Rozenek o Roxi w "Gali": "To chyba najmniej zepsuta osoba, jaką znam"
jacek rozenek
14.07.2018 14:45

Rozenek o Roxi w "Gali": "To chyba najmniej zepsuta osoba, jaką znam"

"Roksanie już na pierwszym spotkaniu powiedziałem, że widać w niej niezwykłą wrażliwość". "Przypięli mi łatkę głupiej blondynki" - żali się Gąska.

Podziel się
Dodaj komentarz

Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła swoją przygodę z telewizją dawno, dawno temu, kiedy jeszcze ani nie wyglądała jak Doda, ani nie była faworytką Edwarda Miszczaka. To właśnie wtedy, jako przykładna mama i gospodyni domowa, promowała się u boku bardziej znanego męża, Jacka Rozenka. Tak, nam też trudno uwierzyć, że kiedyś to Jacek był większą gwiazdą. Dziś jest daleko za Małgonią, jeśli chodzi o sławę, co z resztą zdaje się go coraz bardziej uwierać.

Po rozwodzie oboje ułożyli sobie życie na nowo, starając się nie wtrącać wzajemnie w nowe związki. I gdy wydawało się, że Jacek na dobre "ustąpił miejsca" Małgosi, to wraz z Roxi Gąską, swoją nową partnerką, postanowił udzielić wywiadu Gali. Jak wiadomo, nie robią tego raczej osoby, które pragną pozostać w cieniu:

Roksana jest chyba najmniej zepsutą osobą, jaką znam. Niesamowicie skromną. W warszawskim światku to rzadkość. A Roksanie już na pierwszym spotkaniu powiedziałem, że widać w niej niezwykłą wrażliwość - wyznał Jacek.

Na minusy sławy skarży się z kolei "wrażliwa" Roksana:

Już przypięli mi łatkę głupiej blondynki, która przykleiła się do znanego aktora, by wejść w świat celebrytów. A ja wręcz nie lubię bywać w miejscach, gdzie strzelają flesze. Bardzo rzadko daję się Jackowi wyciągnąć na oficjalne imprezy - mówi.

Nasze poprzednie związki traktowaliśmy poważnie. Ale to nie było to. Teraz też budujemy poważny związek. I jest pięknie. Choć spotykamy się z hejtem ze strony ludzi, którzy nas nie znają.

Jestem szczęśliwy, moja była żona też. Związek, który się zakończył, wcale nie musi być porażką, tylko etapem w życiu. A jeśli wyciągasz wnioski z tego, czego doświadczyłeś, to już największy sukces - dodaje Jacek.

Czekacie na lekturę całego wywiadu celebryckiej pary?

(fot. Instagram)
(fot. Instagram)
(fot. Instagram)

https://video.wp.pl/i,rozenek-zdradza-czy-kupi-gazete-z-roxy-gaska-na-okladce,mid,2023233,cid,4052,klip.html

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
14-07-2018

GośćNo i super. Kochajcie się

14-07-2018

GośćNo Malgonia! Gul skacze

14-07-2018

gośćJeśli są razem szczęśliwi, to co nam do tego? Ja im życzę powodzenia! :)

10-03-2019

gośćkozi gmyrek jacuniu jest jak tatunio przy wnusi,ot co

13-01-2019

GośćSeks z 2 razy starszym gościem - nigdy w życiu!!!

13-01-2019

gośćŚliczna para, powodzenia i miłości !

17-07-2018

SzaraA botox wylewa sie uszami

16-07-2018

GośćSorry ale mam inny obraz skromnej i wstydliwej osoby (nie, nie wyglada jak gumowa lala z p****laa z gumowymi warami i sztucznymi cycami)

16-07-2018

GośćWrażliwa prostytutka

16-07-2018

GośćPewnie. Dlatego poszła do teleturnieju i gazety 😂 malo kobiet znasz widocznie stary capie.