Trwa ładowanie...
Przejdź na

Półfinał "Agenta": Błotna bitwa i wpychanie do basenu

94
Podziel się

Wszyscy uczestnicy podejrzewają tę samą osobę.

Półfinał "Agenta": Błotna bitwa i wpychanie do basenu
bCHhGKzp

Półfinałowy odcinek Agenta po odpadnięciu Piotra Świerczewskiego to wyrównany pojedynek damsko-męski. Tomasz Ciachorowski i Michał Mikołajczak stoczyli pojedynek nerwów z Karoliną Ferenstein i Iloną Ostrowską. Czas na przedostatni etap rozgrywki. Dzień 24.

Ta gra polega na stwarzaniu pozorów - każdy tu kombinuje jak koń pod górę - stwierdził nie bez racji Michał. Staramy się w tym wszystkim utrzymać zdrowy rozsądek - zarzekała się Karolina.

Pierwsze zadanie finału to "saper" na grząskim polu ryżowym. Uczestnicy szukali notatek, puzzla i 5100 złotych. Okazało się, że tylko Tomek znał zasady "sapera". Reszta uczestników to zupełnie inne pokolenie?

bCHhGKzr

Karolina znalazła pamiętnik Tomka, Ilona wzbudziła podejrzenia znajdując w pierwszym ruchu... swój własny pamiętnik. Później pamiętnik Benjamina i 1000 złotych. Wzbudziła tym podejrzenia reszty grupy.

Po 10 minutach obrzucania się błotem i krzyków okazało się, że wygrała Ilona. Ostatecznie drużyna dziewczyn kupiła pamiętnik Benjamina i 10 minut wglądu w pamiętnik Majki, który za sprawą Michała wylądował w... basenie! Czy nie chciał być zdemaskowany? Reszta uczetników zrewanżowała się wrzucając kombinatora do basenu.

Drugie zadanie to wyłowienie pociętej na kawałki mapy bez uszkodzenia zawierających je lampionów. Mapa prowadzi do skarbu ukrytego w światyni - 10 tysięcy złotych.

Michał nie kwapił się do pomocy w wyławianiu kawałków mapy. Przeszkadzał również przy układaniu mapy w całość. Czyżby właśnie się dekonspirował?

bCHhGKzx

Opuściłem tylko jednego puzelka, który leżący na krawędzi stołu i tak by gdzieś spadł - usprawiedliwiał się ze sztubackim uśmiechem.

Nie mamy wątpliwości kto jest agentem chyba - stwierdziła niepewnie Ilona. Dziewczyny nie mogły dostać się do świątyni nie mając ubrania zakrywającego kolana. Znalazły natomiast puzzla.

Jak ja powiem że znalazłam puzzla, to pomyślą że ściemniamy - kombinowała Ilona.

Chłopcy nie dotarli do celu przed końcem czasu.

bCHhGKzy

Okazało się, że świątynne ubrania czekały na uczestników w innym miejscu, niż ci ich szukali. 10 tysięcy zostało więc w świątyni, a podejrzenia większości przygniotły Michała jeszcze bardziej. Mikołajczak wikłał się w rozmowy, w których grzązł bardziej niż w ryżowym błocie.

Wszyscy otrzymali od Kingi tajemnicze zielone koperty.

W środku znajowała się instrukcja o skarbie znajdującym się na terenie jednej z okolicznych świątyni. Skarb mieścił się w sejfie, którego kod można wyczytać z puzzli. Okazało się, że nauka liczb z Bali to krok w dobrą stronę.

Chłopcom brakowało jednej z trzech liczb. Pozostawało im 9 kombinacji, choć sejf mógł blokować się po 3 nieudanych próbach.

bCHhGKzz

Kiedy Karolina dobiegła na miejsce zastała sejf otwarty przez Michała, który zawłaszczył tajemnice sejfu. Wykręcił się, że znalazł tam... gałkę lodów z wisienką.

Dziewczyny oskarżyły nawet Michała o włamanie do ich pokoju.

Okazało się, że w sejfie mieścił się złoty joker, który chronił przed jedną błędną odpowiedzią na teście. Teście o tyle trudnym, że obejmującym detale wszystkich 12 odcinków.

Pierwsza przez złote drzwi świątyni do finału weszła Ilona. O bycie agentem jednoznacznie podejrzewa Michała.

bCHhGKzA

Chwilę później dołączyła do niej Karolina. Tomek podszedł do złotych wrót na miękkich kolanach. Okazało się, że jako jedyny nie wejdzie już do finału. Jako najtrudniejsze w tej grze wskazał na odchodnym odróżnienie prawdy od kłamstwa. Smutek na jego twarzy gdy odchodził, musiał jednak być prawdziwy.

Czy zgodne podejrzenia większości uczestników się potwierdzą? A może to tylko kolejna intryga, by odwrócić uwagę od prawdziwego winnego?

bCHhGKzS
KOMENTARZE
(94)
Gość
2 lata temu
Ilona jest agentem.
Gość
2 lata temu
Agentem musi byc Krasko bo taka mimoza daleko by nie zaszla
Gość
2 lata temu
Kraskowa wygra jako Koleżanka Rusin i żona Piotrka i wszystko w temacie - szyte grubymi nićmi ...
bCHhGKzT
Gość
2 lata temu
Michal najlepszy !
Gość
2 lata temu
Nie ufam Michałowi po roli Darka 😎
Najnowsze komentarze (94)
Gośćaaaaaaa
2 lata temu
I dlaczego mnie to nie dziwi ze Krasko jest w finale.
nina
2 lata temu
Agentem jest Karolina, wygra Michał...
Gość
2 lata temu
Ilona od poczatku obstawiam
gość
2 lata temu
Jakie dno... Może jeszcze w kisielu się wytarzają
gość
2 lata temu
ktoras dziewczyna jest agentem ,na pewno nie Michal
Gość
2 lata temu
Michał w zbyt oczywisty sposób próbuje zasugerować, że jest agentem. Agentem jednak jest Ilona.
Gość
2 lata temu
Kraśko jest okropna, taka mimoza i sposób mówienia starszej pani, nie, nie, nie, nie chcemy jej w show biznesie!
Gość
2 lata temu
Michał jest agentem i to słabym bo sam się demaskuje , a reszta dopiero teraz to widzi , wszyscy slabizna
bCHhGKzL
Gość
2 lata temu
TeamMichał!
Gość
2 lata temu
Rusin załatwila Kraskowej rolę agenta zapewne .Oby nie.
gość
2 lata temu
Nie ogladam tego typu programow.Zdjecia,jakie Pudel umiescil,utwierdzaja mnie,ze mamy do czynienia i dzieciakami,ktore maja narabane w glowie.
Gość
2 lata temu
Ilona jest na bank agentem jest super
Gość
2 lata temu
Ilona jest na bank agentem jest super
Gość
2 lata temu
Ilona jest na bank agentem jest super
...
Następna strona
bCHhGKAn