Kanye West czuje się zaniedbany przez żonę z powodu... trójki dzieci!

81 reakcji
0
0
81
Podziel się

Wspólne wakacje miały im pomóc zacieśnić więzy, jednak zamiast tego, kłócili się o zdjęcia na Instagramie...

Kanye West czuje się zaniedbany przez żonę z powodu... trójki dzieci!

Kim Kardashian spędziła w Nowym Jorku cały weekend, aby wspierać swojego męża podczas Saturday Night Live. Kim była obecna w studiu nagraniowym podczas wygłaszania przemowy przez Kanye na temat Donalda Trumpa.

To jednak okazało się zbyt mało, aby West mógł uznać, że żona wystarczająco się dla niego poświęca. Kiedy Kim postanowiła zabrać North, Chicago i Sainta na spacer po Nowym Jorku, Kanye wyznał, że czuje się... zaniedbany.

W niedzielnym odcinku Keeping up with the Kardashians, Kim w rozmowie z Khloe wyznała, że para ostatnio dużo sprzecza się o bzdury. Małżeństwo między innymi spiera się o to, że Kim "ignoruje swoje pierwsze dziecko, czyli Kanye Westa", ponieważ cały czas "zajmuje się pozostałą trójką":

Posiadanie trójki dzieci, szczerze, jest szalone - wyznała Kim. Pamiętam, że to było bardzo trudne dla North, kiedy urodził się Saint, więc robiłam wszystko, żeby sprawić, by North czuła się wyjątkowo. Teraz, kiedy na świat przyszła Chicago, staram się pracować jeszcze ciężej, żeby North i Saint czuli, że spędzają ze mną wystarczająco dużo czasu, żeby czuli się kochani. Kanye uważa, że całą energię poświęcam dzieciom i zaczyna czuć się zaniedbywany.

Podczas weekendu w Nowym Jorku, para kłóciła się również o... zdjęcia na Instagramie. Kanye usiłował przejąć kontrolę nad postami na koncie swojej żony:

Powiedział: "Pie*rzyć twoje perfumy na jeden dzień. Musisz udostępnić sześć zdjęć, które zostały zrobione w motelu. Dlaczego zapostowałaś zdjęcie z plaży? Musisz je skasować" - opowiada Kim. "Powiedziałam mu: "Kogo to obchodzi?" Nikt nie będzie mówił mi, co mam wrzucać na swój profil.

Myślicie, że pogłębiająca się choroba psychiczna Kanye zaczyna powoli przechodzić na jego żonę?

81
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(81)
M.
2 lata temu
Dylematy każdej matki, mającej więcej niż jedno dziecko. I tatus z poczuciem zaniedbania.... proza życia.
Gość
2 lata temu
Co jak Co to matka jest chyba dobra, a on raczej kiepski tatus
Gość
2 lata temu
Kanye to typ władcy. Kim będzie miała z nim ciężko.
Gość
2 lata temu
Problemy pustaków:/
gość
2 lata temu
Koleś ma ze sobą duży problem,
Najnowsze komentarze (81)
IZKA
2 lata temu
Niech Kim nie przesadza. Idę o zakład, że te dzieciaki to widzi jedynie jak sobie z nimi robi zdjęcia. A Kanye to Kanye, zawsze był idiotą.
z
2 lata temu
czarni jak to czarni - patola i tyle
gość
2 lata temu
Biali Murzyni sa tacy sami wiec oco chodzi
gość
2 lata temu
A co dzieci nie sa jego? ,wiec oco chodzi jak chciał tak ma.
Gość
2 lata temu
Pustaki!!! Jak ja ich nie trawię
Gość
2 lata temu
Za te słowa juz patrzec na dziada nie mogę. "Zaniedbany. Haha bo chyba chodzi glodny nie ubrany ..
Gość
2 lata temu
Ma ze soba problem to nie znaczy ze musi kobiete tym obarczac. Niech sie facet bardziej przyklada do wychowywania dzieci skoro je chciał
gość
2 lata temu
Świetna matka. Ciągle cycami i tyłkiem świeci. Śmiać mi się chce z takich kobiet jak ona, które krzyczą o równouprawnieniu a stawiają się w roli gumowych lal. Wszystkie te celebrytki krzyczą przeciw Trumpowi bo się boją że im nie wolno będzie tylka pokazywać.
Jola
2 lata temu
Mam tylko jedno dziecko a i tak od jego ojca usłyszałam, kilka tygodni po porodzie, że go zaniedbuję. Był zazdrosny o własnego syna a wystarczyło mi pomóc w jego opiece, zamiast całe dnie leżeć na kanapie z pilotem. Trwało to latami aż od niego odeszłam😘
Gość
2 lata temu
No tak dzieci robic to chetnie ale zajmowac sie to juz niekoniecznie. Sam jak duze dziecko. Zalosny facet. Nie lubie Kim ale wspolczuje jej faceta.
gość
2 lata temu
ten to ma wydumane ego p*****l
wkurzony
2 lata temu
Biedne dzieci , matka p****k , ojciec p****k...!
Gość
2 lata temu
Ja mam 2 dzieci i częściej z partnerem razem wychodzimy i sie bzykamy niż wcześniej. Jak idą spać oglądamy filmy rozmawiamy. Sam to widzi i jestesmy zadowoleni. I nie stać nas na stado nianiek
Gość
2 lata temu
Nie śmiejcie sie z chorób psychicznych to niesmaczne.
...
Następna strona