Olivia Newton-John ma nawrót raka: "Wierzę, że wygram. Taki jest mój cel"

46
Podziel się

Aktorka na początku nie chciała mówić publicznie o chorobie.

Olivia Newton-John ma nawrót raka: "Wierzę, że wygram. Taki jest mój cel"

Olivia Newton-John stała się popularna dzięki występowi w musicalu Grease, gdzie wystąpiła u boku Johna Travolty. Za swoją rolę otrzymała nominację do Złotego Globu, a pod koniec lat 70. została laureatką Orderu Imperium Brytyjskiego.

Niestety, sukcesy w życiu zawodowym nie uchroniły gwiazdy przed problemami zdrowotnymi. Newton-John pierwszy raz zachorowała na raka jeszcze w latach 90. Wygrała wtedy walkę z rakiem piersi i rozpoczęła propagandę medycyny niekonwencjonalnej oraz badania piersi w celu wczesnego wykrycia nowotworów.

Niestety, w połowie ubiegłego roku choroba powróciła. Jednak i tę walkę udało jej się wygrać.

69-letnia Olivia była gościem australijskiej stacji telewizyjnej Channel Seven, gdzie zwierzyła się, że nowotwór zaatakował ją po raz trzeci. Newton-John wyznała, że zamierza poddać się radioterapii, przez co zmuszona jest odwołać trasę koncertową.

Mój mąż jest zawsze przy mnie. Wierzę, że wygram w końcu tę walkę. Taki jest mój cel - mówiła Newton-John pełna nadziei.

Aktorka niejednokrotnie mówiła, że w walce z nowotworem stosuje wszystkie chwyty. Olivia zdecydowała się nie tylko na radioterapię, ale także medycynę niekonwencjonalną, w tym marihuanę, która uśmierza ból towarzyszący chorobie.

KOMENTARZE
(46)
Gość
rok temu
Dużo zdrówka dla Pani!!!❤
Gość
rok temu
Niech walczy!!! Pozytywne nastawienie w chorobie, to bardzo dużo, jak również wsparcie ze strony najbliższych!
Zdrowia !!!
rok temu
Zdrowia straszą choroba niektórzy nie przeżyją 1 razu a ta biedna Pani męczyć się będzie 3 raz to straszne ;(
Gość
rok temu
Bardzo wspolczuje. Swiat jest niesprawiedliwy... zdrowia!
gość
rok temu
Trzymam kciuki.
Najnowsze komentarze (46)
Gość
rok temu
Dzielna i twarda kobieta, trzeci raz i nawet nie widać cienia zwątpienia. Bardzo mnie zainspirowała. Zapamiętam to sobie, bo życie pisze rosną scenariusze, nie wiem co.mnie czeka
Gość
rok temu
Nie rozumiem powiedzenia przegrał walkę z rakiem. Rak to choroba, jeżeli ktoś umrze to umarł na raka a nie przegrał walkę z rakiem.
Gość
rok temu
Aż się nie chce wierzyć, że ma tyle lat! Wygląda wspaniale.
Bara
rok temu
Wygraj, wyzdrowiej kochana. Wszystkim nam potrzebne są dobre, optymistyczne wieści. Trzymamy kciuki.
gość
rok temu
Zdrówka super babka
Gość
rok temu
Moj tata w niedziele przegrał walkę z rakiem!😢 straszna choroba 😢
Gość
rok temu
Skoro są przerzuty to już po niej.
CNNNC
rok temu
W Izraelu najlepiej na swiecie lecza raka . Tam prawie nikt umiera . Pala papierosy i zyja . Co dziwne , a moze nie dziwne ze nie stosuja chemii i radio terapii . Caly siat postepowy stosuje chemie , ludzu=ie choruja i umieraja , a tam nie stosuja
Gość
rok temu
Rudolf Breuss, Dr. Budweig, Vermox lek. Vitaminowe zależności chorob. Zły przepływ Energii.To tylko hasła za którymi kryją się ważne info o raku.
Gość
rok temu
Jasne, ze ma nawrot raka. Chemioterapia i radioterapia zwykle TYLKO go zaleczaja. Tymczasem rak to naturalny (!) stan rzeczy w wielu sytuacjach zyciowych i mozna/nalezy go zwalczac w naturalny sposob. Poczytajcie sobie na przyklad o tak zwanej Germanskiej Nowej Medycynie - warto...
enriqa
rok temu
Super kobieta. Nie poddawaj się!
Gość
rok temu
Powodzenia🌞
gość
rok temu
Pozytywne nastawienie kompletnie nic nie daje, moja kuzynka na tydzień przed śmiercią wierzyła że wygra z rakiem, w ogóle nie brała pod uwagę że jest źle. Ale ja wierzę w postęp medycyny i mądrze stosowaną medycynę naturalną. Jednak im człowiek starszy tym gorzej organizm sobie radzi, taka prawda, a teraz proszę tę brutalną prawdę minusować.
gość
rok temu
Pani Oliwio,wygranej życzę!!!