Mandaryna o alkoholizmie Wiśniewskiego: "OBRONIŁAM SIEBIE"

86
Podziel się

"Siekiera jest w plecaku, schowana" - mówi Marta w nawiązaniu do dawnego konfliktu z Michałem.

Mandaryna o alkoholizmie Wiśniewskiego: "OBRONIŁAM SIEBIE"

Kariera Mandaryny w ostatnim roku niespodziewanie odrodziła się, a nagłe zainteresowanie nowego pokolenia fanów sprawiło, że Marta Wiśniewska znów zaczęła koncertować, a przy okazji udzielać wywiadów. Tancerka, która najpierw sprzedawała swoją prywatność prasie i w reality show, a później przez brudny rozwód z Michałem i załamanie kariery nie miała dobrej opinii, dziś bardzo ostrożnie opowiada o swoim życiu.

Mimo że z Michałem Wiśniewskim rozwiodła się 12 lat temu, niektóre osoby przeprowadzające wywiady wciąż uparcie pytają ją o kulisy tej relacji. W programie Taniec życia, gdzie ostatnio gościła Mandaryna, ponownie wyciągnięto tę kwestię. Omawiano też problem uzależnień Michała, o których ten sam chętnie opowiada mediom. Zobacz: Wiśniewski znowu opowiada o swoim alkoholizmie: "Uwielbiam wódkę, dlatego mam zaszyty tyłek!"

W jego uzależnieniach nie odnalazłam się. Obroniłam siebie. To już był czas, gdy na tej ścieżce jeden znak był w prawo, a drugi w lewo. Dobrze, że teraz mamy już taki kontakt, że możemy do siebie zadzwonić i pogadać o dzieciach. Jakby siekiera jest w plecaku, schowana - wyznała Marta.

Zdaje się, że zarówno Marta, jak i Michał temat ich związku mają już przetrawiony, omówiony i zamknięty. Myślicie, że kiedyś w końcu przestaną ich pytać o sprawy sprzed dekady?

KOMENTARZE
(86)
Gość
2 lata temu
W pudlu pracuje sama patologia. Pierdzioch to jeden z nich. Dewiant
gość
2 lata temu
Biedny ten Michał. Ale dobrze, że od niego odeszła, bo żona/mąż nie jest od ratowania, jeśli ktoś sam nie chce iść na terapię. Sama mogła ugrzęznąć, ale uratowała się. Michał dopiero później zdecydował się na terapię - i super. Powodzenia
gość
2 lata temu
Więcej ją złego w tym małżeństwie spotkało niż dobrego. Ale przynajmniej ma udane, ładne dzieci.
Gość
2 lata temu
Znacie ewrynajt?
gość
2 lata temu
Przed Michałem jedyna obrona to ucieczka
Najnowsze komentarze (86)
Gość
2 lata temu
co ten spleśniały ma na łbie m***l jeden?
Gość
2 lata temu
Pleśniewski to dno dna, ale przynajmniej dwoje ładnych dzieci zrobił.
Gość
2 lata temu
Wiekszosc piosenek byla z niemieckich piosenek przetlumaczona
Gość
2 lata temu
Nacpani na tym pierwszym zdjęciu koksem widać po oczach
gość
2 lata temu
Chcialam sie odniesc sie do wypowiedzi GOSCIA. Edukacja, edukacja i jeszcze raz Edukacja. Wstyd, zeby dorosla Osoba,wypowiadala sie , nie majac zadnego pojecia. PAMIETAJ to, ze ktos mial rodzicow pijacych, wcale, nie oznacza, ze wychowywal sie w patologicznej rodzinie, nie masz pojecia o tej chorobie.[/cytat]Jestem Mama dwujki dzieci, zarzadzam Firma, a rodzicow mialam alkoholikow, wiec co nie jestem Osoba na poziomie i patologi rowniez nie bylo w domu , rodzice na pelnym poziomie . Nie oceniaj czlowieka, wiecej edukacji, a potem mozesz sie wypowiadac.[/cytat]hahahaha, ,,dwujka" dzieci i ,,pełen poziom" rodziców mówią wyraźnie o Twojej edukacji :D ale za to firmą zarządzasz, szacun, hahahaha!
gość
2 lata temu
kiedyś była śliczna :)
grgjntr
2 lata temu
kajne grance alkohol ! zdrówko michaś i na drugą nóżkę... ciach!
Gość
2 lata temu
Mandaryna to teraz mądra. Gada o tym żeby o niej pisali. Wiedziała od początku ze jest alkoholikiem ale wyszła za niego bo miał kasę. Dużo kasy. Żeby nie to nikt by nawet jej nie pamietal
jx
2 lata temu
Bardzo lubię Martę. Jest zgrabna, ładna, ma fajny zachrypnięty głos i potrafi tańczyc. Jak chce niech śpiewa - mnie to nie przeszkadza.
Gość
2 lata temu
Mandaryna to bogini doda jej może co najwyżej kozaki czyścić
gość
2 lata temu
co za s****a... na jego alkoholizmie się wybiła... gdyby nie on i jego układy nikt by nie wiedział kim jest mandaryna... najpierw show, potem festiwal... kto dziś by pamiętał...
Gość
2 lata temu
Marta jest śliczna!!! Lubię na nią patrzeć.
gość
2 lata temu
Sama jest sobie winna że wiązała się z takim beztalencieM żebrzącym o lans u Pani Niny
Gość
2 lata temu
Pijacy sa wredni niszcza innych!!!
...
Następna strona