Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zamachowska udzieliła wywiadu o... byłym mężu

119
Podziel się:

"Jamie pod koniec roku poślubi swoją narzeczoną Sophie" - informuje radośnie Monia. "Ne zamierzamy gościć na ich ślubie". Ojej, a dlaczego...?

Zamachowska udzieliła wywiadu o... byłym mężu
bEKGvenF

Monika Zamachowska, zanim wiosną 2014 roku poślubiła Zbigniewa Zamachowskiego, była już dwukrotnie zamężna. Ze szkockim pilotem Jamiem Malcolmem ma dwójkę dzieci. Rozwodzili się w pośpiechu, bo Monika i Zbyszek, po tym jak zakochali się w sobie w Belize, kręcąc program S.O.S dla świata, postanowili czekać z seksem aż dopełnią formalności z dotychczasowymi małżonkami. Na szczęście Jamie okazał się znacznie bardziej wyrozumiały niż żona Zamachowskiego, Aleksandra Justa, która na zakończenie małżeństwa postanowiła, niemalże dosłownie, puścić go w skarpetkach.

Na tle konfliktu Zbyszka z byłą żoną, Moniczka tym bardziej lubi obnosić się przyjacielskimi relacjami, jakie, przynajmniej jej zdaniem, zachowała z mężem. Jest to o tyle szczęśliwa sytuacja, że Malcolm mieszka daleko, nie czytuje polskich tabloidów, wiec nie ma pojęcia, co też była żona o nim wygaduje.

W jednym w wywiadów Zamachowska pochwaliła się przed całą Polską, że jest tak wścibska i nietaktowna, że próbuje wpływać na prokreacyjne decyzje byłego męża:

bEKGvenH

Właśnie niedawno zaręczył się ze swoją partnerką, stewardessą w Virgin Atlantic i wierzę, że ona będzie go kochała tak, jak na to zasługuje - wyznała dwa lata temu. Na razie próbujemy z Sophie namówić Jamiego na kolejne dzieci, bo jakoś się przed tym broni.

A kiedy zapadł na sepsę w wyniku powikłań po zabiegu laparoskopowym, leczyła go bioprądami na odległość...

Ostatnio Monika postanowiła udzielić tygodnikowi Na żywo całego wywiadu na temat byłego męża.

Jamie czuje się dużo coraz lepiej i prawdopodobnie niedługo wróci do pracy - ujawnia Zamachowska. Niedawno po raz pierwszy od choroby zabrał dzieci na wakacje. To wielka sprawa, za którą dziękuję Opatrzności. Owszem, Jamiego uratowali lekarze. Ale to przez typowy błąd lekarski cała ta sprawa w ogóle się wydarzyła. Ja i moje rodzina jesteśmy zdania, że Jamie powinien jak najszybciej wytoczyć proces personelowi szpitala, który zignorował postępujące zakażenie pooperacyjne, w tym również lekarzowi, który był wtedy na dyżurze. Cieszę się, że *Jamie przychyla się do mojego zdania. *

bEKGvenN

Jest szansa, że po kolejnym ślubie Malcolm wyrwie się spod wpływu byłej żony... Uroczystość zaplanowana jest na koniec roku, a Monika i Zbyszek nie będą w niej uczestniczyć. Niewykluczone, że jej relacje z byłym mężem nie są wcale tak sielankowe jak lubi zapewniać. Nie znamy przecież opinii drugiej strony, a Monika potrafiła nawet opowiadać publicznie o serdecznych relacjach z dziećmi Zbyszka,póki nie zagroziły jej procesem…

Jamie pod koniec roku poślubi swoją narzeczoną Sophie - informuje radośnie Monika. Chociaż cieszymy się ich szczęściem, nie zamierzamy gościć na ich ślubie. Mówię o sobie i o Zbyszku. Nasze dzieci będą oczywiście świadkami tego podniosłego wydarzenia.

Myślicie, że tlą się w niej resztki taktu, czy po prostu nie została zaproszona?

bEKGvenO
bEKGveoi
KOMENTARZE
(119)
Gość
3 lata temu
Milczenie jest złotem ;)
Gość
3 lata temu
Mitomanka
gość
3 lata temu
mysle, ze to drugei ;)
bEKGveoj
Gość
3 lata temu
Zawsze plecie, co jej ślina na język przyniesie, tyle lst w mediach, wydawałoby się, że można nabrać ogłady, ale nie, natura buraka zawsze z niego (niej) wyjdzie...
Gość
3 lata temu
Mają dzieci więc zawsze będą w jakiś relacjach
Najnowsze komentarze (119)
gość
3 lata temu
Zamieniła siekierke na kijek 😛
atoja
3 lata temu
TRZESZCZĄCA GŁUPOTA !!!!!
gość
3 lata temu
ptasi mózg
Gość
3 lata temu
Ta baba nie ma za grosz klasy,wstrętne,blee
Gość
3 lata temu
Infantylna baba.
gość
3 lata temu
Nie cierpię tej baby ale z tego co napisała w swojej książce wynika że to Szkot ją zdradził ze stewardessą i stąd był rozpad małżeństwa. Teraz żeni się z kobietą, z którą ją zdradzał i przez którą się rozpadło jej małżeństwo.
Gość
3 lata temu
Menopauza jej nie służy zarówno wizualnie jak i psychicznie
Gość
3 lata temu
Jej sprawa
bEKGveob
gość
3 lata temu
Straszna baba
Gość
3 lata temu
Ona ma naj****e w głowie.
gość
3 lata temu
Nie, nie tlą się i tak, poprostu nie została zaproszona.
Gość
3 lata temu
Jest p*****lnięta, co tu dużo gadać
Gość
3 lata temu
Rodzicom zawdzięcza karierę.Tępa rura.
Gość
3 lata temu
P****k resortowy. Angol odetchnie z ulgą przy tej stewardessie.Richardson wydała na świat dwojke dzieci z oczami na czubku głowy jak żaba i jest to żadne osiągnięcie. Nikogo tym bardziej byłego partnera nie należy namawiać na kolejne dzieci, to jego sprawa.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKGveoU
bEKGveoV
bEKGveoW
bEKGveoX
bEKGveoY
bEKGveoD