Trwa ładowanie...
Przejdź na

Caitlyn Jenner poślubi 21-latkę? "Otwarcie przyznają, że są bratnimi duszami"

0
Podziel się:

"Na liście gości znajdą się krewni i przyjaciele, ale nikt o nazwisku Kardashian".

Caitlyn Jenner poślubi 21-latkę? "Otwarcie przyznają, że są bratnimi duszami"

68-letnia Caitlyn Jenner, do niedawna Bruce, ojczym, a obecnie "ojczymka" Kim Kardashian, trzy lata temu poddała się operacji zmiany płci, z czym nawet swobodne obyczajowo rodziny Kardashianów i Jennerów nie dały rady się pogodzić.

Niestety, czas nie zaleczył ran. Mimo kontrolowanych przecieków, pochodzących zapewne od samej Caitlyn, że z radością wspierałaby Khloe podczas porodu i w pierwszych dniach macierzyństwa, Kardashianka do tej pory nie dopuściła Jenner do swojej córki, True Thompson.

Kardashianowie wykopali Caitlyn z rodziny - ujawnia gorzko jej znajoma.

Oczywiście, publikacja biograficznej książki Caitlyn też z pewnością nie ułatwiła pojednania. Być może jest to jeden z powodów, dla którego odepchnięta przez dotychczasową rodzinę celebrytka postanowiła założyć nową.

Jak informuje Radar Online, Caitlin szykuje się do ślubu z 21-letnią Sophią Hutchins. Początkowo wydawało się, że są tylko imprezowymi psiapsiami, których związek ogranicza się do wspólnego pozowania fotoreporterom podczas licznych bankietów, które zaszczycają swoją obecnością. Z czasem jednak doszły do wniosku, że są bratnimi duszami i resztę życia chcą spędzić razem. Czyli, biorąc pod uwagę dzielącą je różnicę wieku, resztę życia Caitlyn.

Caitlyn i Sophia uważają się za bratnie dusze i otwarcie przyznają, że nie wyobrażają sobie życia z kimkolwiek innym - ujawnia informator portalu. Cait zatrudniła już organizatora ślubów, który dopilnuje wszystkich szczegółów. Na liście gości znajdą się krewni i przyjaciele, ale *nikt o nazwisku Kardashian. *

To może być dowód na to, że rany są naprawdę głębokie…

Opuszczona przez rodzinę, nawet własne córki, Cait, była bardzo przygnębiona, balansowała na granicy depresji - ujawnia informator Radar Online. Sophia zmieniła wszystko. Ona i Caitlyn mają ze sobą wiele wspólnego, chociaż ich konserwatywne poglądy często stwarzają problemy w kontaktach ze środowiskiem LGTB. Zresztą Caitlyn chyba trochę się wstydzi, że popierała Donalda Trumpa… Ona i Sophia są jak syjamskie siostry. Różnica wieku wydaje się nie mieć żadnego znaczenia.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)