Trwa ładowanie...
Przejdź na

Schejbal otwiera... restaurację w Zakopanem

77
Podziel się

Kłopot w tym, że aktorka nie ma kompletnie żadnego doświadczenia w gastronomii, a samo nazwisko może nie wystarczyć...

Schejbal otwiera... restaurację w Zakopanem
bEqUhJtx

Magdalena Schejbal osiem lat temu wyjechała do Zakopanego kręcić z Maciejem Ślesickim serial Szpilki na Giewoncie. Początkowo, podobnie jak jej serialowa bohaterka, źle się czuła w nowym otoczeniu, a wieczorami, jak wyznała w wywiadzie, popłakiwała w hotelową poduszkę. Wszystko zmieniło się za sprawą poznanego na planie Sławomira Zięby-Drzymalskiego.

Kiedy aktorka zakochała się w rodowitym zakopiańczyku, wszystko potoczyło się błyskawicznie. Magda szybko zaszła w ciążę i, jak wspomina ekipa Szpilek na Giewoncie, zaczęła szantażować ekipę swoim stanem, zmuszając ją do ustawiania grafiku zdjęć w zależności od jej humoru, a w końcu zażądała… 100 tysięcy złotych za sześć dni zdjęciowych. Kiedy ekipa nie spełniła jej żądań, aktorka obsmarowała wszystkich w wywiadach, oskarżając ich o znęcanie się nad nią na planie, przez co omal nie doszło do poronienia.

Wtedy Ślesickiemu puściły nerwy i pozwał ją do sądu o naruszenie dóbr osobistych. Magda walczyła dzielnie, jednak po trzyletnim procesie i wyroku Sądu Apelacyjnego, który przyznał rację reżyserowi, musiała uznać swoją porażkę.

bEqUhJtz

Od tamtej pory kariera układa jej się ze zmiennym szczęściem. Po awanturze ze Ślesickim przylgnęła do niej opinia osoby trudnej we współpracy, humurzastej i mściwej.

Mimo to TVN postanowił powierzyć jej główną rolę w serialu Mąż czy nie mąż. Niestety, produkcja ledwo dotrwała do końca pierwszego sezonu. Ostatnio Magda zagrała udany epizod w Uchu prezesa, gdzie sparodiowała Joannę Scheuring-Wielgus, jednak w politycznym serialu Roberta Górskiego aktorzy biorą udział nie dla pieniędzy lecz prestiżu.

Ostatecznie Magda postanowiłanie liczyć dłużej na życzliwość producentów i zamiast tego wziąć sprawy w swoje ręce.

bEqUhJtF

Wraz z mężem, pełniącym oficjalnie stanowisko jej menedżera, otworzyła restaurację w Zakopanem. Para wynajęła budynek Dworca Tatrzańskiego, który od dwóch lat stał pusty. Kłopot w tym, że Magda nie ma kompletnie żadnego doświadczenia w branży kulinarnej. Będą potrzebne Kuchenne rewolucje...?

bEqUhJtG
bEqUhJua
KOMENTARZE
(77)
Gość
3 lata temu
Zakopane.....bylam w tym roku pierwszy o ostatni raz. Kicz dzikie tlumy i tandeta. Polecam gory stolowe- Kudowe Zdroj i bledne skaly.
gość
3 lata temu
chodziłam z nią do liceum, jeszcze była gówniarą, ale już była wiadomo, ze to będzie "aktorka". Była miłą dziewczyną i dobrą koleżanką ale nie zmienia to faktu, że role miała załatwione przez rodziców. Nepoztym.
Gość
3 lata temu
Niech Geslerkę zatrudni jako kucharkę,a Sławomir będzie w personelu muzycznym 😄sukces murowany:)))
bEqUhJub
gość
3 lata temu
dość złośliwości i zazdrości Gratulujemy!
gość
3 lata temu
MAgda, dasz radę :)
Najnowsze komentarze (77)
gość
3 lata temu
Otworzyła i jest tam pięknie ! Brawo Magda !!!!!
gość
3 lata temu
Chrzanisz pudel , Dworzec to rewelacyjne miejsce , z klasą , co się nie zdarza często!!!!! Byłam , widziałam , konsumowałam , jest ekstra ! Polecam wszystkim wrednym żeby ich szlag trafił z zazdrości !!!!!!!
Gość
3 lata temu
Truuuuskawkowe stuuuudioooo! Truuuuskawkowe stuuuudioooo...
Gość
3 lata temu
Ludzie, nie byliście tam - nie oceniajcie. NIE TYLKO otworzyła dobrą Restaurację(którą tworzą pozytywni ludzie), ale Kawiarnię, i Klub muzyczny - w jednym budynku „Dworzec”! Byłem, polecam I wrócę!
gość
3 lata temu
Wyjątkowo szpetna i niemiła.Poza tym roszczeniowa i awanturnica.Zadna też z niej aktorka.Co powoduje u niej taką postawę?
gość
3 lata temu
No to zobacymy "paniusię" z Warszawy u nos na dworcu. Cekomy wsyćkie na jedzonko i pokazy.
Gość
3 lata temu
Obecnie najlepsza restauracja w regionie. Warto odwiedzić i zjeść, a potem wyrazić opinię. Jedzenie i obsługa na wysokim poziomie, oby tak dalej. Krupówki tragedia, syf, a Dworzec to pozytywny szok kulturany
gość
3 lata temu
A jakież to nazwisko ? Jej ojciec ,przeciętny aktor ,który załatwił córce, jeszcze bardziej przeciętnej, pracę !!!! A ona,w Kryminalnych , tylko wybałuszała oczy i machała bronią !! !I nie jest to osoba sympatyczna-co sprawdziło się w licznych jej fumach,fochach i pretensjach !!!
bEqUhJtT
Gość
3 lata temu
W Dworu Tatrzańskim??! Poprzedni właściciele musieli zrezygnować bo miasto miało jakieś ambitne plany wobec tego zabytkowego budynku (notabene przez klika lat był tam świetny klub) a teraz knajpa? !
gość
3 lata temu
RZYDZI ŻONDZOM :((((
gość
3 lata temu
ale ta z****a jest brzydka Szkoda ze zazydza Zakopane pewnie jak fleja gesler koszerne bedzi e sprowadzala do restauracji Lepiej gdyby te restauracje otworzyla w Oswiecimi tam przyjezdzaja z**y i mieli by swoje potrawy i ja jako kelnerke Pasowala by do tej roli
Gość
3 lata temu
O brzydsza kobietę naprawdę ciężko
Gość
3 lata temu
Nie no.....zapewne bez znajomości wynajem dworzec tatrzański....dajcie spokój....ona i kuchnia.
gość
3 lata temu
Wielu aktorów POSIADA restauracje co nie oznacza, że w niej gotują albo nawet ją prowadzą. Wystarczy, że firmują ją swoim nazwiskiem i w niej bywają dla reklamy.
...
Następna strona
bEqUhJuv