Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sinead O'Connor chce, by papież Franciszek dał jej dokument potwierdzający ekskomunikę!

225
Podziel się:

Wokalistka uważa, że dzięki temu Kanye West będzie chciał z nią nagrywać...

Sinead O'Connor chce, by papież Franciszek dał jej dokument potwierdzający ekskomunikę!

Nie jest tajemnicą, że Sinead O'Connor znajduje się na skraju załamania nerwowego. Co jakiś czas w sieci pojawiają się niepokojące nagrania, w których wokalistka prosi o pomoc i zwierza się ze swoich problemów. O'Connor od trzech lat cierpi na depresję i ma za sobą kilka prób samobójczych.

Sinead kilka lat temu podczas występu w Saturday Night Live porwała na wizji zdjęcie papieża Jana Pawła II, za co 21 lat później została ekskomunikowana przez papieża Benedykta XVI. Teraz O'Connor w otwartym liście do papieża Franciszka przypomina o tej sytuacji i prosi Watykan o przesłanie odpowiedniego certyfikatu:

Kilkukrotnie prosiłam Watykan o certyfikat, który mogłabym dumnie pokazywać swoim wnukom, żeby udowodnić, że Ratzinger i jego poprzednik ekskomunikowali mnie za to, że zostałam wyświęcona. Czy mógłby Pan zabrać dokument na pokład samolotu i wręczyć mi go w Croke Park? - czytamy.

Jak donosi portal hollwyood.com, oświadczenie jest jej potrzebny, żeby... nagrać płytę z Kanye Westem i rozpocząć współpracę z innymi raperami:

Wszyscy muzycy mają tę naklejkę "Parental Advisory" - to najfajniejsza rzecz w przemyśle muzycznym. Ale certyfikat ekskomuniki sprawiłby, że 2Pac wyszedłby na Daniela O' Donnella. Może nie dadzą mi certyfikatu, tylko wielki czerwony list. Z czymś takim miałabym szansę na płytę z Kanye Westem. Raperzy będą mnie czcić, jeśli zawieszę coś takiego w studiu nagrań - żartuje wokalistka.

Myślicie, że papież Franciszek wręczy jej stosowny dokument?

KOMENTARZE
(225)
Gość
4 lata temu
Niech ona sie juz zamknie. Zamiast muzyką "broni się" ciagle nowymi bredniami i próbami samobójczymi. Koszmarna baba
Gość
4 lata temu
Zwariowała kompletnie, nie wiem czy cokolwiek jest w stanie jej pomóc :(
Gość
4 lata temu
Paranoiczka
Gość
4 lata temu
Odbilo jej na maksa
gość
4 lata temu
jestem ateistką ale ona sama nie wie jak zwrócić na siebie uwagę.
Najnowsze komentarze (225)
takasobie
4 miesiące temu
Biedna kobieta.
Gość
4 lata temu
Nie do nas należy ocenianie, osądzanie. Ani ksiądz ani papież nie jest od rozgrzeszania. Zadnych pośredników. Jeżeli prosi o potwierdzenie wykluczenia z KK to niech je otrzyma. Co z tym zrobi? Co to nas obchodzi.
gość
4 lata temu
Za porwanie zdjęcia papieża nie dostaje się ekskomuniki, ale jeśli przeskrobała więcej mogła być ekskomunikowana. Stosowny papier - o ile została wydalona z KK - może dostać w najbliższej kurii KK. Sinead jest chora psychicznie, dlatego powinna być pod stałą opieką lekarza.
Gość
4 lata temu
niech w d......wsadzi sobie grabie i zrobi zdjecie. wtedy bedzie jeszcze bardziej slawna :D
gość
4 lata temu
Cyt:"Sinead kilka lat temu podczas występu w Saturday Night Live porwała na wizji zdjęcie papieża Jana Pawła II, za co 21 lat później została ekskomunikowana przez papieża Benedykta XVI. " Za nic nie mogę zrozumieć tego zdania...kilka lat temu porwała zdjęcie papieża, a 21 lat później została za to ekskomunikowana...No to podarła to zdjęcie kilka lat temu czy 21lat temu? Gdzie tu logika?
Gość
4 lata temu
Zrub cie coś dla niej zapomnijcie ze istnieje
gość
4 lata temu
a pekińczyk czego chce?
Gość
4 lata temu
Padło na mózg jak nic.
Gość
4 lata temu
Może to jest prośba o wysłuchanie. Czasem człowiek zagubiony popełnienia błędy. Myślę, że za nim wyda się dekret ekskomuniki najpierw powinna porozmawiać z byłym papieżem, który powinien modlitwą wspierać ją. Wspaniała piosenkarka. Św. Maryjo módl się za Nią.
Gość
4 lata temu
Może egzorcyzmy by jej pomogly, jesli jeszcze jej coś pomoże Zatracona duszyczka
Domino
4 lata temu
Szkoda. Byłam jej fanką. Teraz patrzę jak niszczy ją choroba psychiczna i na pewno nie jest to depresja.
Gość
4 lata temu
O c**j chodzi tej kretynie. Na islam niech przejdzie s**z
gość
4 lata temu
To niech jedzie do papieża i niech jej da.Przecież ja jej tego zaświadczenia nie dam. No ale jak chce ,to mogę jej wypisać i wysłać, tylko niech poda adres.
Gość
4 lata temu
Biedna opętana kobieta
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie