Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dramat księżniczki Eugenii: żadna telewizja nie chce transmitować jej ślubu!

163
Podziel się:

Ponoć główne stacje w kraju stwierdziły, że koszty emisji będą za wysokie, a "oglądalność niewystarczająca".

Dramat księżniczki Eugenii: żadna telewizja nie chce transmitować jej ślubu!

Zaplanowany na 12 października ślub księżniczki Eugenii ma być drugim najważniejszym w tym roku wydarzeniem towarzyskim w Wielkiej Brytanii. Pierwsze to oczywiście ślub Harry’ego i Meghan Markle, który odbył się w maju tego roku. Ponoć Eugenii bardzo zależy na tym, aby jej "impreza" dorównała przepychem uroczystości ślubnej księżnej Sussex.

W tym celu zaprosiła znacznie więcej gości i tak samo jak Meghan zażyczyła sobie, aby z kaplicy świętego Jerzego w Windsorze odwiozła ją kareta. Do tego zamówiła ogromny namiot weselny ze szklanym parkietem i luksusowy catering za 100 tysięcy funtów. Ponadto zaprosiła tłum gwiazd, wśród których znaleźli się m.in. Bechamowie, Clooneyowie, Cara Delevingne, James Blunt , Ellie Goulding i Robbie Wiliams. Do tego wynajęła całą armię ochroniarzy, którym zapłaci aż... dwa miliony (!) funtów.

Niestety, jak donosi Daily Mail, nad imprezą Eugenii właśnie zawisły ciemne chmury. Może się bowiem okazać, że wszystkie starania pójdą na marne, bo... żadna z telewizji nie chce transmitować ślubu. Podczas gdy ślub Harry’ego i Meghan był niemal świętem narodowym, zamążpójście Eugenii nie cieszy się już takim zainteresowaniem.

Główna stacja BBC, której księżniczka chciała sprzedać prawa do transmisji, odrzuciła ofertę argumentując, że prognoza wyników oglądalności jest niezadowalająca. Na emisję naciskał ponoć sam książę Andrzej, któremu bardzo zależy na tym, aby wypromować wielki dzień swojej najmłodszej córki. Niestety po kilku rozmowach, które odbyły się w tajemnicy, wydano decyzję odmowną.

Również telewizja Sky nie jest zainteresowana pełną transmisją. Rozważają jedynie emisję kilku fragmentów w ciągu dnia, przy okazji serwisów informacyjnych. Jedynie stacja ITV rozważa pełną transmisję. Eugenii zależy jednak na tym, żeby jej ślub transmitowała największa stacja w kraju. Chce w ten sposób pokazać, że jej status w rodzinie królewskiej jest równie wysoki jak pozycja Meghan.

Od samego początku założenie było takie, że ślub Eugenii musi być transmitowany przez telewizję. Planowano współpracę z BBC, która od lat ma "układy" z Pałacem Buckingham i do tej pory taka formuła się sprawdzała. Niestety, władze stacji uważają, że oglądalność nie będzie wystarczająca - donosi informator. Nikt nie chce ryzykować i wydawać pieniędzy, które mogłyby się nie zwrócić.

Można się domyślać, że książę Andrzej tak łatwo nie odpuści. Uważa bowiem, że jego córka powinna cieszyć się w tym wielkim dniu takim samym zainteresowaniem jak Harry i Meghan. Brak emisji ślubu w telewizji będzie dla księżniczki ogromnym rozczarowaniem.

Coś nam się zdaje, że ostatecznie Eugenia i jej tata "zejdą trochę z ceny" i dogadają się z telewizją. W końcu nie po to wydali miliony funtów, aby efekty mogli podziwiać tylko zaproszeni goście.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(163)
Jola 😘
5 lata temu
Niech przed ślubem pokłóci się z Rusin i Rodzynek
Gość
5 lata temu
Cała ta szopka z brytyjska monarchia to wedlug mnie jest już taki przeżytek, aż przykro patrzeć. Ci ludzie nie maja ŻADNYCH osiagniec zeby sie nimi zachwycać.
Gość
5 lata temu
Bez przesady. Mało kto będzie to oglądał. Panna nie ma honoru a ten ślub to fikcja skoro ważniejsza dla niej transmisja niż sam fakt ślubu z ukochanym
Gość
5 lata temu
Niech się zgłoszą do TVPIS to pokażą a Jarek będzie prowadził pannę młodą
Gość
5 lata temu
Yyyyyy zaskomplesiina ksiezniczka😂
Najnowsze komentarze (163)
gość
5 lata temu
Cześć, kojarzycie gdzie znaleźć dobre suknie ślubne w Kaliszu? Koleżanka poleciła mi kontakt z tą krawcową. kojarzycie ktoś?
Gość
5 lata temu
No to slub odwolany🤣
gość
5 lata temu
Skąd macie te rewelacje?!
gość
5 lata temu
zamiast się cieszyć
Gość
5 lata temu
Jaka brzydka gieńka
Michał
5 lata temu
No właśnie, że nie, a wszyscy pomyśleli, że chodzi o Szostak i dali mi same łapki w dół! A ja przecież kocham Karolinę S. ale nie Szostak!!! Matoły!!!
gość
5 lata temu
Dziwne. Eugenia - tak jak William i Harry - jest wnuczką królowej Elżbiety i księcia Filipa i należy się jej takie same traktowanie . Nie rozumiem zachwytu nad Markle.
Gość
5 lata temu
Smutne to ich życie.... Wszystko pod publiczkę
Gość
5 lata temu
A ja kocham Darka z Halinowa
gość
5 lata temu
A ja myśle ze zakulisowo działa tutaj dwór bo ona nie jest najważniejsza i jej ślub nie może być królewski
Gość
5 lata temu
To niech TVN fozz transmituje
Gość
5 lata temu
A tv trwam ????
gość
5 lata temu
Jak widać samo pochodzenie, to ciut za mało, żeby być interesującym. Takich księzniczek i książąt, jest tam cała zgraja i wszyscy mają za przodka jakiegoś króla Anglii. Cała zabawa polega na tym, że tylko główna linia wzbudza jeszcze zainteresowanie, reszta musi usunąć się w cień, bo nic innego im nie pozostaje.
gość
5 lata temu
niech przejdzie na islam lub ogłosi że jest mężczyzną a wybranek kobietą to zaraz będzie z 10 telewizji!
...
Następna strona