Trwa ładowanie...
Przejdź na

Viola Kołakowska z domu Kołek walczy z wypadającą piersią na ściance (ZDJĘCIA)

99
Podziel się

Niefortunny wypadek czy smutna próba zwrócenia na siebie uwagi?

Viola Kołakowska z domu Kołek walczy z wypadającą piersią na ściance (ZDJĘCIA)
bDJPKltx

Choć Viola Kołakowska z domu Kołek nigdy nie zapowiadała się na wybitną aktorkę, związek z Tomaszem Karolakiem pozwalał jej od czasu do czasu zagrać w niszowych produkcjach. Do aktorskiego CV, Viola może wpisać naprawdę "prestiżowe" role. Była dziewczyna Karolaka zagrała między innymi prostytutkę na wieczorze kawalerskim, dziewczynę reklamującą antyprykator, trupa, kobietę w parku oraz dziewczynę Buły.

Niestety, Tomek, pomimo wielu obietnic składanych na przestrzeni lat i hucznych zaręczyn na deskach teatru, postanowił ostatecznie rozstać się z Violą. Była modelka w akcie desperacji zajęła się nagrywaniem "zabawnych" filmików i umieszczaniem ich w mediach społecznościowych.
Od czasu do czasu Kołakowska pojawia się na branżowych imprezach, aby podtrzymać i tak nikłe zainteresowanie swoją osobą.

bDJPKltz

Tym razem, Viola zadbała o to, by napisały o niej wszystkie portale plotkarskie. Podczas pozowania na ściance na pokazie Paprocki & Brzozowski, byłej dziewczynie Karola wypadła... pierś. Viola z dziwną miną walczyła z niesfornym biustem, starając się wepchnąć go pod materiał.

Zobaczcie, jak Viola starała się zrobić "dobrą minę do złej gry". Myślicie, że to tylko wypadek czy desperacka próba zwrócenia uwagi?

bDJPKltF
bDJPKltG
bDJPKlua
KOMENTARZE
(99)
Kicia
2 miesiące temu
Przez karolaka ma skutki uboczne
Gość
3 lata temu
Z czym ona walczy. przecież. ona nic tam nie ma
Gość
3 lata temu
Kretynka i desperatka!
bDJPKlub
Jaro
3 lata temu
Z twarzy faktycznie kołek
Meg
3 lata temu
Hehe Wy z tym Kolkiem...komu ona tak za skore zalazla hmm??
blabla
3 lata temu
Przypomina Megan Fox
Gość
3 lata temu
Kto tego potworka promuje?
ja
3 lata temu
Te wszystkie celebrytki, nędzne aktoreczki i bexnadziejne piosenkareczki dziela się na te, które już wszystkim pokazały swoje obwisłe cyce i na te, które dopiero to zrobią.
Wera
3 lata temu
Kołek to kołek,Karolak nie jest zbyt wybredny.
gość
3 lata temu
Banderowskie szmacisko w*n z Polski,pełno tego szamba
gość
3 lata temu
nie ma kobieta urody ..
Malina
3 lata temu
Żenujące jak ona cała. Niczym mądrym się nie wyróżnia, zawsze ponura albo obrażona na cały świat. Żyje z alimentów na dzieci i tyle. Co z niej za aktorka to ja nie wiem. Ta to mogłaby schować się za kij od miotły, mogłaby zacząć jeść, bo figura jej to porażka Ja tu się odchudzam na iqgreen, biegam na siłownię, żeby tylko schudnąć, a ta znika w oczach. Bleh, nieładna.
Gość
3 lata temu
Smutny widok.
bDJPKltT
gość
3 lata temu
straszna brzydota.
...
Następna strona
bDJPKluv