Czwartek 26.04.2018 19:00

Ojciec straszy Czartoryską sądem! "Zachowuje się żenująco, TO CELEBRYTKA!"

Fundacja Czartoryskich Fundacja Rodziny Czartoryskich Tamara Czartoryska Adam Czartoryski Kontansty Radziwiłł Maciej Radziwiłł

Ojciec straszy Czartoryską sądem! "Zachowuje się żenująco, TO CELEBRYTKA!"

Historia rodziny Czartoryskich, jaka od kilku tygodni rozgrywa się na łamach prasy, pokazuje, że w prawdziwym życiu trudno o bajkowe zakończenie. Wydawało się, że Tamara Czartoryska ma wszystko: jest księżniczką z porządnym wykształceniem, sporym majątkiem i bogatym mężem. Niestety, cieniem na jej życiu kładzie się relacja z ojcem oraz macochą, którzy, zdaniem Tamary, od dawna planowali wyprowadzenie z Polski pół miliarda złotych, jakie zapłacił polski rząd za kolekcję sztuki, której i tak nie można było wywieźć z kraju: Córka Czartoryskiego komentuje wyprowadzenie pół miliarda złotych do raju podatkowego: "Takie działanie jest niemoralne!"

Adam Karol Czartoryski, ojciec Tamary i inicjator podejrzanej transakcji, przesłał do mediów kolejne oświadczenie, w którym oburza się na postępowanie córki. Czartoryski odpiera jej ataki i sugeruje, że kobieta robi to wszystko, by zyskać rozgłos. Czartoryski nazywa córkę celebrytką i grozi je sądem...

Chciałbym przeprosić wszystkich członków rodu Czartoryskich za żenujące zachowanie mojej córki, Tamary. Nigdy w historii naszego rodu nie musieliśmy stawić czoła tak niegodnej sytuacji - napisał w oświadczeniu przesłanym serwisowi money.pl. Środki ze sprzedaży i darowizny nie zostały przelane na moje prywatne konto, lecz na rzecz fundacji pożytku publicznego w Liechtensteinie oraz Polsce. Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych zgód ze strony odpowiednich organów. Fundacja podlega ścisłej kontroli ze strony niezależnego audytora oraz organów nadzoru administracyjnego, zarówno jeśli chodzi o realizację swoich celów, jak i zgodność jej działalności ze statutem. Cele te są identyczne z celami Fundacji XX. Czartoryskich, a fundusze zostaną wykorzystane dla ich realizacji. W istocie, niedługo ogłosimy pierwszy program darowizn - zapewnia.

To wszystko musiało stanowić ogromne rozczarowanie dla Tamary - pisze Czartoryski. Jako celebrytka byłaby szczęśliwsza, gdyby miała kontrolę nad tymi funduszami dla swojej własnej chwały. Wszyscy członkowie organów Fundacji XX. Czartoryskich, w tym ja, rozważają podjęcie kroków prawnych przeciwko Tamarze Czartoryskiej za naruszenie praw osobistych oraz wysuwanie fałszywych oskarżeń.

Przypomnijmy, że Czartoryska od początku deklarowała, że jest w stanie spotkać się z ojcem w sądzie.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (105)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 105
Odpowiedz
38 3
zgłoś
Gość 26.04.2018 19:00
Ale drama z tego wyszła, szok!
Odpowiedz
46 7
zgłoś
Gość 26.04.2018 19:01
Arystokracja...
Odpowiedz
243 24
zgłoś
Gość 26.04.2018 19:01
Czartoryskie taka elita wyższe sfery, a sceny gorsze niż u patoli
Odpowiedz
58 13
zgłoś
gość 26.04.2018 19:01
od zawsze szlachta była g****o warta
Odpowiedz
42 4
zgłoś
gość 26.04.2018 19:02
Kłótnie rodzinie są mało przyjemne a te które toczą się na łamach prasy tym bardziej....
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 105