Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka Radwańska świętuje rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie z pierwszego tańca (FOTO)

60
Podziel się

Tenisistka tworzy zgodne i szczęśliwe małżeństwo z Dawidem Celtem.

Agnieszka Radwańska świętuje rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie z pierwszego tańca (FOTO)
bCPlAQxx

Agnieszka Radwańska samą siebie na Instagramie reklamuje jako "profesjonalną tenisistkę i zakupowiczkę". I faktycznie, sportsmenka znana jest głównie z tych dwóch rzeczy, przy czym nie kryje się z fortuną, jaką zarobiła na tenisie.

Radwańska ma również dobrą opinię wśród kolegów i koleżanek z branży i raczej nie uchodzi za skandalistkę, a o swoim życiu prywatnym rzadko opowiada mediom. Rok temu Agnieszka wzięła ślub ze swoim sparingpartnerem Dawidem Celtem i spokojnie można uznać, że był to najgłośniejszy nius dotyczący jej prywatności:

bCPlAQxz

Choreografia z dnia ślubu najwidoczniej wyjątkowo zapadła w pamięć Radwańskiej, bo to właśnie zdjęciem ze ślubnego tańca podzieliła się z fanami na Instagramie rok po ślubie.

Świętujemy dzisiaj pierwszy rok małżeństwa - podpisała fotografię.

Rzeczywiście, zdjęcie wygląda zjawiskowo. Widzimy na nim pana młodego, który unosi żonę w ekwilibrystycznej pozie. Również fani nie mogą wyjść z zachwytu:

Ukradliście moje serce. Jeszcze wiele przed wami! - piszą w komentarzach.

bCPlAQxF

Spójrzcie na fotografię. Zachwyca?

bCPlAQxG
bCPlAQya
KOMENTARZE
(60)
gość
2 lata temu
Najważniejsze, że są ze sobą szczęśliwi :) Niech im się wiedzie :)
Gość
2 lata temu
pięknie😍
gość
2 lata temu
Dość skromna jak na osobę, która ma tyle kasy, ale z drugiej strony jak na takie możliwości jakie ma suknia ślubna dramat, w ogóle ona chodzi ubrana trochę wieśniacko :D
bCPlAQyb
Gość
2 lata temu
🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Podanie penisa o podwyżkę wynagrodzenia: Ja, penis, zwracam się z prośbą o podwyżkę wynagrodzenia z następujących powodów: Wykonuję pracę fizyczną. Pracuję na dużych głębokościach. Pracuję głową. Nie mam wolnych weekendów i świąt. Pracuję w skrajnie wilgotnym pomieszczeniu. Nie mam płacone za nadgodziny i noce. Pracuję w pomieszczeniu bez światła i wentylacji. Pracuję w wysokich temperaturach. Podczas wykonywania obowiązków jestem narażony na choroby zakaźne. Odpowiedz administracji: Po zapoznaniu się z podaniem petenta i rozważeniu przedstawionych argumentów Administracja odmawia jego prośbie z następujących powodów: Nie pracuje osiem godzin w trybie ciągłym. Zasypia w miejscu pracy po krótkiej aktywności zawodowej. Nie zawsze spełnia wymagania dyrekcji. Schodzi ze stanowiska pracy i pałęta się po innych działach. Odpoczywa przed wyznaczoną przerwą. Brak mu inicjatywy. Aby przejawił chęć do pracy, trzeba go stymulować i wywierać nacisk. Nie dba o czystość i porządek w pomieszczeniu po skończeniu dniówki. Zdarza mu się łamać przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy. Nie czeka na wiek emerytalny przed przejściem na emeryturę. Niechętnie łączy szychty. Zdarza się, że opuszcza stanowisko pracy przed ukończeniem wyznaczonego zadania. I, jakby tego było mało, widuje się go bez przerwy wchodzącego i wychodzącego z miejsca pracy z dwiema podejrzanymi torbami.
Prędki czas
2 lata temu
Wow szybko minęło juz rok szok!
Najnowsze komentarze (60)
gość
2 lata temu
Pani Jadzia z mięsnego z synkiem.
grudziądzanka
2 lata temu
pudlu ukryłeś mój wpis
grudziądzanka
2 lata temu
Nie lubię jej ale życzę szczęścia na dalsze lata
gość
2 lata temu
Piękna para
Gość
2 lata temu
Taki koszmareczek z niej.
gość
2 lata temu
Ten warkocz we włosach na własnym ślubie masakra
Gość
2 lata temu
Skąd wiadomo, ze zgodne i szczęśliwe?
gość
2 lata temu
współczuję urody,niby nie jest ważna,ale...
bCPlAQxT
Gość
2 lata temu
Ale sukienka to ktoś ja skrzywdził kompletny brak proporcji, wyglada w niej jakby miała długi tułów i bardzo krótkie nogi
Gośćaa
2 lata temu
Wstretna, butna kłotliwa dziewucha. Nie lubie tej pseudo- piatej rakiety swiata..
Gość
2 lata temu
On ma syna? To słabo, mając tyle możliwości na całym świecie...
Gość
2 lata temu
Ładnie wyglądała. Odróżniała się od typowych sukienek modnych ostatnio w Polsce.
Jerzy Michala...
2 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Co sądzicie o sytuacji rowerzystów we Wrocławiu?
gość
2 lata temu
Przecież on miał kobietę i był ojcem dziecka. Aga odbiła i szczesliwa .tak jest zawsze i karma nie istnieje.
...
Następna strona
bCPlAQyv