Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda zamieszka obok Staraków? "Nie wie co robić, zwodzi agenta nieruchomości"

197
Podziel się:

"Nie wyobraża sobie, że mogłaby spotykać ich w okolicy, ale ten dom naprawdę bardzo jej się podoba" - ujawnia znajomy Rabczewskiej.

 Doda zamieszka obok Staraków? "Nie wie co robić, zwodzi agenta nieruchomości"

Doda, odkąd jej kariera się rozkręciła, mieszka ciągle w tym samym apartamencie na warszawskim Mokotowie. Jak wspominał po rozstaniu Nergal, urządziła go jak muzeum na swoją cześć.

Byłem przytłoczony. Z każdej ściany patrzyła na mnie Doda: figurka Dody, zdjęcie Doroty, obraz Doroty. Czułem się jak w muzeum, było mi coraz ciaśniej - wspominał w swojej autobiograficznej książce Spowiedź heretyka

To właśnie na balkonie tego mieszkania Doda dokonała rytualnego spalenia rzeczy Adama po rozstaniu. Wcześniej, z balkonu tego samego mieszkania z radością obserwowała, jak Radosław Majdan szuka wyrzuconych przez nią ubrań w kontenerach na śmieci.

Skończyło się tym, że najnowszy ukochany piosenkarki, Emil Stępień, odmówił wprowadzenia się do mieszkania, przez które przewinęło się tylu mężczyzn.

Trudno mu się dziwić, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak kiepsko skończyły się tamte związki.

Za dużo wspomnień - potwierdza informator Faktu. Doda mieszkała tam z poprzednimi partnerami. Emil nie czuje się tam za dobrze.

Ostatecznie stanęło na decyzji o kupnie domu w prestiżowej podwarszawskiej lokalizacji, Konstancinie, gdzie swoje rezydencje ma wiele gwiazd i biznesmenów.

Niestety, dom, który wpadł Dodzie w oko, znajduje się w niebezpiecznej bliskości willi jej największego wroga, Agnieszki Woźniak-Starak.

Doda jest przekonana, że prezenterka rzuciła urok na jej mamę, w wyniku którego Wanda Rabczewska zachorowała na raka. Nic dziwnego, że boi się mieszkać w pobliżu, skoro Agnieszka miota urokami na wszystkie strony.

Doda nie wyobraża sobie, że mogłaby spotykać ją w okolicy, ale ten dom naprawdę bardzo jej się podoba - ujawnia znajomy artystki. Nie wie, co robić. Na razie zwodzi agenta nieruchomości i nie daje mu ostatecznej odpowiedzi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(197)
gość
5 lata temu
może robić za wycieraczkę Agniesi
gość
5 lata temu
Łachy się nie sprzedają, święto świniaka jej nie chce, to wymyśliła bzdurę , żeby coś mogli napisać o przeżytku medialnym. Przykleiła się do statku z napisem Starak i kwili - płyniemy.
gość
5 lata temu
Nositorbina wygląda jak furman. haha
Gość
5 lata temu
ale dylematy, ja pierdziele!
Gość
5 lata temu
Tyle lat kariery, tyle kasy podobno zarobionej, a dalej tylko mieszkanie? Od dawna powinna mieć wypasioną willę, bo teraz już jej nie stać. Mąż niby milioner, a też nie m za co kupić. Smutne to, całe życie na pokaz.
Najnowsze komentarze (197)
gość
5 lata temu
Nositorbiel podzieli los pozostałych i nie uchroni go zmiana miejsca zamieszania. Smroda już zbiera kwity i nagrywa, a potem puści go z torbami z tego wypasionego domu. A swoją drogą, jak się bawi "elita" na warunkowym:P Mogę się założyć, że żadna kara ich nie spotka, bo mają kasę i tabun adwokacinów, będą teraz wymyślać cuda na kiju, żeby uniknąć więzienia.
gość
5 lata temu
Doda to ma pewnie głeboko gdzie ta inteligentna inaczej Szulim mieszka
Gość
5 lata temu
Nie za bardzo....
Gość
5 lata temu
Bez zmartwień, bo przecież wszystko będzie chyba dobrze, a jeżeli nie to trudno...
Gość
5 lata temu
Powinno być dobrze, ale później zobaczą, bo trudno powiedzieć...
Gość
5 lata temu
Nie jest źle.
Gość
5 lata temu
Myślę, że będzie dobrze, gdy nie będzie się przejmowała....
Gość
5 lata temu
Powinna nie myśleć źle o swojej decyzji.
Gość
5 lata temu
Ważne, że się mieszkanie podoba.
Gość
5 lata temu
Tylko do przodu, bez kłótni...
Gość
5 lata temu
Poradzi sobie z tą sytuacją, ma zamiar mieszkać z mężem, nie wychodzić na kłótnie albo zaczepiać z jakiegoś powodu.
Gość
5 lata temu
Bez problemu, jeżeli nie będzie przejmowała się wrogiem.
Gość
5 lata temu
Będzie dobrze.
Gość
5 lata temu
Zdanie godzinę z poprawkami, mistrzyni nie zatrzymasz...
...
Następna strona