Były mąż Mrozowskiej spaceruje w deszczu z nową, odchudzoną żoną (FOTO)

172
Podziel się

Gdy Maciej poznał Karolinę, ważyła o 19 kilogramów więcej od niego. Pasują do siebie?

Były mąż Mrozowskiej spaceruje w deszczu z nową, odchudzoną żoną (FOTO)

Związek Moniki Mrozowskiej z Maciejem Szaciłło był intensywnie promowany w mediach. Aktorka znana z serialu Rodzina zastępcza wyszła za Maćka w wieku 23 lat po tym, jak zaszła z nim w ciążę. Przekonywała wówczas, że wczesne małżeństwo wymuszone niejako sytuacją może być równie udane jak te zawierane w dojrzalszym wieku i wyłącznie z miłości. Przez dziewięć lat udawało jej się nawet potwierdzać tę tezę.

Przez większość czasu uchodzili za "idealną parę". Doczekali się dwóch córek. Aktorka dopilnowała, aby jej mąż także stał się celebrytą. Razem chodzili na imprezy branżowe i opowiadali o swojej miłości w kolorowych magazynach. Ukoronowaniem bywania "na salonach" był kącik kulinarny w Dzień Dobry TVN, gdzie wspólnie gotowali bezmięsne potrawy i propagowali ekologiczny styl życia.

Niestety, w pewnym momencie Monika zakochała się w jednym z kamerzystów, pracujących przy programie. Dla niego zdecydowała się odejść od Macieja. Sytuacja była o tyle niezręczna, że przez jakiś czas pracowali jeszcze na planie Dzień Dobry TVN we trójkę.

Szaciłło nie robił Monice problemów z rozwodem. Uszanował jej decyzję i dopilnował, aby rozstanie przebiegło w dobrej atmosferze. Po rozwodzie Maciej ułożył sobie życie z inną kobietą. Jego wybraną została dziennikarka Karolina Kopocz, która przyszła przeprowadzić z nim wywiad. Ich znajomość rozwijała się na tyle dynamicznie, że w 2014 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Doczekali się też dziecka.

Maciej zaraził nową żonę pasją do gotowania i wkrótce Karolina dołączyła do niego w kąciku kulinarnym TVN-u. Wspólnie wydają książki i prowadzą bloga o zdrowym odżywianiu. Pod wpływem męża kobieta przeszła dużą metamorfozę - schudła 20 kilogramów i - jak twierdzi - całkowicie zmieniła styl życia, o czym zdążyła już opowiedzieć w Dzień Dobry TVN.

Na samym początku wyglądaliśmy jak Flip i Flap. Ja ważyłam 83, Maciek 64. (...) Ludzki umysł zawsze się na czymś zawiesi. Maćka umysł zawiesił się na mojej tuszy - wyznała.

Ostatnio paparazzi sfotografowali Macieja i Karolinę na spacerze w deszczowy dzień. Oboje byli w bardzo dobrych humorach i uśmiechali się do fotoreportera.

Pasują do siebie?

KOMENTARZE
(172)
Gość
rok temu
Lepiej sie rozstac niż tkwic w nieszczęśliwym związku.
Gość
rok temu
Myślę ze ten Pan nie jest osoba publiczną i nie jest mu z tym dobrze ze piszecie tutaj o jego osobie i jego zyciu...
Gość
rok temu
Jezu... ona zrobila sie bardziej meska, a on bardziej kobiecy...
Gość
rok temu
Morozowska to porażka
Gość
rok temu
On jest mega dziwny
Najnowsze komentarze (172)
Gość
rok temu
Jakiś ynteligent pisze że z depresją do lekarza ale Oni tłuku piszą o diecie wspomagającej i o tym mówią pacanie a do lekarza nie zabraniają Ci iść podążaj czem prędzej a jak masz kłopoty ze zrozumieniem to NIE KOMENTUJ tak będzie lepiej a propos pokażcie swoje zęby bez licówek he he
Gość
rok temu
Obecna piszecie przeciętna WYKSZTAŁCONA INTELIGENTNA MĄDRA DOBRA I RODZINNA poprzednia PUSTA PORNO BEZTALĘCIE TĘPAK cycki d**a i p****le byle istnieć co chwilę inny koleś luz blues nawet Kaczyńska choć ma jak ta trzeciego to d**y i cycków nie pokazywała jak to odbierają dzieci
Gość
rok temu
Dajcie tym ludziom spokój oni nie potrzebują celebry jak Paniusia M........ pseudo aktorczyna
gość
rok temu
Ładna nie jest, ale może przynajmniej się nie sku...wi jak była żonka. Oby facet miał teraz więcej szczęścia, powodzenia chłopie.
Gość
rok temu
Jakiś suchy ten pan
gość
rok temu
świetny ten były mąż Mrozowskiej ! Jest wreszcie szczęśliwy.
gość
rok temu
ona zbrzydla -60% a on ma oczy szaleńca
gość
rok temu
malo urodziwa, ale najwidoczniej sie dogaduja
Gość
rok temu
Facet z facetem w związku 😬
Gość
rok temu
On jej nie kocha.Kocha Monike nadal on ma smutne oczy.
Gość
rok temu
Przebrzydka ta jego żona nr 2, nie jestem pewna czy to ona czy on.
Gość
rok temu
Na miłość dwojga ludzi nawet tej samej płci facet facet baba baba nigdy nie jest za późno
gość
rok temu
maciej należy do rasy rozwiniętych pięknych dusz, emanuje wręcz tym, dlatego normalsy się zadziwiają patrząc na niego. Niewielu jest takich ludzi ale kiedyś wszyscy tacy będą.
Gość
rok temu
Zamienił stryjek siekierkę na kijek
...
Następna strona