Szwagier grozi posłowi Pięcie: "W ryj zawsze mogę dać"

178
Podziel się

Szwagier niewiernego polityka ma jednak dla niego nieco wyrozumiałości. "Każdy ma coś na boku".

Szwagier grozi posłowi Pięcie: "W ryj zawsze mogę dać"

Odkąd wyszedł na jaw romans żonatego posła Stanisława Pięty z zauroczoną Andrzejem Dudą modelką, jego partyjni koledzy zastanawiali się, co z nim dalej zrobić. Nie chodziło tylko o ukaranie hipokryzji działacza Prawa i Sprawiedliwości, który chętnie pouczał wszystkich z zakresu moralności i wartościach rodzinnych, a na każdej mszy pchał się do pierwszego rzędu. Gorzej, że w rozmowach z kochanką hojnie dysponował świetnie opłacanymi stanowiskami z państwowych spółkach i dzielił się z nią marzeniami o stworzeniu prywatnej armii, która "zrobi porządek w każdym mieście": Pięta załatwiał kochance pracę w Orlenie (!)... wbrew jej woli? "Chciałam pracować jako ZWYKŁY URZĘDNIK!"

Decyzja o zawieszeniu Pięty w prawach członka partii nie okazała się trudna. Staszek już dawno podpadł kolegom swoimi nieprzemyślanymi wypowiedziami o wyrzucaniu wszystkich "na pysk". Skończyło się tym, że sam został wyrzucony z komisji sejmowych.

W rodzinie też ma raczej przechlapane...

Szwagier posła odgraża się nawet w Super Expressie, że niewierny poseł może "dostać w ryj".

Oni są rodziną tylko na papierze - ujawnia brat zdradzonej małżonki posła Pięty.

Mężczyzna jest dobrze zorientowany w ich sytuacji rodzinnej, bo mieszka w tym samym domu, odziedziczonym po rodzicach szarym budynku w willowej dzielnicy Bielska-Białej.

Poseł od dawna bywa tylko gościem - dodaje szwagier polityka. Każdy ma coś na boku. Siostra się tym nie przejmuje, a ja się nie wtrącam. *W ryj zawsze mogę dać, nawet politykowi. *

Na szczęście nie wszyscy są tak surowi. Paweł Kukiz wprawdzie nie ceni wysoko talentu politycznego Pięty, jednak uważa, że hipokryzja ani fakt, że ktoś "nie jest do końca normalny" to jeszcze nie powód, by zawieszać go w prawach członka partii.

Osobiście nie przepadam za posłem Piętą - komentuje lider Kukiz'15. Wydaje mi się, że nie jest do końca normalny, ale różne rzeczy mogą się zdarzyć w życiu każdego człowieka. *Gdyby taka sytuacja zdarzyła się u mnie w klubie, to nie byłoby powodu wyrzucać posła z klubu. *

KOMENTARZE
(178)
karma wrocila...
2 lata temu
To za tych niepelnosprawnych do dziada karma wrocila! Kazal policji ich z sejmu wywalic - no to teraz sam zostal wywalony!
Gość
2 lata temu
Polać szwagrowi! :))))
Gość
2 lata temu
Moralni inaczej
D
2 lata temu
Walczę z magisterką trzymajcie kciuki !!!!!
Gość
2 lata temu
Niech mi ktos prosze wytlumaczy co to są sny z ktorych mozna zaparzyc herbate
Najnowsze komentarze (178)
Gość
2 lata temu
Ja rozumiem ze wieszacie na nim psy, ale kazdy medal ma dwie strony. Ta babka nie jest niewiniatkiem, lubila sobie rozlozyc nogi przed starym oblechem a pozniej go osmieszyla przed cala polska. Fajny sposob na szantaż jak ma sie jakis cel..
Gość
2 lata temu
Ten szwagier jeszcze bardziej ośmiesza polski katolicyzm rodzinny. Tfu klerem i mu przyklaskujacym perfidnym motłochem
Kaziu
2 lata temu
Kukiz uważa, że Pięta jest nienormalny, ale to jeszcze nie powód do usunięcja go. No to mamy rząd wariatów. Smutne.
Jerzy
2 lata temu
Gdzie jest ta willowa dzielnica ?
Gość
2 lata temu
Polscy politycy są kartoflani i brzydcy.
gość
2 lata temu
widac, ze tu sami swiec***isza komenty, no prosze , pudel organem moralnosci hehehe
Gość
2 lata temu
Pisiorowa moralność głosujcie na debili dalej
Gość
2 lata temu
Jakby bzykał moją starą 120/200/120 to chociaż stanowisko wiceprezesa orlenu mógłby dać a i psa albo chomika bym dorzucił
Gość
2 lata temu
Jakby bzykał moją starą 120/200/120 tó chociaż stanowisko wiceprezesa orlenu mógłby dać a i psa albo chomika bym dorzucił
gość
2 lata temu
Nie rozumie tej kobiety skoro był żonaty to po co wogole patrzy w jego stronę !! Nie od dziś wiadomo ze szczęścia nie wybuduje się na kogoś nie szczęściu !!!
Gość
2 lata temu
Zdrowie szwagra !!!!!! On ma gębę do bicia .Przywal mu chłopie aż zobaczy cały gwiazdozbiór .
Gość
2 lata temu
Stary pyzaty,brzydki ,obleśny zbok .
gość
2 lata temu
następna,która chciała się na starym dorobić,nie wyszło
gość
2 lata temu
w 2015r, owczesna opozycja obalila rzad oglaszajac wszem I wobec, ze politycy jedli osmiorniczki na koszt podatnika oraz co innego mowili a co innego robili. Czy obecna niedorobiona opozycja nie potrafi takich prezentow wykorzystac???
...
Następna strona