Niedziela 15.07.2018 11:45

Nie tylko Anna Lewandowska "motywuje" fanów. Tak wygląda instagramowy coaching polskich celebrytów (ZDJĘCIA)

Łukasz Jakóbiak Doda Edyta Herbuś Karolina Szostak Katarzyna Zielińska Krzysztof Gojdź

Media społecznościowie, a w szczególności aplikacja Instagram, zrewolucjonizowały show biznes. Celebryci mogą być bliżej swoich fanów, dzieląc się z całym światem swoim życiem prywatnym, ale i fani są bliżej gwiazd.

Instagram służy polskim gwiazdom przeważnie do umieszczania wpisów promocyjno-reklamowych. Takie posty są doskonałą okazją do zarobku, a dla celebrytów, którzy raczej nie narzekają na nadmiar propozycji - głównym źródłem dochodu. W instagramowej akwizycji bryluje Maja Bohosiewicz.

Niestety, polskie gwiazdy nie poprzestają na wrzucaniu wyretuszowanych zdjęć z herbatką odchudzającą. Spora część z nich dzieli się swoimi przemyśleniami.

Wzorem Anny Lewandowskiej, absolutnej mistrzyni taniej motywacji, silą się na mające zainspirować zdania pełne banału.

Za instagramowy coaching wzięły się osoby, po których raczej nie spodziewaliśmy się głębszych przemyśleń. Czy ktoś oczekiwał "inspirujących" cytatów po Dodzie? "Motywacja" piosenkarki nie jest jeszcze taka zła, bo wszelkie rekordy bije Łukasz Jakóbiak, który niczym skrzyżowanie Coelho z Grzesiakiem twierdzi, że uczucie nieszczęścia jest wytworem umysłu.

Wybraliśmy "motywujące" przemyślenia polskich celebrytów. Które przeraziły Was najbardziej?

« Poprzednie 1/14

"Kołczing" polskich celebrytów

2"Kołczing" polskich celebrytów