Piątek 10.08.2018 13:00

Trzeci mąż Kaczyńskiej zachwyca się swoim czwartym dzieckiem: "To zdrowy, ŚLICZNY CHŁOPCZYK"

Marta Kaczyńska Piotr Zieliński Piotr Smuniewski Jarosław Kaczyński Marta Kaczyńska urodziła dziecko Marty Kaczyńskiej Marta Kaczyńska syn

Trzeci mąż Kaczyńskiej zachwyca się swoim czwartym dzieckiem: "To zdrowy, ŚLICZNY CHŁOPCZYK"

8 sierpnia na świat przyszło trzecie dziecko Marty Kaczyńskiej, a zarazem pierwsze z najnowszym, trzecim z kolei mężem. Tym razem bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości wydaje się mieć pewność w sprawie ojcostwa. To miła odmiana, bo nie zawsze tak było. Kaczyńska, która lubi kreować się na autorytet moralny i pouczać Polaków, jak mają żyć, miewała w przeszłości problemy ze stosowaniem się do promowanych przez siebie wyśrubowanych standardów moralnych.

Przypomnijmy tę nieco skomplikowaną historię: Trzech mężów, dwa rozwody i trójka dzieci: rozrysowaliśmy Wam życie Marty Kaczyńskiej

Pierwszego męża, Piotra Smuniewskiego poślubiła, gdy była już w ciąży z innym mężczyzną i wmówiła mężowi, że to jego dziecko. O tym, że jednak nie jest genetycznie spokrewniony z Ewą, którą uważał za swoją córkę, Smuniewski dowiedział się dopiero, gdy małżonka założyła mu sprawę sądową o zaprzeczenie ojcostwa.

Z Marcinem Dubienieckim Marta zaszła w ciążę nie tylko przed ślubem, a nawet przed rozwodem ze Smuniewskim. Tym razem, na szczęście, nie próbowała mu wcisnąć cudzego dziecka. Oczywiście Kaczyńska jest bardzo przywiązana do tradycyjnych wartości, dlatego za każdym razem stara się uwinąć ze ślubem jeszcze przed porodem.

Z Piotrem Zielińskim zdążyła dosłownie w ostatniej chwili. Zaledwie tydzień po ślubie znalazła się na oddziale położniczym św. Wojciecha w Gdańsku.

Zdjęcia nowego członka rodziny zamieściła w Internecie podekscytowana najstarsza córka Kaczyńskiej. Rodzina nie ujawniła oficjalnie płci dziecka, jednak po kolorze widocznej na zdjęciu opaski identyfikacyjnej można było wnioskować, że jest to chłopiec.

Pacjentka upoważniła do udzielania informacji jedynie swojego męża, więc nie mogę ujawnić płci dziecka - wyjaśnia w rozmowie z Super Expressem doktor Maciej Socha z gdańskiego szpitala. Natomiast nie jest żadną tajemnicą, że w naszym szpitalu, podobnie jak w wielu innych w Polsce, wszystkie dzieci płci męskiej otrzymują niebieskie, a dziewczynki różowe opaski na rękę. 

Tajemnicę rozwiał sam Zieliński, który potwierdził, że Marta Kaczyńska urodziła syna.

To zdrowy, śliczny chłopczyk - skomentował biznesmen w Fakcie.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (507)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 507
Odpowiedz
505 68
zgłoś
Wtf 10.08.2018 13:01
Masakra i ona sie wypowiada i poucza innych bo padnę! Ona 3 każda z innym on 4 bosz..... rwcw opadaja
Odpowiedz
533 66
zgłoś
Gość 10.08.2018 13:01
Ciekawe, ile będą małżeństwem...
Odpowiedz
92 18
zgłoś
gość 10.08.2018 13:01
wielka szopka z tego slubu
Odpowiedz
23 7
zgłoś
S 10.08.2018 13:01
XD
Odpowiedz
782 43
zgłoś
Gość 10.08.2018 13:02
Zdrowia dla dziecka. Mam nadzieję że Pani Marta w końcu zajmie się swoją rodziną a nie mówieniem innym jak mają żyć
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 507