Sobota 21.07.2018 17:45

Agnieszka Fitkau-Perepeczko skromnie o sobie: "Jestem NIEZŁĄ STARUCHĄ! Uważam siebie za ewenement"

Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko skromnie o sobie: "Jestem NIEZŁĄ STARUCHĄ! Uważam siebie za ewenement"

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest bez wątpienia jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show biznesie. Wdowa po "Janosiku" to miłośniczka bardzo głębokich dekoltów oraz kochanków, którzy mogliby być jej wnukami. Znana jest z tego, że żyje tak jak chce i nie przejmuje się opinią innych.

Choć trudno w to uwierzyć, aktorka skończyła w maju 76 lat. Nadal jest jednak pełna energii i witalności. Z tego powodu uważa siebie za fenomen. W rozmowie z Na Żywo gwiazda rozpływa się w zachwytach nad sobą i chwali się, że nadal jest rozchwytywana przez mężczyzn.

Niedawno odważnie nazwała się pani "niezłą staruchą" - zagaił dziennikarz.

Bo nią jestem! - odpowiedziała bez namysłu Agnieszka. Tu określenie "niezła" broni słowa "starucha"! Niezła, czyli soczysta, z seksapilem, z mózgiem, który pracuje. Uważam siebie za ewenement. Pokażcie taką drugą 76-latkę, która ma swoich fanów, adoratorów, dostaje fajne listy od płci przeciwnej, ale i od kobiet w każdym wieku. A przy tym ma tysiąc zainteresowań i pomysłów. No proszę, pokażcie!

Fitkau-Perepeczko twierdzi, że swoim podejściem do życia zaraża też innych.

Kobiety piszą, że im pomagam w wielu sprawach, że leczę ich depresje, lęki i są szczęśliwe, że jestem - mówi skromnie.

Aktorka często jest krytykowana za to, że nie potrafi "starzeć się z godnością" i pomimo zaawansowanego wieku zachowuje się jak dzierlatka. Ona uważa, że tego typu opinie wygłaszają "socjopaci".

Mam zarówno zwolenników, jak i przeciwników. A jeśli chodzi o obraźliwe komentarze w Internecie - myślę że to frustracja, kompleksy, socjopatyzm i natręctwa skłaniają ludzi do takiej nienawiści - ocenia.

Gwiazda przekonuje, że potrafi cieszyć się z małych rzeczy i jest w pełni pogodzona ze sobą. Czerpie też energię z posiadania mężczyzny u boku.

Różne rzeczy sprawiają mi radość: bezinteresowni, fajni ludzie, jajko na miękko jedzone na werandzie - wylicza. To, że jest "on", wycieczka na rowerze brzegiem morza, zorganizowanie nagle tętniącego życiem przyjęcia. Doceniam swoje cechy charakteru, choć bywa, że jest to mieszanka wybuchowa! Lubię też w ciszy i bez ruchu patrzeć w morze, a nawet czasem w lustro. Lubię siebie.

Aktorka zdradziła też swój sekret na "wieczną młodość".

Raz w roku wybieram się na dwa tygodnie do ośrodka w Gołubiu, gdzie stosuję post warzywno-owocowy. Tam uczę się dyscypliny, moje ciało pięknieje, staję się bogatsza w wiedzę na wszystkich frontach. Spotykam wyjątkowych ludzi. Rozmawiamy przy warzywnych specjałach, delektujemy się konwersacją, wolno sącząc pyszny zakwas buraczany - opowiada.

Chcielibyście w jej wieku mieć tyle energii?

 

fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (245)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 245
Odpowiedz
437 15
zgłoś
Gość 21.07.2018 17:51
Pozytywna
Odpowiedz
516 18
zgłoś
40-latka 21.07.2018 17:52
Chciałabym mieć tyle energii
Odpowiedz
70 13
zgłoś
gość 21.07.2018 17:55
Bo tak jest a nie gesslerowa nadmuchana i choinkowa.
Odpowiedz
445 11
zgłoś
Gość 21.07.2018 17:56
no i ma Pani racje ma się tyle lat na ile się człowiek czuje
Odpowiedz
399 18
zgłoś
Gość 21.07.2018 17:57
Spoko babka pelna zycia
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 245