"Jesteś stara, gruba i pomarszczona!"

940
Podziel się

Tymi słowami mąż zwyzywał Madonnę...

"Jesteś stara, gruba i pomarszczona!"

Wojna pomiędzy Madonną a Guyem Ritchie z każdym dniem staje się coraz bardziej zażarta. Doszło nawet do tego, że gwiazda zaoferowała mężowi dodatkowe 10 milionów dolarów za to, że gdy będzie widywał się z ich dziećmi, będzie miała pełną kontrolę nad wizytami. Ritchie zdecydowanie odmówił. Stwierdził, że woli już nawet dobrowolnie zrzec się praw do własnego syna i przybranej córki, niż pozwolić, aby zona nadal kontrolowała jego życie prywatne. Adoptowany niedawno przez gwiazdę chłopiec z Afryki w ogóle go chyba nie interesuje.

Przyjaciele Madonny zgodnie twierdzą, że jej mąż przez cały związek wyzywał i dręczył emocjonalnie ją i dzieci. Natomiast znajomi Guya odpierają zarzuty, mówiąc że ich małżeństwo było "chore, podszyte fizyczną i psychiczną przemocą".

Madonna stale się nad nim pastwiła. Śmiała się z niego i mówiła, że powinna była wyjść za kogoś, kto jest tak silny, inteligentny, uduchowiony i ambitny jak ona sama, a nie za takiego nieudacznika - mówi jeden ze współpracowników producenta. Ich kłótnie często przeradzały się w agresywne pyskówki. Parę razy Madonna spoliczkowała Guya. A ona ma naprawdę umięśnioną łapę.

W odpowiedzi na atak ze strony znajomych Guya, jedna z bliskich przyjaciółek Madonny wyznała dziennikarzom, że producent bardzo często krzyczał na żonę i starał się udowodnić, że jest od niego gorsza:

Byłam świadkiem, jak wrzeszczał: "Jesteś stara, gruba i pomarszczona." Mówił także, że jest głupia i nie potrafi śpiewać.

Jak zwykle, pewnie prawda jest pośrodku: on ją wyzywał, a ona go biła. Pięknie się dobrali.

KOMENTARZE
(940)
gość
11 lat temu
Madonna gruba? :O
gość
11 lat temu
zdjęcie MASAKRA, te żyły na rękach..........
gość
11 lat temu
ojoj, strasznie wygląda!!
gość
11 lat temu
o to w takim wieku ja bym chciala byc taka "gruba i pomarszczona" -.-'' xD
gość
11 lat temu
wyglada jak z horroru,strasznie
Najnowsze komentarze (940)
gość
11 lat temu
dokładnie, ja też!
gość
11 lat temu
gruba?w ktorym miejscu kur..
gość
11 lat temu
A tak w ogole to zdjecie niezle przerobione w programie...
gość
11 lat temu
Rece ma jakie ma, ale kto z was zarobil tyle milionow ile ona tymi rekami niech pierwszy rzuci kamien ;]
bjfgrferfvgih...
11 lat temu
czerwona bransoletka na jej rece i wszystko wiadomo... ehh... jak ona mogla sie doprowadzic do takiego stanu? :( masakra
gość
11 lat temu
To jest Madie a nie Madzia.Ja ją kocham taką jaka jest za to co robi dla muzyki przez tyle lat.A Guy niech sie wypcha.Ona jest silna,utalentowana i władcza, on marny reżyser!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
jak ona trafiła w taki angielski błepudding?
gość
11 lat temu
A on nie jest obleśny? Budyniowaty blondas .....
gość
11 lat temu
jakbym byl wynalazcom leku odmlodzenia i dlugieeeeeeEEeego zycia nigdy bym go nie wypil tylko dal madonnie :D jest swietna w tym co robi i niech tak pozostanie :)
gość
11 lat temu
przecież ona ma anoreksje to chore i obrzydliwe
angella oh sw...
11 lat temu
Plotka rządzi się swoimi prawami, niezmiennymi od lat – przede wszystkim musi być NAZWISKO.A najważniejsze w tym wszystkim jest to, że istnieje duża szansa na skandalu ciąg dalszy. Zawsze znajdzie się ktoś z marnym wprawdzie nazwiskiem, ale jednak dla garstki ludzi rozpoznawalnym.Madonna ma wszystko kasę i nazwisko smialo potwierdza teze "life is money" ale jak glosi stare chłopskie przysłowie-NIE POMOZE KREM I RÓZ KIEDY morda stara juz.Szanuję Madonne ale powinna zdac sobie sprawe z tego co przystoi kobiecie w jej wieku a nie staroTREPić się jeszcze bardziej
gość
11 lat temu
może sobie kupisz słownik ortograficzny mądralo!!
gość
11 lat temu
matko!!! jak ona wygląda?? a co jej sie stało z twarzą?!?!?!?!?!?!?!??!!?!?!?1
gość
11 lat temu
nieapetyczna, żylasta, odpychająca,zarozumiała i dobrze jej tak-nie ma się co puszyć starucho
...
Następna strona