Trwa ładowanie...
Przejdź na

Klątwa Supermana

75
Podziel się:

Kate Bosworth, która rozstała się niedawno ze swoim chłopakiem Orlando Bloomem obwinia o ten stan rzeczy... klątwę Supermana!

Klątwa Supermana

Kate Bosworth, która rozstała się niedawno ze swoim chłopakiem Orlando Bloomem obwinia o ten stan rzeczy... klątwę Supermana!

Aktora wyznała przyjaciołom, że ona i Orlando zdecydowali się rozstać przez stresy jakich dostarczyło im przebywanie z dala od siebie. Rozłąka była spowodowana czasem, jaki Kate musiała poświęcić na promocję Powrotu Supermana, w którym grała reporterkę Lois Lane.

Stres podczas kręcenie i promowania "Powrotu Supermana" był dla niej zbyt duży, zwłaszcza że Orlando był w tym samym czasie tak zajęty "Piratami z Karaibów" - powiedział znajomy aktorki gazecie Daily Express. Rozłąka to coś z czym zmagali się już wcześniej, ale to Superman w końcu ich rozdzielił. Kate nie wierzyła w tą klątwę wcześniej - teraz już tak.

Wielu aktorów doświadczyło już tzw. klątwy Supermana m.in. George Reeves, Marlon Brando, Richard Pyor, Margot Kidder i Christopher Reeve.

George Reeves, który zagrał superbohatera w 1951 w filmie Superman i Człowiek Kret, a potem w serialu Przygody Supermana popełnił samobójstwo 16 czerwca 1959 roku, na kilka dni przed swoim ślubem.

Christopher Reeve, który wcielił się w postać Supermana aż czterokrotnie w latach osiemdziesiątych, został sparaliżowany od szyi w dół w maju 1995 roku, w wyniku tragicznego wypadku podczas jazdy konnej. Aktor zmarł na zawał serca w październiku 2004 roku.

Z kolei u Margot Kidder, która grała u jego boku Lois Lane, zdiagnozowano chorobę psychiczną objawiającą się stanami maniakalnymi i depresją. W 1996 roku aktorka uciekła z domu i przez wiele dni szukała jej policja. Znaleziono ją w końcu wśród bezdomnych. Była brudna, wystraszona i w stanie oszołomienia.

Komik Richard Pryor na krótko po zagraniu w Supermanie III zachorował na stwardnienie rozsiane. Zmarł w zeszłym roku.

Lane Smith, który grał rolę redaktora naczelnego gazety dla której pracował Clark Kent i Lois Lane w serialowym wydaniu Supermana - Lois i Clark: Nowe Przygody Supermana, zmarł w 2005 roku na bardzo rzadką chorobę.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(75)
gość
18 lat temu
Kto wie, czy nie zadarli z siłami wyższymi, uzurpując do miana Supermana.
gość
11 lat temu
ona z nich wszystkich wyszła na tym najlepiej :p
gośćuweczka
18 lat temu
e tam.
gość
18 lat temu
taaa jasne:D ale bzdury:P a orlandka i tak koffam
gość
18 lat temu
[cytat komentarz="370651"] Łał, zaczynam się bac. Obejrzałam ten film i co- teraz na mnie kolej? :| [/cy jeśli wierzysz w te glupoty to faktycznie moze to już twoja kolej
Najnowsze komentarze (75)
gość
11 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
11 lat temu
ona z nich wszystkich wyszła na tym najlepiej :p
ja
17 lat temu
??? zaczynam się zastanawić, czy oni mają dobrze wgłowie... dgyby klątwa dosięgła np 13 osób, a nie 5 to by była zupełnie inna rozmowa a tak... niech się w łeb stukną. (chociaż, żeby wzbudzić sensację to pomysł z klatwą jest niezły...)
gość
17 lat temu
Ale ona jest okropna i brzydka a fuuuuu
gość
17 lat temu
Ale ona ochydna. Bleeeeeeeeeee
Doda z Cycem
18 lat temu
a moze Orly'emu znudzily sie te kosci i skora?
gość
18 lat temu
To teraz kolej na kogo?
gość
18 lat temu
http://dzienpo.info http://www.mp3.dzienpo.info/ http://www.pbts.dzienpo.info http://www.dzienpo.info/tokio_hotel/ http://theoc.dzienpo.info http://dzienpo.info http://www.mp3.dzienpo.info/ http://www.pbts.dzienpo.info http://www.dzienpo.info/tokio_hotel/ http://theoc.dzienpo.info http://dzienpo.info http://www.mp3.dzienpo.info/ http://www.pbts.dzienpo.info http://www.dzienpo.info/tokio_hotel/ http://theoc.dzienpo.info http://dzienpo.info http://www.mp3.dzienpo.info/ http://www.pbts.dzienpo.info http://www.dzienpo.info/tokio_hotel/ http://theoc.dzienpo.info
Marteńka
18 lat temu
Dobrze tak tej c... Bloom nie był jej wart.On jest wart kogoś z klasą!!
gość
18 lat temu
klątwa oczywiście
gość
18 lat temu
ale chuda fajna
gość
18 lat temu
kurde - Ring tyle, że od kuchni...
gość
18 lat temu
to jest prawie jak z klątwa tutenhamona(tak to się pisze??). zbieg okoliczności a urosło do legendy.
gość
18 lat temu
Teraz kolej na nas X___x
...
Następna strona