Sobota 05.05.2018 14:15

Kazadi zastąpiła Mołek w "Dzień Dobry TVN". Na stałe?

Patrycja Kazadi Patricia Kazadi Marcin Meller Magda Mołek

Kazadi zastąpiła Mołek w "Dzień Dobry TVN". Na stałe?

Kiedy siedem lat temu Magda Mołek po raz pierwszy została mamą, pracowała niemal do dnia porodu, a trzy tygodnie po nim stawiła się z powrotem w pracy. Za drugim razem uznała, że chce nieco dłużej nacieszyć się urlopem macierzyńskim i pod koniec kwietnia pożegnała się z widzami Dzień Dobry TVN. Dyskusje na temat tego, kto ją zastąpi, trwały od początku roku i okazały się wyjątkowo gorące.

Najmniej entuzjazmu wzbudziła kandydatura Agnieszki Woźniak-Starak, która na miejscu Magdy pojawiła się w styczniu i od razu agresywnie zaatakowała biedną Joasię Krupę, która przyszła do studia poszczebiotać, jak to ona, na temat adopcji psów i wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do końca nagrania nie zrozumiała, o co Agnieszka ma do niej pretensje. Widzowie zresztą też nie: Szulim prowokuje Krupę w "Dzień Dobry TVN": "Kiedy po raz pierwszy wsparłaś WOŚP?"

Od początku było jednak jasne, że Woźniak-Starak nie zagości w Dzień Dobry TVN na dłużej, bo termin urlopu macierzyńskiego Mołek pokrywa się z nagraniami trzeciego sezonu Azja Express.

Dwa tygodnie temu widzów śniadaniówki powitał męski duet złożony z Marcina Mellera i Piotra Kraśki. Nie brakowało opinii, że wypadli świetnie, jednak okazało się, że to rozwiązanie tymczasowe.

W najnowszym weekendowym wydaniu Dzień Dobry TVN Mellerowi partnerowała Patricia Kazadi.

Opinie na temat jej występu są podzielone. Po X-Factorze i You Can Dance Patricia kojarzy się widzom znacznie bardziej z wieczornym niż śniadaniowym pasmem, więc pojawiły się wątpliwości, czy w ogóle pasuje do tego formatu. Może lepsza okazałaby się Urszula Chincz lub Dorota Gardias...?

Sama Kazadi do nowej pracy podchodzi z dużym entuzjazmem:

Jestem podekscytowana, ale bardzo denerwuje się, to mój pierwszy poranny program, więc fajne wyzwanie, trzymajcie za mnie kciuki - wyznała na Instastory. Oglądajcie nas w ten weekend, mamy mnóstwo wspaniałych gości.

Nie wiadomo jeszcze, czy to trwała zmiana, ale Marcin delikatnie sugeruje, że tak:

Nieładnie tak paluszkiem pokazywać, ale przynajmniej jest jasne, kto w "Dzień Dobry TVN" zastępuje Magdę. Witaj Trish! - skomentował zdjęcie z Patrycją na Instagramie.

Profil Kazadi pojawił się także na oficjalnej stronie programu, w zakładce "o nas".

Dobra zmiana?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (410)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 410
Odpowiedz
106 21
zgłoś
Gość 05.05.2018 14:16
Bardzo mdla para
Odpowiedz
391 70
zgłoś
Gość 05.05.2018 14:16
Jakoś mi nie przypadła do gustu!!!!
Odpowiedz
106 38
zgłoś
Gość 05.05.2018 14:16
Lepsza niż Woźniak Starak Szulim Badziak itd
Odpowiedz
350 72
zgłoś
Gość 05.05.2018 14:16
Okropnie beznadziejnie prowadzi program
Odpowiedz
395 79
zgłoś
gość 05.05.2018 14:16
Nikt nie zastąpi Magdy Mołek, może jedynie zabrać jej godziny na wizji ale nie zastąpić
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 410