Niedziela 27.05.2018 17:45

Fani krytykują nowy singiel Eweliny Lisowskiej: "Tekstowo, muzycznie, wizualnie - dożynki"

Ewelina Lisowska

Fani krytykują nowy singiel Eweliny Lisowskiej: "Tekstowo, muzycznie, wizualnie - dożynki"

Ewelina Lisowska po nagraniu hitu W stronę słońca, który dziś kojarzy się jedynie z reklamą jednego ze sklepów oferujących asortyment RTV i AGD, miała szansę na zrobienie ogromnej kariery muzycznej. Niestety "Włączamy niskie ceny" przyćmiły jej dokonania artystyczne, a skandal z byłym chłopakiem, który romansował na boku tylko utrudnił powrót na scenę.

Jak się okazuje, Ewelina pozbierała się już po niefortunnych zdarzeniach, z którymi musiała się mierzyć w ostatnich latach. Lisowska nagrała płytę, którą ponoć będzie można usłyszeć już w czerwcu. Nowy krążek piosenkarka promuje wątpliwej jakości singlem T-Shirt, którego tytuł może sugerować tematykę różną od miłosnej i jednocześnie wprowadzać słuchacza w błąd. Utwór jest oczywiście o miłości:

Weź mnie na cały rok, jak najlepszy T-shirt noś,
A uczucie to chcę w rozmiarze L jak Love - śpiewa Lisowska i posypuje babeczki brokatem w kolorowym klipie utrzymanym w klimacie disco.

Niestety, wygląda na to, że rockowy wizerunek Lisowskiej to już przeszłość. Wokalistka postawiła na cukierkowy pop, który niestety nie przypadł do gustu jej słuchaczom:

"Tekstowo, muzycznie, wizualnie, Dożynki Approves. Ewelina, serio? Masz talent i ja rozumiem, że komercja jest fajna bo daje finansowe profity, fejm itd., ale to zła droga", "Ewelina zamknij się na miesiąc w domu i napisz coś ambitnego", "Dlaczego tak nisko upadłaś?" - pisali rozgoryczeni fani.

Cóż, być może nowa stylistyka jest sposobem na załatanie dziury w budżecie, spowodowanej przestojem kariery. Piosenka jest tak zła, że pod teledyskiem na platformie YouTube, Lisowska zamieściła tłumaczenie, że piosenka to jedynie "żart":

Nowy singiel zapowiadający nową płytę Eweliny Lisowskiej, która ukaże się już w czerwcu! "T-shirt” to humorystyczna piosenka o dziewczynie szukającej miłości wielkiej jak rozmiar L. Uważa się za najlepszą kandydatkę na wybrankę czyjegoś serca. Można ją zabrać zarówno na obiad do mamy jak i na mecz z kolegami, a wszędzie się świetnie sprawdzi i odnajdzie. Piosenka jest utrzymana w rytmie disco, a gitara nadaje funkujący charakter. Kolorowy i przerysowany klip, podkreśla żartobliwość utworu.

Nawet na ten zabieg nie nabrali się odbiorcy Lisowskiej:

Jeśli tekst traktujący kobietę jak breloczek do kluczy i klip ociekający tandetą i kiczem byłby żartobliwy w choćby najmniejszym stopniu, zapewne nie trzeba by było o tym informować widzów w opisie.

Widzieliście ten klip?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (102)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 102
Odpowiedz
344 24
zgłoś
Gość 27.05.2018 17:51
Lisowska...włączamy niskie ceny :-)
Odpowiedz
22 12
zgłoś
Pov 27.05.2018 17:52
Nudne
Odpowiedz
295 36
zgłoś
Gość 27.05.2018 17:52
Co z rzezniaczakiem i jego dzieckiem na boku? 🤔
Odpowiedz
18 30
zgłoś
gość 27.05.2018 17:52
SZybko usuneliscie komentarze o tym ze tusk to esbecki agent oskar. Ukrywacie prawde lewacki smietniku
Odpowiedz
115 14
zgłoś
Gość 27.05.2018 17:52
Faktycznie, ciężko się tego skucha
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 102