Czwartek 12.04.2018

Dramat Khloe Kardashian trwa: kochanka jej narzeczonego też spodziewa się dziecka!

Khloe Kardashian Tristan Thompson Stephanie

Dramat Khloe Kardashian trwa: kochanka jej narzeczonego też spodziewa się dziecka!

W środę niespodziewanie na światło dzienne wyszły dowody niewierności narzeczonego ciężarnej Khloe Kardashian, Tristana Thompsona. Choć para jeszcze w poniedziałek udostępniała zdjęcia z romantycznej sesji zdjęciowej i zapewniała o swojej miłości, uczucie okazało się być jednostronne.

Zobacz: Narzeczony już ZDRADZA ciężarną Khloe!

Natychmiast po wybuchu afery, fani Khloe zaczęli dodawać jej otuchy, pisząc tysiące komentarzy pod najnowszym zdjęciem na Instagramie:

"Ty i twoja córka zasługujecie na więcej, dacie sobie radę same!", "Khloe, będziesz wspaniałą matką. Nie przejmuj się, wszyscy jesteśmy z tobą" - brzmiały słowa wsparcia.

W tym samym czasie, fani Tristana wyzywali go na jego profilu, wypominając mu przy okazji, że już drugi raz zdradził i zostawił kobietę w ciąży:

"Brzydzisz się nienarodzonych dzieci? Jesteś śmieciem", "Dzieciorób!" - pisali i w komentarzach dodawali emotikonkę węża.

Tuż po ujawnieniu obciążających nagrań, głos zabrała dziewczyna o imieniu Stephanie, która twierdzi, że to właśnie ona jest na nagraniach z klubu. Na swoim profilu na Instagramie, udostępniła nagranie, na którym odczytuje treść erotycznych SMS-ów, które rzekomo otrzymała od Tristana, a których treść nie nadaje się do cytowania. Stephanie opublikowała również fragmenty wideo przedstawiające parę uprawiającą seks, które według niej pochodzą z seks-taśmy nagranej w sobotni wieczór w pokoju hotelowym z narzeczonym Khloe. Niestety, na nagraniu nie widać twarzy co utrudnia zweryfikowanie prawdomówności dziewczyny.

Kochanka Tristana stopniowała napięcie swoim obserwatorom, ponieważ dopiero w przedostatnim InstaStory poinformowała, że... jest w ciąży, a ojcem jej dziecka będzie ojciec dziecka Khloe. Jeżeli Stephanie mówi prawdę, oznaczałoby to, że romans Thompsona trwał dłużej, niż tylko jeden sobotni wieczór.

Z kolei amerykański portal TMZ donosi, że w związku z ogromnym stresem wywołanym niewiernością narzeczonego, Khloe dostała skurczy, które mogły spowodować przedwczesny poród. Ze względu na zaawansowaną ciążę i ogólny stan zdrowia, Kardashianka nie może opuścić posiadłości Thompsona w Cleveland. Póki co żadna ze stron nie zdecydowała się skomentować sytuacji.

 
Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (295)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 295
Odpowiedz
629 43
zgłoś
Gość 12.04.2018 13:55
Kolejna patologia.wszyscy ze wszystkimi
Odpowiedz
74 20
zgłoś
gość 12.04.2018 13:56
to jest pr ich matki...powod do kolejnej serii i setki milionow...ta telenowela sie nie skonczy....tacy to pozyja kupe kasy tylko za to ze sie piernie nogi rozlozy....
Odpowiedz
844 32
zgłoś
Pov 12.04.2018 13:56
W tej rodzinie wszystko jest na pokaz.. ale jak to tak serio to szczerze współczuję...
Odpowiedz
18 18
zgłoś
:) 12.04.2018 13:56
cóż za dramat :)
Odpowiedz
390 38
zgłoś
XOXOX 12.04.2018 13:56
To bylo do przewidzenia.. przeciez w tym swiatku wszyscy sie nawzajem zdradzaja..Szkoda tylko dziecka, ze mamusia mu takiego durnia na tatusia wybrala!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 295