Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek i Górniak ZABRONIŁY styliście pracować z Dodą?! Pokazała screeny...

443
Podziel się:

W show biznesie powstała właśnie nowa wojenka z udziałem Doroty... "Powariowały na stare lata?". Przechowywała screeny z 2016 roku...

Rozenek i Górniak ZABRONIŁY styliście pracować z Dodą?! Pokazała screeny...

Jak powszechnie wiadomo, za odzieżowymi sukcesami największych gwiazd stoją ich styliści. Gdy jedno czy dwa zlecenia okażą się sukcesem, gwiazdy decydują się na dłuższą współpracę, co dla stylisty jest niezwykle korzystne, bo w ten sposób buduje swoją sieć kontaktów i staje się "przyjacielem" swoich klientek. Taką osobą jest Bartek Indyka, wylansowany najpierw przez Edytę Górniak, a potem przez Małgorzatę Rozenek, która zawdzięcza mu przemianę we wczesną Dodę. Męzczyzna jest wręcz rozchwytywany przez inne gwiazdy, które też chcą, by je ubrał: Rozenek i Doda walczą o stylistę. "Doda ciągle do niego wydzwania"

Rabczewska poczuła się chyba urażona sugestią Faktu, że to ona jątrzy i próbuje podkupić stylistę koleżankom z branży, bo od razu opublikowała kilka screenów z rozmowy z Indyką, na których widać że stylista pisał otwarcie że to Górniak i Rozenek nie chciały by pracował z Dodą...

Rozmowy zaczynają się od zwykłych pytań o realizację zlecenia. Wynika z nich, że Rabczewska zaczynała współpracę z Indyką już dwa lata temu. Screen rozmowy jaki zamieściła Dorota pochodzi z 2016 roku. Wtedy to stylista przygotowywał dla Dody stylizacje przy okazji singla Niebezpieczna kobieta.

Moja droga, przepraszam Cię, ale moje klientki się zbuntowały i zabroniły mi pracować z Tobą. Napisałem już do Hani, przepraszam [do Hani Lis? - przyp. red.] - czytamy.

W rozmowach pada także nazwisko Edyty Górniak, ale jak udało nam się dowiedzieć, Indyka nie pracuje z nią już od dwóch lat. Wygląda więc na to, że po pierwsze Doda trzyma "haki" na ludzi latami (szacun! Pudelek też tak robi), a po drugie że główną winowajczynią jest Gosia Rozenek...

Nie mogę wystylizować cię na sobotę - pisze Indyka w kolejnej wiadomości do Dody. Ale jak mnie Małgosia R. zwolni, to się będę odzywać.

Czy Ty zawsze musisz pracować z kimś, kto ma ze mną jakiś problem? - odpowiedziała Rabczewska. Najpierw Edyta, teraz one. Powariowały na stare lata czy co?Sądząc po liczbie mnogiej użytej w wiadomości wynika, że osób blokujących Dodę jest więcej. Indyka współpracuje między innymi z Margaret, Sarą Boruc czy... Mariną. Jak myślicie, która z nich ma problem z Rabczewską?

Wygląda na to, że w show biznesie zaczyna się właśnie nowa wojenka, tym razem o kradzież stylisty...

Czekacie na dalszy ciąg?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(443)
Gość
6 lat temu
A co kogo to obchodzi ? Lalunie wielkie „gwiazdy” ktore bez stylistów wyglądały by jak zwykle wieśniaczki
problemy, eh ...
6 lat temu
Ot I wrodzone wyczucie gustu I mody ze Pancie same w sobote nie wiedzą jak się ubrać...
Gość
6 lat temu
Idiotki nie potrafią się same ubrać ??
gość
6 lat temu
te durne baby mają durne problemy
gość
6 lat temu
a czym jest ujawnianie prywatnej korespondencji?
Najnowsze komentarze (443)
gość
5 lata temu
Edzia jest brzydka jak ….
gość
5 lata temu
Gonia i Edzia są już przechodzone, a Dodzia do wulkan seksu.
gość
6 lat temu
a nogi Dody sa super a rozynkowej stsre
Gość
6 lat temu
No niestety takie sa kobiety zawisc i hamidlo
Zosia
6 lat temu
Doda jest tak ładna kobieta ze nie potrzebuje stylisty jak te stare babcie ,
gość
6 lat temu
popatrz na te długie nochale!
gość
6 lat temu
JAKI TEN ŚWIAT JEST PRÓŻNY :(
kamila
6 lat temu
ja nie jestem cwana ja po prostu chce żyć i nie chce codziennie słuchać że nadaję się już tylko do burdelu... gdzie wy macie sumienie ludzie?
gość
6 lat temu
a co on jedyny na rynku? daj zarobić innej zdolnej osobie
gość
6 lat temu
cyganka ma coś spieprzone zęby
gość
6 lat temu
doda sobie poradzi jedt swietna
gość
6 lat temu
Doda stylista który boi się dwóch porabanych bab to nie stylista ,dziewczyno ty wszystkich stylistow wyobraznia bys zakasowala ...p*****l go i te dwie stare k***y
Gość
6 lat temu
Zadna z nich do Piet nie dorasta Justynie Steczkowskiej.
gość
6 lat temu
p******a ta Gorniak i Rodzenek, zastosowaly mobbing do tego stylisty
...
Następna strona