Trwa ładowanie...
Przejdź na

Moreno w szpitalu, Rutowicz wraca!

1122
Podziel się

Niestety, mieliśmy rację.

Moreno w szpitalu, Rutowicz wraca!
bEhcKWid

Niestety, mieliśmy rację. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Conrado Moreno doznał wstrząsu mózgu po upadku na lód w czasie treningu do Gwiazdy tańczą na lodzie. Według regulaminu zastąpić ma go Jola Rutowicz, czyli osoba która jako ostatnia odpadła z programu. Dziś nasze obawy potwierdza Bogna Komorowska z firmy Rochstar:

Zgodnie z regulaminem konkursu, gdyby Conrado nie mógł wziąć udziału w piątkowym show, jego miejsce zajmie para, która ostatnio opuściła show.

Conrado Moreno, który w czasie treningu uległ groźnemu wypadkowi - tak mocno uderzył głową w lód, że stracił przytomność, nie wygląda jakby miał zamiar lada chwila wstać ze szpitalnego łóżka. Kołnierz ortopedyczny wyklucza popisy przed jury. Rinke Rooyens też nie jest dobrej myśli:

bEhcKWif

Conrado przez dwa, trzy dni będzie musiał zostać w szpitalu. A potem potrzebuje trzech tygodni spokoju. Najważniejsze jest to, żeby wyzdrowiał i jak najszybciej wrócił do programu - mówi Super Expressowi.

Moreno jest już przytomny, ale wypadku nie pamięta, a swój dalszy udział w show stawia pod znakiem zapytania: _**Czuję się tak, jakbym dostał pałką po głowie**_ - opowiada Faktowi. Nic nie pamiętam z wypadku. Mogę mieć teraz uraz do jazdy na lodowisku. Ale z tego, co wiem, po moim wypadku wszyscy uczestnicy też już się trochę boją.

Rutowicz wykorzystuje ten moment, żeby trochę pogwiazdorzyć na łamach Faktu. Sugeruje, że... musi się jeszcze zastanowić: Jest mi głupio, że w takich okolicznościach miałabym wrócić do programu, bo nie muszę przecież brać udziału. A najbardziej zależy mi na zdrowiu Conrado.

bEhcKWiG
KOMENTARZE
(1122)
gość
13 lat temu
co znowu ten p****k wraca nieeeeeee.
gość
13 lat temu
G***i, marchewkowy p****k, nie umiejący sklecić jednego poprawnego i sensownego zdania :]
gość
13 lat temu
"G***i, marchewkowy p****k, nie umiejący sklecić jednego poprawnego i sensownego zdania :]" popieram ;]
bEhcKWiH
gość
13 lat temu
ty debilu ,powiedz raczej oblesna doda s****a kt wytarla wszystkie zady meskie ,,jacykowi ostatnio przed ocenianiem par na lodzie swojego zada dala //i temu staremu wszyscy jednomysnie z babskiem na koncu siedzacym przeciw joli wyruszyli bo ona wydmuchac jacykowi sie nie dala i ten idjot dla zmylenia dal 5 punktow gosi choc ta go z rynsztokiem zmieszala ,co niby mialo dowiesc bezstronnosci jacykowa ///a szlo o poroznienie joli i gosi //no coz odwaga joli na jacykowa niezle mu dala---brawo jola zarzucaja zes g****a ale ten g**b doda to dopiero chodzaca glupota udajaca madrosc,,ale kt na takiej taniej kur--- jak frytka podobnej sie nie pozna
gość
13 lat temu
o NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 nie ona nie ona !!!!!!!!!!! niech conrado wraca do zdrowia :) g****a jola !!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (1122)
gość
13 lat temu
conrado to d***l i tempy w******k!!!
gość
13 lat temu
szkoda mi go biedny :((
gość
13 lat temu
Przystojniaku, wracaj do zdrowia! :)
gość
13 lat temu
Biedny dostal chyba szpitalna pidzame:) Ale i tak jest sliczny:)
gość
13 lat temu
Lubię Conrado !! Jest super .. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia!! 3maj się...
gość
13 lat temu
dfbvgbhv
gość
13 lat temu
nieeeeeeeeeee........tylko nie ten p****k Rutowicz!!!! Conrado wracaj!!
gość
13 lat temu
taak.;DDD Jola, Jola ! xDDDDD
bEhcKWiz
gość specjaln...
13 lat temu
Boże! tą głupią jolkę powinno powiesić się na drzewie w sadzie żeby wróble straszyła!!! co za paskudztwo!!!
gość
13 lat temu
:( nie Jola
gość
13 lat temu
a jak zajefajna pidżamka hehe
gość
13 lat temu
czy ktos widzi jakie on ma spodnie?? :D
gość
13 lat temu
Sieroto, najpierw wjazd motorkiem w publiczność, teraz to! Chłopie uważaj na siebie, bo "lans" cię kiedyś ....!
gość
13 lat temu
A Ty umiesz sklecic jedno sensowne zdanie po hiszpansku?Chyba wiadomo, ze to obcokrajowiec i nie bedzie mowil gramatycznie tak jak my.
...
Następna strona
bEhcKWjb