Poniedziałek 20.08.2018 14:45

Łukasz Jakóbiak grozi, że wymyślił nowy projekt? "Czuję, że idzie duża zmiana"

Ellen DeGeneres Łukasz Jakóbiak Łukasz Jakubiak 20 metrów kwadratowych Łukasza Jakóbiak wizualizuje występ u Ellen

Łukasz Jakóbiak grozi, że wymyślił nowy projekt? "Czuję, że idzie duża zmiana"

Na początku marca odchodziliśmy pierwszą rocznicę niespotkania się Łukasza Jakóbiaka z Ellen DeGeneres. Niestety, Łukasz, do tej pory tak wylewny, jakoś nie skomentował rocznicy swojego najbardziej medialnego sukcesu. Przypomnijmy, że właściwie osiągnął swój cel, bo w końcu napisano o nim za granicą. Niestety, raczej nie tak jak sobie życzył...

Zagraniczni blogerzy już ŚMIEJĄ SIĘ Z JAKÓBIAKA! "Polski stalker! Jest PRZERAŻAJĄCY!"

Łukasz Jakóbiak "wizualizuje" sobie pozytywne komentarze? "Wszystkie artykuły, poza Polską, pozytywne"

Niestety, największą porażką tej wizualizacji był fakt, że Jakóbiak nie zniknął zupełnie z Internetu, tylko nadal próbuje motywować i przekonywać, że wszystko u niego w porządku. Drobnym pocieszeniem jest to, że jego najnowsze wpisy mają zaledwie 3-4 tysiące polubień: jak na najsłynniejszego fana Ellen to faktycznie kiepsko.

Wkrótce może się to zmienić, bo, jak wynika z najnowszego posta Łukasza, chyba szykuje nowy projekt. Strach pomyśleć, co to będzie, ale zapowiada się nieźle. Zwłaszcza, że Łukasz wygląda na zdjęciu jak brat-bliźniak Miśka Koterskiego.

Chciałbym bardzo, aby wszyscy wiedzieli, że można żyć lepiej niż wielu się wydaje. Są pewne prawdy, które zrozumiane, zmieniają życie - bełkocze Łukasz. Kilkanaście lat temu nie chciałem żyć. Nie lubiłem ludzi. Nie lubiłem siebie. Leżałem dniami w łóżku. Napotkane osoby, książki, ale głównie sytuacje, potocznie nazywane "trudnymi" i wyciszanie umysłu, pozwoliły zacząć żyć. Wszystko stało się dużo prostsze.

Wszystko ma wiele poziomów zrozumienia. Nauka jazdy samochodem, pływanie na wakesurfie, czytanie czy nasza świadomość. (...) Dziękuję, że obserwujecie moje kanały i oglądacie mój program. Natomiast ja chcę więcej. Jestem głodny ludzi, historii, zdarzeń, miłości, wdzięczności, wygłupów, niespodzianek, wiedzy, nowych fascynacji, książek, odkrywania siebie i swoich słabości. To takie seksi, kiedy zaczynasz rozumieć swoje słabości. Czuję, że idzie duża zmiana. Z nadzieją, że widzicie dotychczasową w wywiadach. Bądźcie wdzięczni. Jeżeli nie wiesz, że coś zgubiłeś, nie będziesz tego szukał.

My wiemy, chociaż nic nie zgubiliśmy: nie będziemy szukali nowych biznesów Łukasza.

 

Chciałbym bardzo, aby wszyscy wiedzieli, że można żyć lepiej niż wielu się wydaje. Są pewne prawdy, które zrozumiane, zmieniają życie. Kilkanaście lat temu nie chciałem żyć. Nie lubiłem ludzi. Nie lubiłem siebie. Leżałem dniami w łóżku. Napotkane osoby, książki, ale głównie sytuacje, potocznie nazywane „trudnymi” i wyciszanie umysłu, pozwoliły zacząć żyć. Wszystko stało się dużo prostsze. Wszystko ma wiele poziomów zrozumienia. Nauka jazdy samochodem, pływanie na wakesurfie, czytanie czy nasza świadomość. To właśnie świadomość pozwala nam zrozumieć zjawiska w nas zachodzące i zjawiska występujące na zewnątrz nas. Ktoś z mocno rozwiniętą świadomością, jeżeli do tego wyciszy swój umysł, może mieć w życiu magicznie. To takie uczucie w którym rozumiemy prawie wszystko. Znikają napięcia. Znika ból przeszłości, a nie znikają lekcje, znika presja przyszłości, ale nie znikają marzenia i wówczas zaczynasz być obecny w życiu. Wszystko odczuwasz intensywniej bo jesteś „tu”, a nie w myślach. W tym uczuciu lepiej przeżyć tylko jeden dzień, niż całe życie bez niego. Dziękuję, że obserwujecie moje kanały i oglądacie mój program. Natomiast ja chcę więcej. Jestem głodny ludzi, historii, zdarzeń, miłości, wdzięczności, wygłupów, niespodzianek, wiedzy, nowych fascynacji, książek, odkrywania siebie i swoich słabości. To takie seksi, kiedy zaczynasz rozumieć swoje słabości. Czuje, że idzie duża zmiana. Z nadzieją, że widzicie dotychczasową w wywiadach❤️ Bądźcie wdzięczni❤️ Jeżeli nie wiesz, że coś zgubiłeś, nie będziesz tego szukał.

Post udostępniony przez Łukasz Jakóbiak (@20m2)Sie 19, 2018 o 11:16 PDT

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (91)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 91
Odpowiedz
8 21
zgłoś
Gość 20.08.2018 14:46
Nie zły bralbymm
Odpowiedz
228 11
zgłoś
Gość 20.08.2018 14:46
Jak mnie denerwuje już te słowa "Secret project" naokraglo tylko te sekretne projekty które ostatecznie nawet nie są ciekawe
Odpowiedz
147 5
zgłoś
gość 20.08.2018 14:47
straszna nuda na pudlu
Odpowiedz
12 1
zgłoś
gość 20.08.2018 14:47
Marcin Dubiel jest do niego podobny.
Odpowiedz
13 4
zgłoś
Gość 20.08.2018 14:48
A ja jestem głodna :(
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 91