Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukiz wspomina Brylewskiego. Fani oburzeni: "Daruj sobie farbowane żale"

136
Podziel się

Zdaniem obserwatorów polityk zagalopował się w swoich ocenach...

Kukiz wspomina Brylewskiego. Fani oburzeni: "Daruj sobie farbowane żale"
bCGcroaJ

W niedzielę rano zmarł Robert Brylewski, wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, kojarzony głównie jako członek Brygady Kryzys czy zespołu 12RAEL.

Nieoficjalnie wiadomo, że jedną z przyczyn śmierci artysty mogło być brutalne pobicie, którego padł ofiarą na początku stycznia. Jak podaje Fakt, muzyk miał kupić mieszkanie od starszej kobiety, której syn nie wyraził zgody na sprzedaż lokalu. Kiedy napastnik dowiedział się o transakcji, było już po fakcie. Mężczyzna wpadł w szał i udał się do mieszkania, w którym zastał Brylewskiego. Wtedy doszło do dotkliwego pobicia. Sąsiedzi i pracownicy pobliskiego sklepu, gdzie pomocy szukał poturbowany Brylewski, zadzwonili po karetkę, która przewiozła go do szpitala. Artysta przeszedł kilka operacji. Brylewski w konsekwencji spędził kilka tygodni w śpiączce, z której nie udało się go wybudzić. Zmarł w wieku 57 lat.

bCGcroaL

Paweł Kukiz w poniedziałkowym wydaniu Polsat News postanowił wspomnieć zmarłego kolegę po fachu. Polityk przyznaje, że często na swojej muzycznej ścieżce spotykał Roberta Brylewskiego:

Graliśmy nieraz na różnych festiwalach, na wspólnych imprezach - wspomina Kukiz. Myślę, że mimo różnic światopoglądowych - i nie mówię tego dlatego, że Robert zmarł - bardzo go szanowałem, bardzo szanowałem jego wolność - mówił.

Niestety, na tych słowach lider ruchu Kukiz'15 nie poprzestał. Były muzyk pokusił się o jedno zdanie za dużo:

Ale okazuje się, że wolność konsumowana w nadmiarze może się nie najlepiej kończyć - dodał na koniec, co rozwścieczyło jego fanów:

bCGcroaR

Mogłeś sobie darować te farbowane żale, skoro chwilę później bredzisz o jego śmierci, która była wynikiem styczniowego pobicia, że spowodowała ją "wolność konsumowana w nadmiarze". Obrzydliwe i żenujące - pisał jeden z obserwatorów.

Komentarz w Polsacie kompletnie żenujący. Nie lepiej zamknąć jadaczkę i uszanować prośbę bliskich? Co ma konsumpcja do pobicia ze skutkiem śmiertelnym? - dociekał kolejny z fanów.

Póki co Kukiz nie skomentował niefortunnej wypowiedzi.

bCGcroaS
bCGcroaT
bCGcrobm
KOMENTARZE
(136)
gość
2 lata temu
Kukiz nigdy nie umiał sie zachować. Zapomniał jak sam korzystał z wolności, kasy i sławy niekoniecznie w pozytywnych aspektach. Niestety z niego taki polityk, jak i muzyk oraz człowiek.
gość
2 lata temu
Odezwał się alkoholik...
gość
2 lata temu
Nie cierpię Kukiza, t**y naziol i przydoopas Kaczora
bCGcrobn
gość
2 lata temu
a co z tym który pobił?
Fajna Laska
2 lata temu
10.06.18 dzień bez Pudla!
Najnowsze komentarze (136)
gość w ruruka...
2 lata temu
Czyżby to był ten którego Prezes szczgólnie umiłował ?
Gość
2 lata temu
Kukiz, Ty szmato!
Gość
2 lata temu
Taki byl znany.....kiedys .powiedzmy szczerze jego czas minal dawno i tyle.sluchalem kiedys punk rocka i muzyki alternatywnej i to bylo super .ale po niby przemianie systemu , podziemie stalo sie kolejnym komercyjnym syfkiem a nowe style muzyczne dawnych buntownikow to badziew. A po drugie chodzac po Pradze w Warszawie trzeba uwazac mimo ze sie zrobila modna
gość
2 lata temu
A czym się różni konsumpcja pijaka od ćpuna? Kukizowi już całkiem odwala. Najpierw mieszkanie komunalne dla biednych a teraz nietolerancja. Ześwirował od tej polityki.
mim
2 lata temu
jezeli to prawda z babcia
olo
2 lata temu
p*****k
gość
2 lata temu
Kukiz to mniej niz zero
misza
2 lata temu
Wydał z siebie co mu wyobraźnia podsunęła. Tak osiąga się dno. Nagle się taki "niewolny" zrobił.
bCGcrobf
Gość
2 lata temu
D**a go szczypie bo siedzi przy korycie i nie może się nachalać.
gość
2 lata temu
i kto to mowi? - to Kukiz jest doskonalym przykladem "wolnosci konsumowenej nad miare" -
gość
2 lata temu
Kukiz Ty sk****ały patałachu...
Gość
2 lata temu
Współczuję rodzinie ...........szacun dla Pana Roberta. Wielka strata
gość
2 lata temu
gnida
Gość
2 lata temu
Kukiz ma rację. Nawet ma Lenona czekał w****t żeby go zabić. Otwarcie się do tłuszczy jest niebezpieczne.
...
Następna strona
bCGcrobH