Trwa ładowanie...
Przejdź na

TVN nie chciał żony Urbana w "Szkle Kontaktowym": "Nie jesteśmy słupem ogłoszeniowym!"

358
Podziel się:

Małgorzata Daniszewska wylicytowała na WOŚP możliwość pojawienia się na antenie TVN24, żeby... zareklamować tygodnik swojego męża.

TVN nie chciał żony Urbana w "Szkle Kontaktowym": "Nie jesteśmy słupem ogłoszeniowym!"

Tegoroczny 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się rekordową kwotą, ponad 125 milionów złotych, zebranych na "wyrównanie szans w leczeniu noworodków". Do akcji, jak co roku przyłączyła się telewizja TVN, na antenie której emitowano relację z finału. W zbiórce pieniędzy pomagali wszyscy dziennikarze stacji - także ci z TVN24, którzy wystawili na licytację możliwość występu w programie Szkło Kontaktowe. Prowadzący wymyślili, że zwycięzca będzie mógł poprowadzić jeden z odcinków programu z wybranym przez siebie prowadzącym - Tomaszem Sianeckim, Wojciechem Zimińskim lub Grzegorzem Markowskim.

Licytację wygrała Małgorzata Daniszewska, która wpłaciła ponad 30 tysięcy tysięcy złotych za pojawienie się na antenie TVN24.

Problem w tym, że Daniszewska prywatnie jest żoną redaktora naczelnego tygodnika Nie Jerzego Urbana i zażyczyła sobie możliwości zareklamowania jego tygodnika w "Szkle". Władze stacji stanowczo nie zgodziły się na jej warunek, a pieniądze przelano z powrotem na konto Daniszewskiej. O sprawie poinformował w zeszły piątek Tomasz Sianecki.

Wszystkie pieniądze, które wpłacili zostały im zwrócone. Nie każdy potrafi się bawić, a my nie możemy oddawać naszych łamów po to, żeby ktoś reklamował swoje pismo - powiedział dziennikarz. Fantastyczny wynik, byliśmy z tego bardzo dumni. Do czasu, bo okazało się, że udział w programie wylicytowała pani Małgorzata Daniszewska, żona Jerzego Urbana - i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, każdy mógł brać udział w licytacji.

Jak ujawnia Sianecki, Urban jest wściekły na taki obrót sprawy.

Niestety, teraz pan Urban oskarża nas o różne niecne rzeczy. Natomiast sytuacja jest następująca i chcielibyśmy to jak najkrócej powiedzieć, żeby się nie rozwodzić: "Szkło kontaktowe" jest programem publicystycznym, mamy nadzieję z lekką nutką ironii, ale nie jest programem reklamowym, nie możemy służyć jako słup ogłoszeniowy, a do tego mieliśmy się sprowadzać - wyjaśnia prowadzący.

Jak podaje portal Wirtualne Media, Urban twierdzi, że jego żona była zwodzona przez Sianeckiego i Dominikę Sekielską. Mieli oni spotkać się z nią w siedzibie TVN i zaproponować wcześniejsze nagranie odcinka, a nie obecność w studiu na żywo, którą wylicytowała. Kiedy Daniszewska się nie zgodziła, mieli zapowiedzieć rozmowę z zarządem TVN. Ten wyraził zgodę na jej występ, ale po podpisaniu odpowiednich dokumentów. Znajdowały się w nich m.in., zapisy o "niepropagowaniu działań sprzecznych z prawem, z polską racją stanu oraz postaw i poglądów sprzecznych z moralnością i dobrem społecznym; powstrzymaniu się od wypowiedzi, które zawierają treści nawołujące do nienawiści lub są dyskryminujące ze względu na rasę, niepełnosprawność, płeć, wyznanie lub narodowość, obrażające uczucia religijne, popierające radykalne postawy społeczne lub głoszące takie poglądy; nie podejmowaniu działań lub nie używaniu słów (lub gestów) powszechnie uznawanych za obraźliwe; nie prowadzeniu jakiejkolwiek działalności kryptoreklamowej, komercyjnej, promocyjnej".

W razie, gdyby żona Urbana nie zastosowała się do zakazów, program miałby zostać przerwany. Ostatecznie do nagrania w ogóle nie doszło, a widzowie są rozczarowani, że Daniszewska zabrała komuś z nich możliwość wystąpienia w programie.

Dziwicie się reakcji zarządu TVN i prowadzących?

KOMENTARZE
(358)
gość
4 lata temu
obawiam sie ze urban i jego zona maja w d***e reklame tygodnika "Nie". TVN poprostu sie przestraszyl
J
4 lata temu
Kumple Urbana , Cimoszewiczi i Kwaśniewski niemal nie wychodzą z TVN-u a przed żoną Urbana zatrzaśnięto drzwi ?
gość
4 lata temu
Urban nie jest g***i i dobrze wiedział że TVN rozdmucha sprawę a tym samym zrobi lepszą reklamę niż jakieś wystąpienie w szkle kontaktowym no i się sprawdzilo ...
gość
4 lata temu
Panie Sekielski, my się nie urodziliśmy WCZORAJ!
gość
4 lata temu
TVN - ciemny lud nie wszystko kupi! Gacie wam się zatrzęsły>?
Najnowsze komentarze (358)
gosc
4 lata temu
erectile creams walmart erectile pills over the counter does erectile dysfunction pills work buy erectile dysfunction medications online
gość
4 lata temu
A czy w takim przypadku nie powinna dostać zaproszenia do programu osoba druga z kolei, skoro to była licytacja?
gość
4 lata temu
Ależ TVN się przestraszyło i spekuluje- nie wierzę,że żona Urbana zażyczyła sobie reklamy tygodnika NIE !!! " NIE"samo się broni,nie potrzeba mu reklamy !!!! A wyszło jak wyszło-niechcący TVN ZAREKLAMOWAŁO "NIE "!!!!!
Goebbels
4 lata temu
Cenzura mocniejsza niż za Urbana.
kk
4 lata temu
Ale przeciesz to sami swoi dlaczego nie/
Gość
4 lata temu
dziwie sie to ie fair.zasady byly nieokreslone liczyl sie $ .juz przestal
gość
4 lata temu
TVN nie jest słupem ogłoszeniowym tylko antypolskim szambem!
Gość
4 lata temu
W TVNie dzisiaj w dzien rocznicy katastrofy smolenskiej w ogóle prawie o tym nie mówią ....... .... a mówią o nagrodach przez cały miesiąc co sobie rzad przyznal wysokości Nie całych dwóch mln .. ale nie mówią ze ewa kopacz dała nagrody wysokości. 95 mln. !!!!!!!!!! . Wychodzi na to ze TVN manipuluje odbiorcami . Za graniczny kanal . TVN s****wo !!!
gość
4 lata temu
Jakiś gość, chyba d***l, pisze tak: za płacić, za graniczny kanał. To są wyborcy PiS.
PRAWDZIWY POL...
4 lata temu
warunki licytacji były ofertą handlową tv-szatana i taką ofertę trzeba wypełnić a nie zwracać pieniądze, liczę na to że urban odda sprawę do sądu. wygraną ma w kieszeni... a i paru adwokatów też będzie zadowolonych z zarobku.
wrrrr
4 lata temu
Chyba godzinna reklama w Szkle Kontaktowym kosztuje wielokrotnie więcej niż 30 tys.+?
gość
4 lata temu
Wygląda jak duża muuu z hawajem
reset
4 lata temu
tefałen i nie to ta sama liga. powinni się reklamować nawzajem. nie rozumiem całej sytuacji
Gość
4 lata temu
Należało takie war
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie