TYLKO U NAS: Rozenek i Rusin DOSTAŁY ZAKAZ PRZYJŚCIA na Bal TVN-u?

1121
Podziel się

"Była zadyma we władzach stacji". Postanowiono nie rozstrzygać, kto jest winny bardziej i po prostu ukarano obydwie celebrytki.

TYLKO U NAS: Rozenek i Rusin DOSTAŁY ZAKAZ PRZYJŚCIA na Bal TVN-u?

Dawno już nie było w rodzimym show biznesie takiej afery jak ta ostatnia między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek. Kłótnia, w której brała udział głównie Kinga Rusin, publikująca co chwilę nowe oświadczenia, trwała trzy dni i skończyła się w piątek wieczorem, gdy dziennikarka usunęła wszystkie dotychczasowe wpisy, którymi eskalowała konflikt, reklamując przy okazji własne, oczywiście ekologiczne, kosmetyki: Kinga Rusin USUNĘŁA WSZYSTKIE WPISY o Rozenek!

Trzeba więc przyznać, że kłótnia zakończyła się nagle i dość zagadkowo, zwłaszcza że w sobotę wieczorem elita TVN-u bawiła się na corocznym balu, na którym wypada się pokazać i wpłacić odpowiednio dużą sumę na *Fundację Nie jesteś sam. Kinga Rusin poinformowała, że na Bal TVN-u się nie wybiera ("z powodów osobistych"), ale wpłaciła na Fundację 50 tysięcy złotych: Kinga Rusin wydała oświadczenie o skasowaniu oświadczeń: "Nie przyjdę na bal z powodów osobistych, ale przekazuję 50 tysięcy" *

Na Balu nie pojawiła się także Małgorzata Rozenek, chociaż ona nie opublikowała żadnego oświadczenia, więc oficjalnie nie wiadomo, dlaczego została w domu.

Cóż, udało nam się dowiedzieć, że powody absencji Małgorzaty i Kingi są bardzo zbliżone i bazują na wywołanej awanturze. Sytuacja jest prosta: to podobno żadne "powody osobiste", a interwencja władz stacji poskutkowała nieobecnością największych gwiazd TVN-u.

Była zadyma we władzach stacji - twierdzi nasze źródło, sugerujące, że postanowiono nie rozstrzygać, kto w konflikcie miał rację i po prostu ukarano obydwie celebrytki po równo. Stacja nie chciała - i słusznie - by awantura przyćmiła szczytny cel, jakim było zbieranie pieniędzy na fundację.

Kara była jednak bardziej dojmująca w przypadku Kingi Rusin, która miała prowadzić Bal...

Zaskoczeni?

KOMENTARZE
(1121)
gość
rok temu
Jak w szkole. :) Poza tym Miszczak jest rewelacyjny skoro zakończył babską kłótnie
BU
rok temu
Proste... cała uwaga skupiłaby sie na nich i ich konflikcie a nie o to Miszczakowi chodziło
gość
rok temu
i prawidłowo , to już wiadomo kto kazał Pani Kindze usunąć posty:)
Gość
rok temu
Kiecki kupione, fryzjer zamówiony, a tu karzelek Edward wydał zakaz. Pysiula i przykrywka Kujawa mają teraz ciężki czas.
Gość
rok temu
Starcie tytanów intelektu.
Najnowsze komentarze (1121)
gość
rok temu
Rozenek jest O.K. Rusin wypad
gość
rok temu
Pan Edward to twardy gracz. A zarazem kozak jakich na prawdę mało we współczesnym świecie. Jak coś mówi to wie co mówi. A jak ktoś mu podpadnie to ...... wiadomo. Wystarczy popatrzeć jak kurki usiadły na grzędzie.
gość
rok temu
Kinga walczy o to, by przestała pracować na wizji. Może jako asystentka planu dałaby radę?
gość
rok temu
Kiepska decyzja, o ile za Kingą nikt nie będzie płakał, tak Małgorzata robi wejście. Ma ogromną oglądalność, co chwile nowe programy. Kindze zależało na tym by jej utrudnić życie, ale jest słabą dziennikarką i jedyne co o niej piszą, to czy miała ładną sukienkę. A tym czasem źródło sukienek ma komornika na głowie, więc kłopot sie zrobił.
gość
rok temu
A kogo int4eresuja problemy tych dziwnych wszarzy
Pikor
rok temu
rozonek to d***** dlatego maz ja rzucil
Gość
rok temu
Rozenek wściekłe, że nie poszła na bal, nie mogła pokazać kreacji i wystawić krzywych nóg ,ale szkoda i twarz po zabiegach ,straszna strata!!!!
Kryssis
rok temu
Angela już się dogadała z Putinem, dzisiaj pewnie na meczu w jednej loży
gość
rok temu
Nadchodzi zmierzch rodzynkowej i jej pysiuli !
Iza
rok temu
popularne są dzięki stacji dla której pracują, więc musiały się zamknąć, tu chodzi o grubą kasę na wszystkich frontach a nie o godność czy prawa zwierząt .
Gość
rok temu
Przywal tej pudernicy polujacej na cudzych mezow kinga. S****a pazerna pouczajaca wszystkich. Nateszcie miszczak opamietal sie ze tvn traci na promowaniu pustaka. Kinga to inteligencja i sie obroni
Gość
rok temu
Przywal tej pudernicy polujacej na cudzych mezow kinga. S****a pazerna pouczajaca wszystkich. Nateszcie miszczak opamietal sie ze tvn traci na promowaniu pustaka. Kinga to inteligencja i sie obroni
Jac00
rok temu
polskie kluby powinny się postawić w tej sytuacji, w końcu w odróżnieniu od naszych kopaczy noznych mają w tych rogrywkach spore znaczenie
Jubel1
rok temu
współczesne federacje sportowe nie mają żadnych skrupułów, zarekalmowałyby wszystko byle kwit się zgadzał
...
Następna strona