Trwa ładowanie...
Przejdź na

Z OSTATNIEJ CHWILI: Księżna Kate urodziła syna!

296
Podziel się:

Na świecie jest już trzecie brytyjskie "royal baby".

Z OSTATNIEJ CHWILI: Księżna Kate urodziła syna!

Jak dowiadujemy się z oficjalnego konta na Twitterze Pałacu Kensigton, księżna Cambridge, Kate Middleton, urodziła trzecie dziecko. Wbrew wcześniejszym przewidywaniom na świat przyszła nie dziewczynka, a chłopiec.

Z komunikatu dowiadujemy się, że księżna czuje się dobrze, a przy porodzie był obecny książę William. Choć początkowo obawiano się o jej stan, znosiła trzecią ciążę lepiej niż poprzednie. Na wszelki wypadek pod koniec marca wycofała się z życia publicznego, aby oficjalnie przejść na "urlop macierzyński", na którym pozostanie jeszcze przez jakiś czas.

Nowo narodzony księżę jest piąty w kolejce do brytyjskiego tronu - po swoim dziadku, księciu Karolu, ojcu, księciu Williamie, bracie - księciu Jerzym i siostrze - księżniczce Charlotte.

Zapewne wkrótce Pałac poda imię chłopca i zorganizuje mu oficjalną sesję zdjęciową z rodzicami.

Pudelek wita na świecie!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(296)
gość
6 lat temu
super! gratulacje
Gość
6 lat temu
Gratulacje :-)
vdasvasdvasdv
6 lat temu
Gratulacje powodzenia
Gość
6 lat temu
GRATULACJE!!!!!
gość
6 lat temu
Ciekawe jak go nazwą?
Najnowsze komentarze (296)
gość
6 lat temu
Krówka rozpłodowa, jak już tak daje na potęgę to i mi dzidziusia może urodzić
gość
6 lat temu
Powinna im się córka urodzić
gość
6 lat temu
Powinien ich szlak trafić za to że nie mają kolejnej córki tylko kolejnego syna. Powinni mieć kolejną córkę, bo chłopcy są beznadziejni i nic nie warci
gość
6 lat temu
Powinien ich szlak trafić za to że nie mają kolejnej córki tylko kolejnego syna. W mordę im!
gość
6 lat temu
Przypuszczam że tak brzydko go nazwali Luis za karę że nie jest dziewczynką. Na pewno Kate była bardzo rozczarowana że nie urodziła kolejnej córki. na pewno Kate i William zdecydują się na czwarte dziecko, bo córka musi być.
gość
6 lat temu
Jaka z niej ksiezna... cala rodzina krolewska to zwykli ludzie tylko im sie w glowach poprzewracalo i czuja sie lepsi od innych i zeruja na innych... do pracy by sie wzieli... darmozjady
Gość
6 lat temu
NIECH SIE WYPOWIEDZA O ALFIEM!!!!!
gość
6 lat temu
A ja im nie gratuluję bo powinni mieć kolejną córkę
Gość
6 lat temu
c**j mnie to k***a produkcja krolikow
sikorka 51
6 lat temu
Nasz miss, ta co jest z Sebastianem Karpielem Bułecką jest bardzo podobna do księżnej Kate.
gość
6 lat temu
kolejny jaszczur na ziemi!! trzeba się bać a nie wiwatować na jego cześć!! a najlepiej zutylizować!!! poczytajcie sobie trochę o ludziach jaszczurach!!! największym z nich jest Elżbieta!! Diana kiedyś wspominała że oni zamieniają się w gady i tak sobie latają po całym pałacu!! że też ich służba na zawał nie zeszła jeszcze!!!!
gość
6 lat temu
iluminaci wydali kolejnego reptiliana!!
gość
6 lat temu
ja tak samo!!! nawet dobrego kamuflażu nie potrafią zrobić!!! wszystkie trzy ciąże to poduszki noszone pod ubraniem,trochę utyła by zaraz zagłodzić się na śmierć!! te szybkie wyjścia zaraz po porodzie!! ledwo urodziło już płaski brzuch!! dziwne samobójstwo pielęgniarki!!zrobienie z niej chorej wariatki!!! a tak naprawdę pewnie za dużo wiedziała i była niewygodna!!! to nie są dzieci Kate na pewno!! tylko Williama i jakieś pani!! to iluminackie dzieci!! nie wiadomo skąd pochodzą!! a t**y lud i zmanipulowany wszytko kupi!! ludzie nie potrafią myśleć!!
Gość
6 lat temu
Congrats!!! ❤
...
Następna strona