I ANIĄ BOSAK? (zdjęcia)
  1. edycja You Can Dance to jeden z sympatyczniejszych programów tej jesieni. Jego uczestnicy jaskrawo kontrastują ze sztucznymi i mdłymi "gwiazdami" - bohaterami konkurencyjnych formatów. Niestety, patrząc dziś na uczestniczków 1. edycji (zdjęcia zrobił nasz czytelnik podczas imprezy promocyjnej TVN-u), nie widzimy już tej świeżości i szczerości.

Ciąg dalszy karier tych dzieciaków nie jest różowy. Bosak i Foryś padły ofiarą show-biznesu, skuszone obietnicą tego, że ich życie pobiegnie torem, jakim potoczyły się choćby kariery gwiazd seriali, które mogą się utrzymać z 1 chałtury tygodniowo.

Niestety, tak naprawdę są tylko częścią obwoźnego cyrku, swoimi wygłupami na prowincjonalnych imprezach ledwie zarabiają na kawalerkę w stolicy i ciuchy z przeceny. Czas stracony, przerwa w nauce, w głowie gorzkie wspomnienia tego, że skosztowały tego słodkiego narkotyku, jakim jest popularność.

Nie przychodzi nam w tej chwili do głowy nikt, kto potrafił wejść w show-biznes, potem z niego wyjść i stanąć na nogi, żyć normalnie.

KOMENTARZE
(417)
gość
11 lat temu
nie lubię ich, sprawiają wrażenie niesympatycznych :/
gość
11 lat temu
głupie dwie l***i
vbfdgdf
11 lat temu
Królowa Doda!
vbfdgdf
11 lat temu
Królowa Doda!
vbfdgdf
11 lat temu
Królowa Doda!
Najnowsze komentarze (417)
hwd
11 lat temu
Nie dość że jedna głupsza od drugiej to jeszcze bez makijażu brzydkie. Niech się nieroby za robotę wezmą a nie trzepią tymi śmierdzącymi tyłkami i myślą że robotę odwalają. Do kopalni z tymi dwoma kaszalotami. Niemoty i nieroby obrzydliwe i śmierdzące.
gość
11 lat temu
MARIA GIT anna i*****A
gość
11 lat temu
o zal jakie chaltury xdddd
gość
11 lat temu
je,błam na cyce z tego, że maria należy do blog27 ahahahahahha xD
gość
11 lat temu
Ale one poprostu zatanczyły w programie, nauczyły się wielu rzeczy w swoim fachu i nikt niemowi o tym ze chcą być w centrum show biznesu...są tancerkami a nie aktorkami a przedewszystkim sa zwykłymi normalnymi dziewczynami takimi jak MY!!! Niewymyślajcie juz głupot!!!!!!!! A Bosą KOCHAM właśnie za to,że niezmieniła się nawet w 1% po programie:*
gość
11 lat temu
no wlaśnie dołączam się do prośby;] jak Pudel pisał o Bosak to było mega fajnie i ciekawie!!! MY CHCEMY WIĘCEJ!!! MÓWCIE CO Z BOSAK!!!:D
gość
11 lat temu
ale plotka g***i pudel przesadzilscie troche....;/
gość
11 lat temu
Marysia bedzie ukladala chorełki do 3 edycji
linx
11 lat temu
ej nie wiecie moze gdzie Anka Bosak bedzie uczyc w szkole tanca?? ALBO PROSBA DO PUDELKA: PROSIMY WIECEJ INFO O ANI BOSAK!!! jaram sie xD
maki_bela
11 lat temu
Dziwne . Skończyło się YCD i koniec kariery?
gość
11 lat temu
Wielu ludzi nie stac na wlasne M .a CIUCHY NA PRZECENACH CYMBALY niczym sie nie roznia od tych za normalna cene.Poraz kolejny wychodzi wiocha z ludka ktory pisal komentarz.
gość
11 lat temu
Pewnie mi nie uwierzycie, no ale ja gadałam z Marysią i spotkałam ja na jakiś dwóch imprezach. Jest bardzo sympatyczna, na prawdę. Anka to nie wiem jaka jest, nigdy za nią nie przepadałam :/ A na tych zdjęciach jest też Grzeeś xD ;*** Jemu życzę jak najlepiej! ;)
gość
11 lat temu
nie wiem czemy pudel tak lubi anie bosak
gość
11 lat temu
Fajne są. Szkoda że musiało sie to tak skończyć :((
...
Następna strona