Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żebrowscy walczą o tytuł power couple! "Ola odmładza Michała" (TYLKO U NAS)

75
Podziel się:

Na razie internauci są zachwyceni ich poczuciem humoru.

Żebrowscy walczą o tytuł power couple! "Ola odmładza Michała" (TYLKO U NAS)

Choć Michał Żebrowski i Aleksandra (z domu Adamczyk) są małżeństwem od 2009 roku, to z dużą ostrożnością podchodzą do dzielenia się z mediami swoją prywatnością. Co prawda nie odmawiają wywiadów, ale daleko im do szczegółowego analizowania swojego życia, jak to bywa w przypadku Małgorzaty Rozenek-Majdan czy Joanny Krupy i jej narzeczeńskich perypetii.

Jak dowiedział się Pudelek niebawem ma to się zmienić. Pierwsze próby zaistnienia już widać - Michał założył niedawno swój kanał na YouTubie, gdzie pojawił się już pierwszy vlog o prowokacyjnym tytule Nasz pierwszy raz. Choć sam filmik już nie jest tak wyzywający, to wzbudza bardzo pozytywne komentarze i trzeba przyznać, że złośliwym na co dzień internautom humor państwa Żebrowskich przypadł do gustu.

To Ola namówiła męża, żeby został youtuberem. Jego poczucie humoru znajomi Żebrowskich uwielbiają, więc nie postanowiła pójść za ciosem - zdradza Pudelkowi osoba z otoczenia pary. Przystojny aktor nabrał przy młodszej małżonce wiatru w żagle, a dziewięć lat stażu małżeńskiego wyraźnie nie osłabiło ich uczucia. Mimo że dzieli ich 15 lat różnicy wieku, wydają się dobrani idealnie. Między nimi wciąż jest chemia, którą postanowili wykorzystać wizerunkowo. Ola odmładza męża, a przy okazji promuje też siebie. Wszyscy w tym układzie są zadowoleni - dodaje nasz informator.

Od jakiegoś czasu Ola nagrywa też sporo instastories, w których często odnosi się do Pudelka. Przyznajemy bez bicia, że bardzo nas bawią - w przeciwieństwie do wielu koleżanek z show biznesu nie ma w nich zadęcia, a Żebrowska w naturalny sposób zyskuje dużą sympatię. Ma już ponad 33 tysiące obserwujących na swoim koncie.

Trzeba przyznać, że to nieco inna jakość power couple niż ta, do której przywykliśmy - mniej wymuszona i zabawniejsza. Być może wprowadzą nieco świeżości w świecie nadętych power couple? Na to liczymy i temu kibicujemy.

KOMENTARZE
(75)
Gość
4 lata temu
Litości!!! Kiedy w końcu zostanie zatrudniony u Was doświadczony POLONISTA powyżej czterdziestki?! Błąd na błędzie.
Robert
4 lata temu
te kulki mocy to się bierze doustnie czy w poślady?
WSTYD
4 lata temu
Zrobiliście okropnego bykolca, nieuki, w słowie naRZeczeństwo!!
Gość
4 lata temu
Teraz po meczu tłumaczenie że po prostu Kolumbia była lepsza a my wszystko z siebie daliśmy chyba to nie prawda. Trzeba trzymać się stołka
gość
4 lata temu
" czy Joanny Krupy i jej nażeczeńskich perypetii." PUDEL NAUCZ SIĘ ORTOGRAFII!!!
Najnowsze komentarze (75)
testolan
4 lata temu
polecam
gość
4 lata temu
oni mnie obrzydzają.. serio. nie z jakiegoś konkretnego powodu ale ... no nie lubie patrzeć na ich zdjęcia. apoczucia ich humoru jak stoją na golasa na balkonie itd.. sorry ale mnie to nie bawi
Gość
4 lata temu
Świetna para.Zero parcia. Cudny aktor a jak ona się jemu podoba to co Wam do tego.
Gość
4 lata temu
Ale takie jest życie, nikt nie jest wiecznie młody, Ciebie też to czeka
Gość
4 lata temu
Ona pozytywnie na niego wpływa
gość
4 lata temu
słabe
Gość
4 lata temu
Co zrobic zeby byc takim Michalem
Żałość
4 lata temu
Podstarzały fircyk z debilnymi minami i lansująca się na nim żonka. Niestety, jak wszystkie młode żony podstarzałych celebrytów. W sumie coś z tego muszą mieć
gość
4 lata temu
Wyglądają jak ojciec z synem! Brzydkim synem
gość
4 lata temu
bo Ola wygląda jak Michała SYN! Nie ma ani ułamka procenta seksapilu ten babo-chłop
gość
4 lata temu
Dobry aktor, dlaczego daje soba manipulowac pustej babie.
Gość
4 lata temu
Sliczna z nich para!
Gość
4 lata temu
Lubie ich
Gość
4 lata temu
Super facet, fajna żoncia!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie