Ibisz ogłasza: "Mam ponad pięćdziesiątkę na karku i nadal czuję się młody"
krzysztof ibisz
15.09.2018 12:15

Ibisz ogłasza: "Mam ponad pięćdziesiątkę na karku i nadal czuję się młody"

"Bardzo lubię żarty na swój temat i na temat moich lat" - zapewnia "zdystansowany" prezenter. "Aktywność trzyma mnie przy życiu".

Podziel się
Dodaj komentarz

Krzysztof Ibisz 25 lutego obchodził 53. urodziny. Inaczej niż u większości ludzi, szczytowy okres jego młodości przypadł po czterdziestce, gdy osiem lat temu prezenter opublikował poradnik, jak dobrze wyglądać w tym wieku. Na spotkania z czytelnikami Krzyś zabierał prywatnego trenera, hantle i ławkę do wyciskania, co budziło mieszane uczucia. Żarty na temat coraz gładszej buzi prezentera i jego rozrastających się w zawrotym tempie bicepsów stały się tak powszechne, że dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew zesłała go karnie do niszowego Polsat Cafe.

Wygnanie Krzysia skończyło się cztery lata temu. "Caryca" doszła do wniosku, że nabrał już wystarczającego dystansu do siebie, by poprowadzić przechwycony od TVN-u Taniec z gwiazdami.

Od tamtej pory Ibisz oficjalnie zapewnia, że ciągle dba o siebie, prowadząc aktywny styl życia, ale już bez dawnych wygłupów. A przynajmniej już się z nimi nie obnosi… Oczywiście, coś tam pozostało z dawnych czasów, jak choćby pojedynek na zęby z Krzysztofem Gojdziem, ale to już nie to samo...

W rozmowie z Faktem wiecznie młody prezenter tłumaczy, że granica tak zwanego wieku średniego znacznie się przesunęła od czasów popularności serialu o czterdziestoletnim inżynierze Karwowskim.

Gdy w młodości oglądałem "Czterdziestolatka", wydawało mi się, że bohater jest mocno starszym panem - wspomina Krzyś. W naszych czasach to się na szczęście zmieniło. Niektórzy ludzie w średnim wieku uprawiają sporty wyczynowe. Bardzo lubię żarty na swój temat i na temat moich lat. Tak naprawdę młodość jest w nas. Mam ponad pięćdziesiątkę na karku i nadal czuję się młody. Pracuję i będę pracować jak najdłużej. Po prostu lubię to, co robię. *Aktywność trzyma mnie przy życiu. *

Przy okazji Ibisz przypomina, że dbanie o wygląd jest jego obowiązkiem zawodowym.

Człowiek budzi się rano i wie, że widzowie oczekują, że będzie coraz młodszy - żartuje w tabloidzie. Na szczęście mam dystans do swojego wieku.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
15-09-2018

gośćKrzysiu, ty młodziaku, za chwilę twój syn będzie starszy od ciebie, nie szalej.:D

15-09-2018

gośćmądry facet. Żyje jak chce

15-09-2018

GośćWiktorTrzeba przyznać , że mimo prawie trzech dekad w "show bizie " , trzyma fason, skromny , bez skandali i nie biega na każdą ściankę. .....

17-09-2018

AnkaTak trzymac Panie Krzyszofie! Super! Oby inni mezczyzni brali z Pana przyklad!

16-09-2018

GośćA mnie to imponuje. Być atrakcyjnym w każdym wieku.

16-09-2018

gośćPanie Krzysiu, tak trzymaj. Jest pan rewelacyjny

16-09-2018

GośćKrzysiu my Ciebie tez tak odbieramy jestes fenomenem

16-09-2018

GośćGość nie życia bardzo ciężki we wspolpracy

16-09-2018

GośćGość jest przeladowany kompleksami. Egoista i egocentryk. Sztuczny produkt.

16-09-2018

GośćOn Krzysiu niezła z tobą komedia.....