Katolicki tygodnik krytykuje komunijny strój Muchy: "Kreacja SPRAWIAŁA WRAŻENIE ROZPRUTEJ"

463
Podziel się

Odsłonięcie pleców i biustonosza na rodzinnej uroczystości uznano za "nieestetyczne". Słusznie?

Katolicki tygodnik krytykuje komunijny strój Muchy: "Kreacja SPRAWIAŁA WRAŻENIE ROZPRUTEJ"

Anna Mucha zasłynęła głównie tym, że w dzieciństwie zagrała u Andrzeja Wajdy, a jako dorosła celebrytka grzała się przez kilka lat w sławie Kuby Wojewódzkiego jako jego "dziewczyna". Była też niestrudzoną bywalczynią ścianek. Potem na jakiś czas zniknęła z mediów, by zająć się wiciem rodzinnego gniazdka. Najwyraźniej jednak parcie na szkło okazało się silniejsze, bo od niedawna znów jest bardziej aktywna w życiu publicznym.

Ostatnio poruszenie wywołały jej zdjęcia zrobione na komunijnym przyjęciu syna komentatora sportowego, Mateusza Borka. Może nie byłoby nic szczególnego w obecności gwiazdki na tego typu uroczystości, gdyby nie fakt, że dopilnowała, aby oczy wszystkich były zwrócone na nią. Przy stole siedziała w bluzce, która odsłaniała jej plecy w białym biustonoszu. Internautki natychmiast zwróciły uwagę, że stylizacja była co najmniej kontrowersyjna.

Kwestia niekonwencjonalnego ubioru Muchy na rodzinnym przyjęciu odbiła się szerokim echem w mediach. Spory niesmak wywołała zwłaszcza w środowisku katolickim, dla którego komunia, jako święty sakrament powinna być traktowana z należytym szacunkiem, również w kwestii podejścia do ubioru. Zaleca się, aby ten był skromny i dostosowany do okazji. Opinię na ten temat wyraził Dobry Tydzień, w którym oceniono, że krótkie spodenki i bluzka odsłaniająca całe plecy oraz biustonosz, to nieodpowiedni strój na tego typu uroczystość.

Kreacja z nietypowym dekoltem nie wyglądała efektownie. Sprawiała wrażenie rozprutej, a na dodatek nieestetycznie odsłaniała stanik - napisano w tygodniku.

Może dobrze, że dziennikarz nie widział pozostałych zdjęć z przyjęcia w ogrodzie. Oprócz kusego stroju Mucha prowokowała bowiem czymś jeszcze. Sporą część przyjęcia spędziła na... namiętnych pocałunkach z Marcelem Sorą, z którym od dziewięciu lat pozostaje w nieformalnym związku. Para bez skrępowania okazywała sobie czułości przy stole pełnym gości, co mogło sprawić, że czuli się niekomfortowo.

Super Express opublikował nawet na ten temat artykuł zatytułowany "Seks na komunii. Kościół pełen ludzi, Seksowne szpilki, ukochany nie wytrzymał".

Namiętnym pocałunkom i pieszczotom nie było końca. W pewnym momencie Marcel zapomniał się, a jego dłoń zawędrowała nawet na pośladki Ani. O rany! Tam były dzieci! - czytamy w tabloidzie.

Faktycznie, 38-latka przesadziła z wyglądem i zachowaniem?

KOMENTARZE
(463)
Gość
2 lata temu
Kreacja beznadziejna i niestosowna, poskreslająca permanentny brak talii
Gość
2 lata temu
Ona nigdy nie miała klasy.
Gość
2 lata temu
Katastrofa
Gość
2 lata temu
Bardzo przesadziła. Po co tak na siłę się rozbierać?
Gość
2 lata temu
Oczywiście. Ponadto strój podkreślił niedoskonałości, czyli wałeczki 🤭 a obściskiwanie i macanie się wśród ludzi, to tylko na poziomie gimbazy.
Najnowsze komentarze (463)
gość
2 lata temu
widać że ta bluzka jej pękła, moze nawet o tym nie wiedziała
Jubel1
2 lata temu
prognozy średnich cen ropy na najblizszy czas przez to ze usa zerwalo porozumienie nuklearne z iranem są niestety teraz wyzsze niż miesiac temu.
Krzysi
2 lata temu
wzrost cen paliw jest tez przez to ze Trump zadecydowal o wyjściu USA z porozumienia nuklearnego z Iranem wiec przez jakis czas ceny paliw beda rosly. nic sie nie da zrobic.
szypr
2 lata temu
ceny paliwa rosna przez trumpa, ale orlen zaraz wprowadzi wszedzie ladowarki dla aut elektrycznych i bedzie mozna to olac
QQ
2 lata temu
to przez to, ze trump renegocjowal umowe ograniczającej program nuklearny republiki islamskiej podwyzszyly sie ceny paliw. nie tam przez jakies oplaty emisyjne.
brajaken
2 lata temu
przez niego wszystko rosnie na stacjach zachodnich
manager
2 lata temu
prognozy średnich cen ropy na najblizszy czas przez to ze usa zerwalo porozumienie nuklearne z iranem są niestety teraz wyzsze niż miesiac temu.
Gość
2 lata temu
Jest gruba
gość
2 lata temu
Mucha przynajmniej była gościem...Mogliby zwrócić uwagę na to, jak na komunie własnych dzieci ubierają się matki. Mają kreacje, co najmniej jak na bal lub tak krótkie że widać majty przy nachyleniu....
gość
2 lata temu
Miało być seksownie a wyszło tandetnie
wsiura
2 lata temu
blysnela t****a !!
Lalka
2 lata temu
Wiocha, wiocha i jeszcze raz wiocha! Kompletny brak taktu i klasy.
gość
2 lata temu
Kobieta z klasą tak się nie ubierze na uroczystość!
gość
2 lata temu
Wiemy to wszyscy , że kościołkowi są nietolerancyjni . Jej rzeczą jest to czy chce być tłustawa i w co się ubiera. To już jest cenzura kościelna na wygląd? Może nie lubią rudych i piegowatych.
...
Następna strona