Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koniec "M jak miłość"?!

1109
Podziel się

Ilona Łepkowska rezygnuje z tworzenia serialu.

Koniec "M jak miłość"?!
bDIYTcXp

Ilona Łepkowska rozstaje się ze swoim najbardziej znanym serialem M jak miłość. Podana przez gazetę Fakt wiadomość, może wstrząsnąć życiem i karierą wielu młodych gwiazdek. Czy kultowy tasiemiec nadal będzie przciągał tysiące widzów bez czuwającej nad fabułą Łepkowskiej? Czy jej odejście może oznaczać koniec M jak miłość?

Mniej więcej od początku października formalnie nie jestem już współproducentką M jak miłość - mówi "królowa seriali". Nie jestem już niezbędna. Teraz będę miała troszkę więcej czasu dla siebie.

Czy to oznacza koniec sztucznie rozdmuchanych karier osób takich jak Mroczkowie czy Cichopek? Być może wkrótce urośnie im poważna konkurencja, gdyż Łepkowska zamierza działać dalej i już planuje nowy serial, do którego castingi mają się rozpocząć wiosną.

bDIYTcXr
bDIYTcXS
KOMENTARZE
(1109)
gośććć
7 lat temu
jak to koniec m jak miłość?
gość
10 lat temu
Dlaczego? Co ja będę teraz oglądać? Bardzo lubiłam ten serial. A kiedy będzie koniec? Może ten sezon po wakacjhach pociągną a potem zakończą?
gość
10 lat temu
jedyny serial ktory ogladam to m jak milosc, szkoda jak sie skoczy
bDIYTcXT
gość
10 lat temu
nie konczcie
gość
10 lat temu
szkodaaaaaaa
gość
11 lat temu
Nie !!!
ror
11 lat temu
potżeba ror
ror
11 lat temu
to serial dla dorosły ch
gość
11 lat temu
nareszcie - wszystko co dobre musi sie szybko skończyć bo jak jest za za długie to meczy... a serial M jak... to juz prawie jak moda na sukces ....bbrrrrrr Pani Ilono gratuluję decyzji
gość
11 lat temu
powinni także zrezygnować z kręcenia tego badziewia i wspominani o nim do końca świata
gość
11 lat temu
Jedyną utalentowaną aktorką niniejszego serialu jest Bożena Stachura, którą uwielbiam i podziwiam (być może dlatego, iż przypisana jej rola najwierniej oddaje naszą trudną rzeczywistość). Reszta serialowych kobiet wydaje się mało autentyczna, by nie powiedzieć "jak z bajki". Co do płci męskiej, też nie jest za dobrze. Chudy mąż grubej i starej Marysi wygląda przy niej jak jej syn, a nie mąż. Poza tym zachowuje się jak przysłowiowy 'pantoflarz'. Jeśli chodzi o Hankę to już dawno powinna zmienić męża, albo raczej mąż powinien wymienić ją na inną. Nie lubię tego serialu i wkurza mnie to, że płacę abonament za oglądanie takich bzur. P.S. Nie każde małżeństwo jest dobre, tak samo nie każda kobieta zakochana w żonatym facecie, robiąca karierę, pijąca dobre wina i malująca sobie paznokcie na czarwono jest zła.
gość kasia
12 lat temu
M jak miłosc nie odchoc proszeeee:(
gość
12 lat temu
SZKODA
bDIYTcXL
gość
12 lat temu
Ilona Lepkowsa wcale nie planuje serialu tylko Film a to jest różnica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDIYTcYn